Nie wiesz co wybrać dla swojej firmy? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami

 


Kadra Soluma realizowała różnego typu projekty dla / współpracuje z:

Zdjęcie główne #1462 - Asus
Zdjęcie główne #1463 - microsoft
Zdjęcie główne #1464 - intel
Zdjęcie główne #1465 - mbank
Zdjęcie główne #1466 - nestle
Zdjęcie główne #1467 - avans

Czy content marketing jest drogi? Gwarantujemy, że nie, szczególnie w relacji do korzyści, jakie przyniesie Twojej firmie. Działania content marketingowe są niezbędnym elementem promocji marki, a wręcz fundamentem procesu jej budowania. Bez tego nie ma mowy ani o skutecznym pozycjonowaniu strony w wyszukiwarce, ani o zyskaniu zaufania grupy docelowej. Sprawdź cennik content marketingu ze stemplem jakości Soluma Interactive.

Pewnie tak jak większość przedsiębiorców zastanawiasz się, ile kosztuje kampania content marketingowa. Nie ma uniwersalnej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, na jakie rozwiązania się zdecydujesz i jak bardzo zależy Ci na zbudowaniu rozpoznawalnej, wiarygodnej marki. Możesz zdecydować się na najprostsze rozwiązania – cena prowadzenia bloga firmowego z pewnością nie będzie dla Ciebie zaporowa.

Możesz jednak postawić na kompleksowe działania content marketingowe, w tym publikację artykułów sponsorowanych i stworzenie merytorycznego zaplecza tekstowego dla Twojej marki na portalu internetowym. Jednego możesz być pewien: zlecając content marketing zespołowi Soluma Interactive, otrzymasz najlepszą cenę na rynku w relacji do jakości.

Pamiętaj, że pierwszym krokiem, jaki powinieneś wykonać, jest zlecenie opracowania strategii content marketingowej. Nie kosztuje to dużo, a zapewni Ci fundament do podejmowania dalszych działań. Dzięki temu lepiej poznasz swój biznes, a przede wszystkim grupę docelową, do której adresujesz ofertę.

Content marketing, nazywany też kontent marketingiem, nie jest już tylko jedną z opcji. To absolutnie podstawowe narzędzie kreowania wizerunku marki, bez którego nie da się np. skutecznie pozycjonować strony internetowej. Największą siłą content marketingu jest to, że przynosi długotrwałe efekty.

Zapoznaj się z naszym cennikiem działań content marketingowych lub skontaktuj się z nami – doradzimy Ci wybór najlepszych rozwiązań w ramach dostępnego budżetu.

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.