Pozycjonowanie w Google

Podejmujemy zrównoważone działania, aby umieścić Twoją witrynę w TOP 10 Google nie na chwilę, ale na zawsze. Informacje o usłudze: pozycjonowanie.
Cennik usług pozycjonowania na rok 2024.

Cennik pozycjonowania i optymalizacji

Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Dla kogo pracowaliśmy?

Nasi zadowoleni klienci. Poznaj klientów Soluma Group

microsoft
Asus
mbank
loreal
nestle
gerda
avans
o2
lirene
rols
koleje
iglotex
inter
polimex
intel
Next

Na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważne dla Twojego biznesu jest osiągnięcie możliwie najwyższej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Powinieneś mieć świadomość, że nie da się tego zrobić w krótkim czasie. Google stale zmienia zasady, ale jednej pozostaje wierne: liczy się wartościowa treść na stronie oraz silne linki, które do niej prowadzą. To wymaga połączenia tradycyjnych metod SEO z content marketingiem i właśnie taki model pozycjonowania w Google Ci zaproponujemy. W dodatku w najlepszej cenie na rynku!

Jeśli szukałeś już cenników pozycjonowania strony w Google, to z pewnością zauważyłeś, jak różne stawki obowiązują w tej branży. Nie jest to kwestia przypadku. Tanie pozycjonowanie oferują wyłącznie hochsztaplerzy, którzy nie biorą żadnej odpowiedzialności za skutki swoich działań. Korzystając z ich usług ponosisz ogromne ryzyko. Twoja strona potraktowana metodami Black Hat SEO może zostać zablokowana przez Google, a nawet usunięta z indeksu.

Pozycjonowanie przez specjalistów Soluma Interactive w pierwszej kolejności jest skupione na bezpieczeństwie Twojej witryny. Nie zależy nam na tym, aby po miesiącu pochwalić się przed Tobą świetnymi rezultatami, po których za chwilę nie będzie śladu. Stawiamy na pozycjonowanie długotrwałe, najbardziej preferowane przez Google i przede wszystkim przynoszące trwałe efekty.

Skuteczne SEO dla strony www to przede wszystkim:

Optymalizacja treści / stworzenie nowych tekstów

Prowadzenie bloga

Pozyskiwanie linków zewnętrznych dzięki kampanii content marketingowej

Aktywność w mediach społecznościowych

Sprawdź cennik pozycjonowania stron internetowych, zwracając szczególną uwagę na kompleksowość naszej oferty. 

Uwaga: W związku ze zmianami w algorytmie Google, który mają na celu wyeliminowanie z wyników wyszukiwania stron o niskiej jakości – wszystkie firmy zajmujące się pozycjonowaniem zostały zmuszone do zmiany w strategii - aktualnie pozycjonowanie jest realizowane przez działania content marketingowe.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry