Opis produktów

Cena za opracowanie tekstu do opisu produktu w sklepie internetowym

Termin realizacji: do uzgodnienia
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Zdjęcia przyciągają klientów, ale to świetny opis sprzedaje produkt i zachęca do zakupu kolejnych artykułów. Prowadzisz sklep internetowy? Potrzebujesz profesjonalnych, sugestywnych opisów produktów!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Działasz w branży e-commerce i wiesz, jak ważne jest profesjonalne przedstawienie produktów klientom
  • Chcesz bardzo wyróżnić się na tle konkurencji i zaproponować swoim klientom coś ekstra
  • Zależy Ci na dobrej pozycji sklepu w wyszukiwarce Google
  • Masz dużo produktów i po prostu brakuje Ci czasu, aby samodzielnie tworzyć opisy


Opis usługi:

Opis produktu spełnia dwie zasadnicze role: przekonuje odwiedzającego, że dana rzecz jest dla niego idealna i powinien ją kupić oraz wpływa na pozycjonowanie sklepu w wyszukiwarce. Obecnie nie da się już osiągnąć wysokiej pozycji w Google bez wypełnienia witryny rozbudowaną, wartościową dla użytkowników treścią. Inwestując w profesjonalne opisy tak naprawdę inwestujesz w rozpoznawalność i sukces swojego e-biznesu.

Dobry opis to gwarancja, że produkt spotka się z zainteresowaniem odwiedzających. Wiele osób dokonuje spontanicznych zakupów, licząc na to, że sklep przekona ich do sięgnięcia do portfela. Potrzebują mocnych argumentów przemawiających za tym, aby wydać pieniądze. Dlatego w opisie nie skupiamy się na cechach produktu, ale na korzyściach, jakie płyną z jego posiadania.

Specyfikacja:

  • Stworzenie 1 opisu produktu o objętości do 500 znaków (do 1500 znaków + 13 zł netto). 
  • Cena obowiązuje w przypadku jednorazowego zamówienia od 40 do 100 opisów* (przy zamówieniu od 1 do 40 - 35 zł netto /1 opis)
  • Analiza słów kluczowych po stronie zamawiającego – możemy wykonać ją za Ciebie, sprawdź naszą ofertę!
  • Cena nie zawiera publikacji opisu na stronie internetowej

*Ceny dla zamówienia powyżej 100 szt: do uzgodnienia - informacje niezbędne do wyceny: ilość opisów, ilość znaków w opisie, branża, zalecamy wypełnienie briefu.


Profesjonalne, sugestywne opisy produktów dają przewagę nad konkurencją. Inne sklepy już w to zainwestowały. Nie zostawaj z tyłu!


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Tworzenie tekstów, naming