Data wpisu: 13.08.2022

Współpraca wydawców portali internetowych

Nasz cel

Naszym celem jest zgromadzenie jak największej liczby wydawców i ich portali / blogów pod wspólnym szyldem co pozwoli ograniczać koszty oraz zwiększać zasięg w Internecie.

Co oferujemy

Soluma Interactive jest wydawcą ponad 50 portali i blogów tematycznych oraz dysponuje własnym autorskim systemem CMS do obsługi portali. Ponadto jesteśmy doświadczonym wydawcą i posiadamy sporo wiedzy z zakresu marketingu :)

Tym wszystkim zamierzamy się dzielić z Wydawcami dołączającymi do naszego programu.

Przykładowe możliwości

Nic nie narzucamy. To tylko niektóre możliwości / propozycje – chętnie wysłuchamy pomysłów innych Wydawców i wspólnie ustalimy plan działania i rozwoju.

 • 1.Wzajemna reklama portali (np. box-y z artykułami, linki w stopce do portali, informacje w naszych cennikach),
   
 • 2. Udostępnienie systemu CMS za darmo (system jest cały czas rozwijany) wraz z szablonem graficznym oraz możliwość rozbudowy systemu według potrzeb Wydawcy (po kosztach),
   
 • 3. Wspólne działania SEO / content marketingowe (znaczne zmniejszenie kosztów pozycjonowania),
   
 • 4. Doradztwo z zakresu SEO (po kosztach) - z naszych obserwacji wynika, że bardzo wielu wydawców prowadzi działania, które szkodzą pozycjonowaniu ich portalu w wyszukiwarce Google.
   
 • 5. Obniżenie kosztów rozwoju portalu (kosztów pracy) np.: poprzez utworzenie wspólnego zespołu programistów, grafików, dziennikarzy.

 

Jesteś wydawcą? Napisz do nas: bok@solumainteractive.pl

 

 


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiSoluma Interactive

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz cennik

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry