Portale internetowe

Cennik tworzenia responsywnych i nowoczesnych portali internetowych z profesjonalnym systemem cms, cennik na 2024 rok. Rozwiązania portalowe oparte na szablonach Soluma lub indywidualne – dopasowane do wymagań klienta.

Zdjęcie główne #901 - Portal internetowy

Cennik projektowania portali internetowych.

 Skonfiguruj swój portal internetowy lub zamów indywidualne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Dla kogo pracowaliśmy?

Nasi zadowoleni klienci. Poznaj klientów Soluma Group

microsoft
Asus
mbank
loreal
nestle
gerda
avans
o2
lirene
rols
koleje
iglotex
inter
polimex
intel
Next

Przy obecnie przybywającej liczbie portali internetowych, wyróżnienie się i osiągniecie sukcesu jest możliwe gdy pomysł na portal zostanie w nieszablonowy sposób przeniesiony do Internetu.

Aby tego dokonać potrzebne jest  doświadczenie (wdrożyliśmy już ponad 330 portali internetowych, prowadzimy 50 własnych portali) oraz odpowiednie zaplecze technologiczne (dysponujemy najbardziej zaawansowanym i przyjaznym systemem do prowadzenia portalu na rynku). Nasze portale to idealne platformy contentowe, świetnie realizujące strategie content marketingowe.

Portal internetowy. Świetne źródło dodatkowego dochodu lub pomysł na zaplecze dla Twojego biznesu

Trudno oszacować dokładną liczbę portali internetowych działających w „polskim” Internecie. Możemy jednak spokojnie założyć, że jest ich mnóstwo i stale przybywa kolejnych. Skąd ten trend? To proste.

Profesjonalny portal może przynosić pokaźne zyski. Zanim zaczniesz liczyć w głowie zarobione pieniądze, ochłoń i przyjmij do wiadomości, że poziom dochodów czerpanych z portalu internetowego jest wprost proporcjonalny do jakości strony. To już zadanie dla nas. Soluma Interactive tworzy znakomite portale internetowego o dużym potencjale biznesowym. Chcesz taki?

Wybierz portal internetowy, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom

Po przeczytaniu tego tekstu do końca trafisz na nasz cennik projektowania portali internetowych. Zauważysz wówczas, że oferujemy bardzo szeroki wybór rozwiązań dostępnych na każdą kieszeń. Tworzymy portale internetowe dla różnych kategorii wydawców.

Nie wszyscy potrzebują super rozbudowanego portalu, który stanie się ich głównym biznesem. Już dawno zauważyliśmy, że przedsiębiorcy chętnie wykorzystują własne portale do budowania zaplecza content marketingowego, co jest bardzo dobrą strategią promocji marki. Portal wypełniony wartościową treścią pozwala wykreować ekspercki wizerunek przedsiębiorstwa, co zdecydowanie wyróżni je na tle konkurencji i umożliwi zdobycie bezcennego zaufania grupy docelowej.

Portal internetowy może również służyć dyskretnej, inteligentnej promocji usług czy produktów. Projektując go z myślą o jakiejś branży, zyskujemy profesjonalną przestrzeń do publikacji reklam i treści sponsorowanych, co przynosi atrakcyjne dochody.

We własne portale bardzo chętnie inwestują również samorządy, które dzięki temu zyskują świetne narzędzie komunikacji z lokalną społecznością. Przykładem takiego rozwiązania jest nasz Portal Miejski.

Soluma Interactive oferuje również produkcję portali specjalistycznych, dedykowanych konkretnym branżom. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się nasz portal turystyczny, który pozwala marce wypracować silną pozycję w atrakcyjnym, bardzo wartościowym sektorze (podróże, noclegi, rezerwacje biletów etc.).

Gotowym pomysłem na biznes jest nasz portal ogłoszeniowy. To rozbudowane, doskonale zoptymalizowane narzędzie do zarabiania w sieci, które pomimo sporej konkurencji może stać się znakomitym źródłem dochodów pasywnych czy nawet kluczową działalnością wydawcy.

Masz 5 powodów, by zlecić produkcję portalu internetowego właśnie nam

  • Projektujemy portale internetowe od 15 lat. Tak, znamy się na tym lepiej niż ktokolwiek inny.
  • Wdrożyliśmy blisko 300 portali internetowych, z których większość wciąż jest aktywna i przynosi wymierne korzyści ich wydawcom.
  • Nie tylko projektujemy, ale też prowadzimy własne portale internetowe (około 50 różnych mediów), dzięki czemu dokładnie wiemy, jak należy zbudować funkcjonalne narzędzie dla e-wydawcy.
  • Mamy najlepsze ceny, ponieważ korzystamy z własnych, sprawdzonych rozwiązań.
  • Nie ukrywamy żadnych kosztów. Od początku do końca dokładnie wiesz, ile będzie kosztować Twój portal internetowy. Żadnych gwiazdek czy niespodziewanych wydatków.

Zapoznaj się z naszym cennikiem projektowania portali internetowych. Udowodniamy, że na posiadanie własnego portalu stać każdego, kto chce spróbować swoich sił na rynku e-wydawnictw. Masz dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry