Marketing, reklama

Cennik usług marketingowych, kampanii i działań reklamowych.

Wprowadzenie marki na rynek
Propozycja działań marketingowych
Plan wprowadzenia marki na rynek →

 

Cennik usług marketingowych:

Content marketing usługi w zakresie content marketingu

150 PLN

Cena netto

WYBIERZ →

to najlepszy sposób na to, aby zwrócić uwagę na swój biznes

Kampania reklamowa propozycja kampanii reklamowej

600 PLN

Cena netto

WYBIERZ →

opracowanie koncepcji kampanii reklamowej z ustalonym budżetem

Media plan opracowanie media planu

199 PLN

Cena netto

WYBIERZ →

gotowy plan działania, który umożliwi Ci zaplanowanie budżetu

Wyróżnij markę pozycjonowanie marki na rynku

199 PLN

Cena netto

WYBIERZ →

pewność, że kierujesz reklamę, do właściwej grupy docelowej

Reklama w internecie na portalach internetowych

79 PLN

Cena netto

WYBIERZ →

artykuły sponsorowane, emisja linków, banery reklamowe

Social media prowadzenie fanpage

399 PLN

Cena netto

WYBIERZ →

pakiety pełnej obsługi fanpage od 399 zł netto za 1 miesiąc

SEO pozycjonowanie w Google

300 PLN

Cena netto

WYBIERZ →

strategiczne metody pozycjonowania

AdWords linki sponsorowane w Google

600 PLN

Cena netto

WYBIERZ→

prowadzenia kampanii AdWords

 

Kadra Soluma realizowała różnego typu projekty dla / współpracuje z:

   więcej →

 

 

Koncepcja kampanii reklamowej

cena netto z rabatem

600 PLN

ZAMÓW  →

 

 


Każdy sukces zaczyna się od idei i wprowadzenia jej w życie według starannie nakreślonego planu. Zostaw to nam i zamów koncepcję kampanii reklamowej dla Twojej firmy!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • Lubisz wiedzieć, na czym stoisz
 • Dysponujesz określonym budżetem, ale nie wiesz, na co możesz sobie w jego ramach pozwolić
 • Potrzebujesz profesjonalnej koncepcji przygotowanej przez doświadczoną agencję reklamową, która zna rynkowe realia i potrafi wskazać optymalne rozwiązania bez przekraczania budżetu
 • Chcesz wprowadzić na rynek nową markę i mieć pewność, że klienci dowiedzą się o jej istnieniu

Opis usługi:

Kampania reklamowa to bardzo szerokie pojęcie. W zależności od budżetu może to być reklama w wyszukiwarce, działania content marketingowe, reklama outdoorowa, telewizyjna, radiowa, prasowa – możliwości jest wiele. Firmie, która wprowadza markę na rynek, trudno jest się w tym odnaleźć. Wszystkie agencje przekonują, że „podejmą skuteczne działania” - ale co to właściwie oznacza?

Zamawiając koncepcję kampanii reklamowej będziesz wiedzieć, na czym stoisz. Zapoznasz się z naszymi propozycjami i wybierzesz te, które najbardziej Ci odpowiadają. Ogromnym atutem tego rozwiązania jest to, że obracamy się w ramach założonego budżetu. Jesteśmy rozsądni i nie zaproponujemy spotów telewizyjnych firmie, która może wydać np. 5000 złotych. Kluczem jest opracowanie takiej koncepcji, która przyniesie korzyści nawet przy minimalnym budżecie.

Usługa obejmuje:

 • Kompleksowe opracowanie koncepcji kampanii reklamowej zgodnej z ustalonym budżetem

Podana cena to minimalny koszt opracowania koncepcji (20% budżetu reklamowego podanego przez Zamawiającego).

ZAMÓW OPRACOWANIE KONCEPCJI KAMPANII REKLAMOWEJ 600 PLN  →


 

 

 

Media plan

cena netto z rabatem

199 PLN

ZAMÓW →

 

 


Media wciąż mają ogromną siłę wpływania na decyzje widzów, słuchaczy i czytelników. Wykorzystaj to! Zamów szczegółowy media plan i sprawdź, w których mediach warto wykupić reklamę.

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • Zastanawiasz się, czy stać Cię na reklamę w telewizji, radiu lub poczytnej prasie
 • Chcesz mieć szczegółowy kosztorys zakupu mediów
 • Potrzebujesz pomocy doświadczonej agencji reklamowej, która zna rynkowe stawki i realia
 • Nie wiesz, jaki budżet pozwoli Ci na przeprowadzenie kampanii reklamowej w mediach

Opis usługi:

Reklamując się w mediach, szczególnie ogólnopolskich, możesz osiągnąć gigantyczny sukces promocyjny, ale równie dobrze zmarnować kilkaset tysięcy złotych. Stany pośrednie zdarzają się rzadko. Spot w telewizji czy w radiu nie jest już „samograjem”. Reklamy atakują nas z każdej strony, dlatego wiele osób się na nie uodporniło. Konieczne jest więc bardzo dokładne zaplanowanie mediów, w których warto wyemitować reklamę – znacznie zwiększa to prawdopodobieństwo, że przekaz trafi do grupy docelowej.

Opracujemy dla Ciebie kompleksowy i szczegółowy plan zakupu mediów, wraz z analizą ich wykorzystania dla potrzeb kampanii reklamowej.

Usługa obejmuje:

 • Wskazanie najlepszego dla marki wyboru typu mediów (telewizja, prasa codzienna, radio, Internet, magazyny)
 • Wskazanie konkretnych mediów (stacje telewizyjne, stacje radiowe, tytuły prasowe, portale internetowe)
 • Analizę kosztu zakupu mediów
 • Symulację częstotliwości i terminów ukazywania się spotów lub ogłoszeń
 • cena 15% budżetu, nie mniej niż 199 zł

Otrzymasz więc gotowy plan działania, który umożliwi Ci zaplanowanie budżetu i ułatwi podjęcie decyzji o zakupie konkretnych mediów, które najlepiej zrealizują Twoją kampanię reklamową.

Potrzebujesz spotów reklamowych, tekstów ogłoszeń i oprawy graficznej reklam? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zapytaj nas o szczegóły!

ZAMÓW OPRACOWANIE MEDIA PLANU ZA 199 PLN  →


 

 

 

Pozycjonowanie marki na rynku

cena netto z rabatem

199 PLN

ZAMÓW →

 

 


Specyfikacja i ceny:

Pozycjonowanie marki na rynku polega na wyróżnieniu jej na tle konkurencji. Pozwala to marce zaistnieć w świadomości klientów i oprzeć dalsze działania marketingowe na konkretnych cechach, z których wynikają atrakcyjne dla odbiorców korzyści. Agencja Reklamowa Soluma oferuje kompleksową usługę pozycjonowania marki na rynku. Poznaj poszczególne etapy naszej pracy. Oferujemy tworzenie profesjonalnych nazw dla marek i firm oraz haseł reklamowych realizujących założenia kampanii.

Określenie pozycji marki na rynku staje się punktem wyjścia do stworzenia jej nazwy i sloganu reklamowego, a następnie elementów identyfikacji, jak logo, strona www czy kolorystyka. Daje to pewność, że wizerunek marki będzie spójny z jej przekazem marketingowym oraz oczekiwaniami grupy docelowej.

Etap 1: Określenie szczególnych cech produktu / 249 zł

Jest to najważniejszy etap, ponieważ wokół wybranej cechy jest budowany cały przekaz marketingowy. Analizując produkt/markę określamy, w czym może się on/ona wyróżnić spośród podobnych rozwiązań.
Przykład: Ketchup. Produkt nie wyróżnia się smakiem (smakuje jak ketchup), ale producent chce umieścić go w grupie ketchupów premium. Szczególną cechą produktu będzie zatem wyższa cena. Wbrew pozorom nie jest to minus, ponieważ taka cecha pozwala pozycjonować ketchup w węższej grupie docelowej i wyróżnić go na tle konkurencji. Wokół wyższej ceny można zbudować odpowiednią komunikację, którą zaadresujemy do bardziej wymagającego klienta. więcej: Określenie szczególnych cech produktu

Etap 2: Określenie grupy docelowej i jej potrzeby / 199 zł

Znając szczególną cechę produktu można określić jego grupę docelową. Zawężamy ją do kręgu osób, którym może bardzo zależeć na owej cesze i są w stanie wybrać produkt tylko dlatego, że posiada właśnie tę cechę. więcej: Określenie grupy docelowej i jej potrzeb

Etap 3: Określenie propozycji marki / 199 zł

Każda marka musi złożyć klientom jakąś obietnicę. Większość mówi o jakości, dobrej cenie, wzorowej obsłudze klienta. W takie obietnice nikt już nie wierzy, ponieważ nie są konkretne. Propozycja marki powinna od razu przekonać klienta, że warto jej zaufać. Cena netto.
Przykład: Ketchup z półki premium zwiastuje doskonały smak (nie trzeba go dodatkowo podkreślać), wysoką estetykę opakowania oraz gwarantuje klientowi, że zrobi wrażenie na swoich gościach. więcej: Określenie propozycji marki

Etap 4: Określenie korzyści dla klienta / 229 zł

Znając cechę, propozycję oraz grupę docelową wiemy już, która korzyść jest najważniejsza i najbardziej atrakcyjna dla odbiorcy produktu. Wokół tej korzyści budujemy komunikację. Podkreślamy ją w reklamach, tekstach promocyjnych, w sloganie oraz – jeśli jest to możliwe – w nazwie produktu. Cena netto.
Przykład: Kupując ketchup premium klient może poczuć się kimś lepszym, zaimponować znajomym. To największa korzyść dla majętnej grupy docelowej (wcale nie jakość czy smak). więcej: Określenie korzyści dla klienta

Etap 5: Określenie dowodu na wyjątkowość marki / 199 zł

Nazywamy to RTB, czyli Reason To Believe. Klient chce poznać dowód na to, że obietnica złożona przez producenta ma pokrycie w rzeczywistości. W przypadku suplementów diety i produktów medycznych zawsze jest to „opinia lekarzy” lub „opinia niezależnych instytutów badawczych”. Cena netto.
Przykład: Udowodnieniem wyjątkowości ketchupu premium może być obecność jakiegoś nietypowego składnika, wynik badań w grupie docelowej (dobre oceny np. za wygląd opakowania) lub fakt, że jest produkowany w kraju kojarzącym się z wysoką jakością (Austria, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja etc.). Dobrym pomysłem będzie też podkreślenie, że ketchup jest do kupienia wyłącznie w delikatesach. więcej: Określenie dowodu na wyjątkowość marki

Etap 6: Opracowanie księgi stylu komunikacji językowej  / 329 zł

Opracowanie księgi stylu komunikacji językowej z grupą docelową. Na tym etapie przygotowujemy skrypt dla marki, w którym określamy dokładnie sposób komunikacji z klientami. Podpowiadamy, jak zwracać się do grupy docelowej (Ty, Wy, Państwo), jaki obrać styl wypowiedzi (luźniejszy, oficjalny, neutralny). Pozwala to marce stworzyć spójny schemat mówienia do odbiorców, także podczas kontaktów na linii pracownik-klient. Cena netto.
Przykład: Ketchup premium jest adresowany do ludzi zamożnych, o ugruntowanej pozycji społecznej. Używamy bardziej oficjalnej komunikacji, kojarzącej się z klasą. więcej: Opracowanie księgi stylu komunikacji językowej

Etap 7: Koncepcja dystrybucji treści / 199 zł

Koncepcja dystrybucji treści reklamowych i wizerunkowych. Określamy, jakie treści reklamowe warto przygotować i gdzie je dystrybuować. Wskazujemy najbardziej pożądane kanały dystrybucji, opracowujemy propozycję tworzenia treści o charakterze marketingowym w ramach kampanii content marketingowej. Cena netto.
Przykład: Ketchup premium może zaistnieć w świadomości czytelników portali kulinarnych i portali dla kobiet (to one chętniej sięgają po produkty premium). więcej: Koncepcja dystrybucji treści

ZAMÓW  POZYCJONOWANIE MARKI→


 

Cennik prowadzenia FanPage, Facebook. Opłaty miesięczne za prowadzenie profilu w social media.

