Nie wiesz co wybrać dla swojej firmy? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami

 


Kadra Soluma realizowała różnego typu projekty dla / współpracuje z:

Zdjęcie główne #1462 - Asus
Zdjęcie główne #1463 - microsoft
Zdjęcie główne #1464 - intel
Zdjęcie główne #1465 - mbank
Zdjęcie główne #1466 - nestle
Zdjęcie główne #1467 - avans

Prowadzenie biznesu to bardzo trudne zadanie, zwłaszcza dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia na polu przedsiębiorczości. Już teraz możemy Ci zdradzić, że będzie ciężko. Nie uda Ci się również uniknąć typowych błędów, które spowolnią rozwój Twojej działalności.

Jeśli chcesz przejść przez fazę budowania struktur swojego biznesu suchą stopą, potrzebujesz świeżych pomysłów oraz pomocy w podjęciu kluczowych decyzji, skorzystaj z naszego doradztwa. Agencję Interaktywną Soluma tworzą praktycy biznesu, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem.

Oferujemy doradztwo biznesowe w bardzo szerokim zakresie:

Pomoc w zakładaniu firmy i weryfikacja pomysłu na biznes. Ocenimy, czy to, co sobie wyobraziłeś, ma w ogóle rynkową rację bytu.

Doradztwo marketingowe, dzięki któremu nie wydasz pieniędzy na nieskuteczną reklamę.

Opracowanie planu zwiększenia sprzedaży. Twoje wyniki stoją w miejscu, a koszty rosną? Zmienimy to znajdując błędy w procesie sprzedaży.

Nadzorowanie projektów informatycznych. Infrastruktura IT to serce Twojej firmy. Podpowiemy Ci, jak ją zaprojektować, aby działała niezawodnie i nie generowała nadmiernych kosztów. Dobierzemy też najkorzystniejsze dla Ciebie elementy IT, w tym oprogramowanie i sprzęt.

Tworzenie biznesplanu, w tym na potrzeby uzyskania kredytu bankowego. Dobry biznesplan jest podstawą rozpoczęcia działalności bez kosztownych wpadek.

Opisy i optymalizacja procesów biznesowych. W Twojej firmie jest ich mnóstwo, dlatego powinieneś je rozumieć i umieć nimi zarządzać. W przeciwnym razie będziesz tylko tracić pieniądze.

Wybierz usługę doradztwa, która najbardziej odpowiada Twoim aktualnym potrzebom. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj konsultacje z naszym ekspertem. To najlepsza inwestycja, jaką możesz obecnie podjąć.

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.