MultiPortal miejski

Uruchomienie zaawansowanej platformy dla gazety internetowej. Cena netto od.

65 000,00
Lub zapytaj o produkt
Termin realizacji: do 120 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Nowoczesna platforma portalowa do zarządzania gazetą internetową:

  • system zarządzania portalem informacyjnym Multiplatforma Soluma CMS - cena 10000 PLN
  • moduły podstawowe: artykuły, galerie, pliki, ogłoszenia, newsletter - cena 5000 PLN
  • moduły dodatkowe: zaawansowane konto użytkownika  - cena 5000 PLN
  • moduł zaawansowanej prezentacji firm i ich ofert - cena 10000 PLN
  • moduł ogłoszeń lokalnych - cena 15 000 PLN
  • wdrożenie cena od 20000 PLN

zobacz opcje dodatkowe (moduły, e-usługi)

 


 

Mieszkańcy chcą wiedzieć, co słychać na ich podwórku! Daj im taką możliwość, a osiągniesz prawdziwy sukces w sieci. MultiPortal miejski to nasza specjalna propozycja dla przedsiębiorców, którzy planują karierę wydawcy elektronicznej prasy lokalnej. Przede wszystkim jest to gotowy pomysł na dochodowy biznes, który może stać się Twoją główną działalnością i przynosić Ci spektakularne zyski.

Portale miejskie przeżywają szczyt popularności. Obecnie nawet niewielkie gminy inwestują w takie rozwiązanie, bo zauważają potrzebę informowania mieszkańców o tym, co słychać w ich małej ojczyźnie. Z punktu widzenia przedsiębiorcy jest to doskonały pomysł na to, aby zdyskontować swoje umiejętności redakcyjne.

Profesjonalny portal miejski to bardzo dochodowy rodzaj działalności internetowej. Lokalne firmy dobrze wiedzą, że tylko reklama „po sąsiedzku” przynosi im wymierne korzyści, dlatego chętnie promują swoje produkty i usługi właśnie na portalach miejskich. Wykorzystaj to!

Oferujemy Ci stworzenie w pełni funkcjonalnego, efektownego portalu miejskiego, w 100% dopasowanego do Twojej wizji biznesowej. Nasze narzędzie jest na tyle elastyczne, że pozwala uruchomić praktycznie dowolną funkcję, która uatrakcyjni portal i umożliwi Ci osiąganie jeszcze większych dochodów.

MultiPortal miejski Soluma Interactive to świetny wybór dla komercyjnych wydawców, ale też samorządów, które chcą zainwestować w profesjonalne źródło informacji dla swoich mieszkańców. Taki portal może wspierać i promować działania samorządowe w obszarze kultury, nauki czy sportu.

Zapoznaj się z podstawowym zestawem funkcjonalności, jakie wchodzą w skład naszego MultiPortalu miejskiego. Szczegółowej wyceny dokonujemy na podstawie dokumentacji projektowej. Masz pytania? Już teraz skontaktuj się z nami.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Portal internetowy