W czym możemy pomóc?

Jak przebiega tworzenie portalu internetowego ?

ETAP I Przygotowanie dokumentacji, wycena

By określić dokładną cenę oraz termin realizacji, potrzebny jest szczegółowy opis funkcjonalności portalu (dokumentacja funkcjonalna).

 • NIE POSIADAM DOKUMENTACJI
  Jeśli nie posiadają Państwo takiej dokumentacji należy ją opracować, możemy ją wykonać my lub inna dowolna firma.
  ZAMÓW OPRACOWANIE DOKUMENTACJI →
   
 • POSIADAM DOKUMENTACJĘ
  W przypadku przesłania do wyceny dokumentacji wykonanej przez zewnętrzną firmę - wycena jest płatna i portalu wynosi 80 zł netto za 1h pracy analityka. Opłata za wycenę podlega zwrotowi w przypadku realizacji projektu w naszej firmie.
  ZAMÓW WYCENĘ →

Na podstawie dokumentacji opisującej funkcjonalność (lub pełnej analizy przedwdrożeniowej) zostaje określona cena za produkcje portalu oraz terminy wdrożenia.
 Etap II Umowa, płatności

Na produkcję portalu internetowego zostaje podpisana umowa. Przed podjęciem produkcji Klient dokonuje płatności – minimum 50% wartości zamówienia.
 Etap III Koncepcja portalu

Do przedstawionej wizji Klienta oraz oczekiwanej funkcjonalności zostają przedstawione koncepcje dla ich realizacji. Omawiane są poszczególne funkcje oraz możliwe warianty realizacji (propozycje). Analitycy mogą również zaoferować sprawdzone przez naszą firmę modele biznesowe dla danego typu portalu internetowego.
 Etap IV Projekty graficzne

Następnie studio graficzne opracowuje projekt graficzny logo, strony głównej portalu, podstron, innych grafik oraz pozostałe projekty graficzne zamówione przez klienta (banery, papier firmowy, papeteria elektroniczna, wizytówki,etc.).
 Etap V Prace programistyczne

Etap ten obejmuje produkcję systemu do zarządzania portalem oraz wstepne testy.
 Etap VI Hosting, instalacja systemu CMS

W tym etapie następuje wybór usługi hostingowej, który obejmuje dobór odpowiednich parametrów usługi, opcje utrzymania usługi oraz wybór opcji kopii zapasowych dla całego portalu i jego zasobów.
Następnie na wybranym serwerze zostaje zainstalowany system zarządzania portalem. Klient zostaje przeszkolony z obsługi portalu i ma już możliwość dodawania informacji w ustalonych obszarach.
 Etap VII Wdrożenie i testy

Etap ten obejmuje wdrożenie portalu i wszystkich funkcjonalności oraz przeprowadzenie kompleksowych testów.
 Etap VIII  Odbiór i rozliczenie końcowe

Po zakończeniu testów, następuje odbiór portalu przez klienta oraz końcowe rozliczenie.


Po odbiorze portalu każdy Klient jest objęty zarówno serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Nasi specjaliści na bieżąco służą pomocą w każdym zakresie funkcjonowania portalu (serwisowym i biznesowym) oraz jego robudowie.

Powiązane artykuły

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry