Doradztwo

Potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie reklamy, rozwoju firmy, zakupu oprogramowania czy obniżenia kosztów działalności? Skorzystaj z doświadczenia praktyków biznesu! Konsultacje już od 150 zł!

Cennik doradztwa

Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Dla kogo pracowaliśmy?

Nasi zadowoleni klienci. Poznaj klientów Soluma Group

microsoft
Asus
mbank
loreal
nestle
gerda
avans
o2
lirene
rols
koleje
iglotex
inter
polimex
intel
Next

Prowadzenie biznesu to bardzo trudne zadanie, zwłaszcza dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia na polu przedsiębiorczości. Już teraz możemy Ci zdradzić, że będzie ciężko. Nie uda Ci się również uniknąć typowych błędów, które spowolnią rozwój Twojej działalności.

Jeśli chcesz przejść przez fazę budowania struktur swojego biznesu suchą stopą, potrzebujesz świeżych pomysłów oraz pomocy w podjęciu kluczowych decyzji, skorzystaj z naszego doradztwa. Agencję Interaktywną Soluma tworzą praktycy biznesu, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem.

Oferujemy doradztwo biznesowe w bardzo szerokim zakresie:

Pomoc w zakładaniu firmy i weryfikacja pomysłu na biznes. Ocenimy, czy to, co sobie wyobraziłeś, ma w ogóle rynkową rację bytu.

Doradztwo marketingowe, dzięki któremu nie wydasz pieniędzy na nieskuteczną reklamę.

Opracowanie planu zwiększenia sprzedaży. Twoje wyniki stoją w miejscu, a koszty rosną? Zmienimy to znajdując błędy w procesie sprzedaży.

Nadzorowanie projektów informatycznych. Infrastruktura IT to serce Twojej firmy. Podpowiemy Ci, jak ją zaprojektować, aby działała niezawodnie i nie generowała nadmiernych kosztów. Dobierzemy też najkorzystniejsze dla Ciebie elementy IT, w tym oprogramowanie i sprzęt.

Tworzenie biznesplanu, w tym na potrzeby uzyskania kredytu bankowego. Dobry biznesplan jest podstawą rozpoczęcia działalności bez kosztownych wpadek.

Opisy i optymalizacja procesów biznesowych. W Twojej firmie jest ich mnóstwo, dlatego powinieneś je rozumieć i umieć nimi zarządzać. W przeciwnym razie będziesz tylko tracić pieniądze.

Wybierz usługę doradztwa, która najbardziej odpowiada Twoim aktualnym potrzebom. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj konsultacje z naszym ekspertem. To najlepsza inwestycja, jaką możesz obecnie podjąć.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry