Doradca na start firmy

Termin realizacji: do 5 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Cel: udzielenie porad dotyczących uruchomienia firmy

Zakres: 

  • Wybór formy działalności
  • Możliwości finansowania
  • Krótka ocena modelu biznesowego
  • Doradztwo ogólne

Specyfikacja:

 


 

Małe doświadczenie w biznesie niestety potrafi skutkować poważnymi stratami finansowymi. Nie miej do siebie pretensji, że popełniasz błędy. Możesz jednak zrobić coś, by ich uniknąć i od razu ruszyć z działalnością na pełnych obrotach, rzucając realne wyzwanie konkurencji. Oferujemy Ci ekspercie doradztwo na start firmy. To ogromny kapitał, na którym zbudujesz sukces swojego biznesu.

Doradztwo w zakresie zakładania i rozwijania firmy jest usługą skierowaną przede wszystkim do początkujących przedsiębiorców. Musisz wiedzieć, że Twoja szanse na powodzenie w biznesie nie są wcale wysokie. Zaledwie co trzecia firma zakładana w Polsce będzie świętować jubileusz pięciolecia. Powody upadku biznesów są różne, ale zwykle wynikają z tego, że ich właściciele mieli zupełnie inne wyobrażenia na temat prowadzenia działalności i zwyczajnie nie podołali zadaniu.

Zminimalizuj ryzyko porażki korzystając z naszego doradztwa na start firmy. Powiemy Ci, czym jest marka i jak należy ją budować. Pomożemy Ci określić adekwatny poziom cenowy za usługi i produkty, wskażemy konkretną grupę docelową i przygotujemy dla Ciebie spójny, efektywny model komunikacji z klientami. Tym samym zyskasz bardzo solidny fundament, na którym osadzisz dochodowy, konkurencyjny biznes.

Być może sądzisz, że na tym etapie nie stać Cię jeszcze na takie doradztwo. Jest jednak dokładnie odwrotnie. Nie stać Cię na popełnianie błędów, które są typowe dla początkujących przedsiębiorców. Potraktuj to więc, jako świetną inwestycję, z gwarantowaną stopą zwrotu. Z perspektywy czasu uznasz, że był to najlepszy ruch, jaki mogłeś wykonać na początku swojej biznesowej drogi.

Skontaktuj się z nami i już teraz zarezerwuj dla siebie konsultacje z naszym ekspertem od zakładania i rozwijania firmy!


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Doradztwo