Optymalizacja procesów biznesowych

2 500,00
Lub zapytaj o produkt
Termin realizacji: 0
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Cel: usprawnienie dowolnego obszaru działalności przedsiębiorstwa, optymalizacja procesów oraz redukcja kosztów we wskazanym obszarze.

Specyfikacja: 

 


 

Koszty to fajna rzecz, o ile nie przewyższają dochodów. Jeśli w Twoim biznesie wygląda to nieco inaczej, to czas najwyższy coś z tym zrobić. Nie możesz w nieskończoność akceptować tego, że płacisz mnóstwo pieniędzy za rzeczy, które mogłyby być zrobione taniej, a do tego szybciej i wcale nie gorzej.

Z perspektywy właścicielskiej trudno Ci to dostrzec, ale uwierz, że optymalizacja procesów biznesowych jest możliwa w każdej firmie – także Twojej. Zleć nam przeprowadzenie audytu dowolnego obszaru Twojej działalności, który zakończy się wskazaniem konkretnych rozwiązań wymagających usprawnienia.

Celem optymalizacji procesów biznesowych nie jest tylko redukcja kosztów. To przede wszystkim sposób na to, aby wyeliminować problemy dławiące Twoją firmę i hamujące jej rozwój.

Pokażmy to na prostym przykładzie. Jeśli komunikacja na linii pracownicy-kadry wciąż odbywa się u Ciebie metodą tradycyjną (wymiana fizycznej dokumentacji, osobiste spotkania), to jest to oczywiste marnotrawstwo czasu. Znacznie lepiej będzie wdrożyć w firmie system, który przeniesie wymianę dokumentów do wewnętrznej sieci. Koniec z zaginionymi drukami, niedopowiedzeniami, ustaleniami ustnymi, których później wszyscy się wypierają.

Możesz zlecić nam przeprowadzenie audytu dowolnego obszaru w Twojej firmie. Gwarantujemy bardzo rzetelne podejście i – czego musisz być świadom – bezkompromisowość we wskazywaniu miejsc wymagających natychmiastowego wprowadzenia zmian. Usłyszysz rzeczy przykre, szokujące, ale konieczne do tego, by otworzyć Ci oczy na kwestie, których dotąd nie dostrzegałeś. Uwierz, że to tylko przysłuży się Twojemu przedsiębiorstwu i uchroni je przed poważnymi konsekwencjami przyszłych kryzysów.

Już teraz skontaktuj się z nami i zamów dla siebie pakiet 10 godzin pracy naszego analityka!


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Doradztwo