Strona WWW Biznes

Nowoczesna strona internetowa dla Twojego biznesu.
Optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy w dobrej cenie.

999,00 1 399,00
Lub zapytaj o produkt
Termin realizacji: 14 dni roboczych
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

SPECYFIKACJA USŁUGI:
 

DOMENA 

Rejestracja / konfiguracja dowolnej domeny internetowej. W cenie usługi (bez żadnych dopłat) utrzymanie subdomeny (firma).specok.pl lub domeny z rozszerzeniem EU. Do usługi można podłączyć dowolną domenę klienta, domeny te są utrzymywane wg cennika domen internetowych.


PROJEKT GRAFICZNY  

Projekt graficzny witryny internetowej wg opracowanego szablonu graficznego, w którym wybierasz poszczególne elementy projektu w różnych wersjach (zobacz schemat wyboru→). Komponujesz własny, niepowtarzalny projekt  na podstawie gotowych modułów.

Możliwości szablonu:

 • Dobór kolorystyki głównej strony www
 • Wybór czcionki (5 typów)
 • Wybór wersji menu (2 opcje)
 • Wybór wyglądu slajdera (2 opcje)
 • Wybór wyglądu sekcji ”Co robimy” / Oferta (2 opcje – zdjęcia lub ikony)
 • Możliwość włączenia widoku sekcji Realizacje / Galeria
 • Wybór wyglądu sekcji z hasłem (2 opcje – z tłem graficznym, sam kolor)
 • Możliwość włączenia widoku sekcji Aktualizacje / blog


ZOBACZ DEMO WDROŻENIA
Przygotowaliśmy kilka przykładowych wdrożeń tego szablonu, sprawdź jak to działa w praktyce.


Przykładowe konfiguracje jakie możesz uzyskać (na przykładzie 4 wybranych branż, dla 4 przykładowych kolorów):

Konfiguracja 1 - zobacz podgląd

strona www

 Konfiguracja 2 - zobacz podgląd

strona www

 ​Konfiguracja 3 - zobacz podgląd


witryna internetowa

 


 

​Konfiguracja 4 - zobacz podgląd

 

strona www

 


SYSTEM CMS

Profesjonalny system do zarządzania stronami internetowymi: CMS Soluma Firma. Funkcjonalność: według instrukcji. System instalowany na serwerach Soluma (Licencja systemu CMS).


WDROŻENIE

Kompleksowe wdrożenie strony internetowej, cena obejmuje:

 • Wdrożenie funkcjonalności CMS oraz implementacja szaty graficznej (WWW w pełni responsywna - dostosowana do urządzeń mobilnych).
 • Dobór zdjęć (2 szt) i kolorystyki projektu.
 • Umieszczenie treści na 8 podstronach oraz zamieszczenie 10 zdjęć (materiały przygotowane przez klienta).

Jak przebiega wdrożenie: Klient przekazuje wytyczne dotyczące strony, na podstawie briefu (link). Po otrzymaniu informacji przystępujemy do konfiguracji strony i zamieszczenia przesłanych materiałów. Po zakończeniu prac na e-mail klienta przesyłana jest informacja wraz z linkiem do instrukcji.


UTRZYMANIE

Utrzymanie serwisu internetowego. Utrzymanie strony oraz kont e-mail na serwerach Soluma według cennika usługi - serwer i opłaty do wyboru, specyfikacja i opłaty tutaj
 

BONUSY:

 • Bezpłatna reklama: Informacja o Twojej stronie internetowej na serwisie internetowych: www.specok.pl (Statystyki strony SpecOK, październik 2017: ponad 756 000 wywołań).
 • Pakiet korzyści: odbierz minimum 1250 zł w pakiecie korzyści, czytaj →
 • Zaawansowany system kopii zapasowych
 • Wsparcie i opieka techniczna


INNE UWAGI

Warunki usług dla www tutaj→
 OPCJE DODATKOWE (OSOBNO PŁATNE):

 


 

Dlaczego warto zamówić stronię w wersji Biznes?
Bo to optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Setki razy słyszałeś, jak ważne we współczesnym biznesie jest posiadanie profesjonalnej strony internetowej firmy. Nie będziemy Cię tym ponownie zanudzać. Zamiast tego zadamy Ci proste pytanie: ile byłbyś w stanie przeznaczyć na produkcję witryny, która rzeczywiście wyróżni Twoją firmę na rynku i będzie elementem budującym zaufanie do marki wśród klientów? 2000 złotych? 5000 złotych? 10000 złotych? Zwolnijmy. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję. Teraz możesz mieć znakomitą stronę internetową za jedyne 999 złotych netto i ani złotówki więcej! Zainteresowany? W takim razie przekonaj się, że opcja Strona Internetowa Biznes jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Strona internetowa, która przyciągnie uwagę Twoich klientów

Doskonale wiesz, że w Internecie są miliony stron o różnej treści. Jedne są lepsze, drugie gorsze, ale wszystkie mają ten sam cel: przyciągnięcie uwagi użytkowników. Obecnie jest to bardzo trudne, ponieważ żyjemy w kulturze obrazkowej, mamy mało czasu na zastanawianie się, a wokół jest mnóstwo rozpraszających bodźców. W dokładnie takiej samej sytuacji jest Twój klient.

Jan Kowalski po wejściu na stronę internetową Twojej firmy ma mniej więcej 3 sekundy na podjęcie decyzji, czy na niej zostanie. To niewiele, prawda? Dlatego skuteczna strona musi być zbudowana zgodnie z koncepcją AIDA, czyli:

 • A – attention. Chodzi o przyciągnięcie uwagi klienta.
 • I – interest. Klient musi zainteresować się produktem/usługą.
 • D – desire. Klient musi poczuć nieodpartą potrzebę posiadania produktu.
 • A – action. Klient jest już przekonany i dokonuje zakupu.

Do tej koncepcji często dodaje się też literę S, czyli satisfaction. Usatysfakcjonowany klient w przyszłości ponownie wybierze ten produkt lub usługę, a także poleci firmę swoim znajomym.

Profesjonalna strona internetowa idealnie realizuje ten schemat. W ciągu zaledwie 3 sekund przykuwa uwagę użytkownika, następnie zwiększa jego zainteresowanie, wreszcie przekonuje go do posiadania danego produktu i do jego zakupu. Dokładnie tak zostanie zaprojektowana Twoja witryna w wariancie Biznes. I to za jedyne 999 złotych netto.

Zrywamy z twierdzeniem, że świetna strona internetowa musi być droga i jest dostępna wyłącznie dla bogatych firm. Ty także możesz sobie na nią pozwolić – nawet jeśli dopiero startujesz z biznesem i nie narzekasz na nadmiar środków. Pamiętaj, że zamawiając stronę w wariancie Biznes otrzymujesz nie tylko witrynę, ale też obszerny pakiet usług dodatkowych.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Strony WWW