 

 

Fanpage

cena netto z rabatem

390 PLN

ZAMÓW  →

 

 


Fanpage Mini, od 399,00 PLN

Mały budżet, ale spore nadzieje? Damy radę! Zamów pakiet Fanpage Mini i zacznij promować swoją markę na Facebooku. Tam, gdzie będą Cię szukać klienci!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • Dysponujesz mocno ograniczonym budżetem na promocję
 • Potrzebujesz prostych i skutecznych rozwiązań za rozsądną cenę
 • Fanpage ma być tylko wsparciem dla promocji, a nie jej najważniejszym elementem
 • Chcesz się przekonać, czy to w ogóle przyniesie korzyści Twojej marce

Opis usługi:

Prosty, ale często aktualizowany fanpage może być silną bronią w procesie budowania rozpoznawalności marki. Jest to szczególnie ważne dla firm, które dopiero wchodzą na rynek. Klienci ich nie znają, a informacji na ich temat będą szukać w wyszukiwarce Google oraz na Facebooku. To od firmy zależy, w jakim świetle będzie się prezentować klientom.

Pakiet Fanpage Mini został stworzony specjalnie z myślą o firmach, które dysponują ograniczonym budżetem, jednak rozumieją potrzebę komunikowania się z klientami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwarantujemy optymalną częstotliwości publikacji wpisów, dobranie tematyki ściśle według oczekiwań grupy docelowej oraz moderowanie dyskusji. Fanpage może być także znakomitym źródłem linków do treści publikowanych na blogu czy portalu.

Specyfikacja:

 • 10 wpisów do 300 znaków (na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta)
 • Linkowanie wpisów z bloga (jeśli klient prowadzi blog w Soluma)
 • Moderowanie dyskusji
 • Minimalny czas trwania umowy: 3 miesiące
 • Cena netto za 1 mc

Fanpage wcale nie musi być bardzo rozbudowany. Użytkowników można przyciągnąć przede wszystkim wysokiej jakości treścią i ciekawym contentem. Zapewnimy Ci to i w ten sposób zadbamy o konsekwentne budowanie pozytywnego wizerunku Twojej marki w mediach społecznościowych – wielkiej sile Internetu.

Potrzebujesz bardziej zaawansowanych działań? Sprawdź nasze pakiety Standard i Premium

 

Fanpage Standard, od 1500,00 PLN

Fanpage to jedna z wizytówek firmy w sieci. Warto zadbać, aby był prowadzony w sposób profesjonalny, interesujący i angażujący użytkowników. Ty nie masz na to czasu, a my mamy wiedzę i umiejętności. Połączymy siły?

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • Zależy Ci na posiadaniu porządnego fanpage'a na Facebooku
 • Wiesz, że dobry fanpage jest ważnym elementem wizerunkowym marki
 • Potrzebujesz profesjonalistów, którzy zajmą się kompleksową obsługą profilu
 • Cenisz sobie produkty skrojone na miarę, rozsądnie wycenione i odpowiadające Twoim potrzebom

Opis usługi:

Profesjonalnie przygotowany i prowadzony fanpage daje duże możliwości w zakresie komunikowania się z użytkownikami Facebooka, których w Polsce jest kilkanaście milionów. To ogromna rzesza potencjalnych klientów. Część z nich zainteresuje się Twoim profilem do tego stopnia, że zajrzy też na stronę wizerunkową lub do sklepu online – a stamtąd jest już tylko krok do złożenia zamówienia.

Prowadzenie fanpage'a wymaga poświęcenia na to mnóstwa czasu. Profil, który nie jest regularnie aktualizowany wysokiej jakości treścią po prostu umiera i staje się problemem, a nie korzyścią. Dlatego warto powierzyć to specjalistom od mediów społecznościowych. Wiemy jak angażować użytkowników i zainteresować ich Twoją marką.

Specyfikacja:

 • Stworzenie lub ulepszenie profilu (w tym opracowanie grafiki) + 450 PLN
 • Zamieszczanie dostarczonych grafik i treści
 • Tworzenie projektów graficznych / za 1 szt. + od 100 PLN
 • Tworzenie tekstów + od 95 PLN
 • Opracowywanie wydarzeń związanych z działalnością klienta
 • Wyszukiwanie ciekawostek branżowych w internecie
 • Pozyskiwanie fanów
 • Zamieszczanie postów na fanpage tygodniowo - 4
 • Obsługa konkursów / miesięcznie - 1szt.
 • Działania reklamowe (zakup reklamy) – budżet do ustalenia
 • Minimalny czas trwania umowy: 12 miesięcy
 • Cena netto za 1 mc.

Zamów pakiet Fanpage Standard i pozwól nam prowadzić efektywne działania na rzecz Twojej marki w social media. Przekonaj się, że to działa!


Fanpage Premium, od 2200,00 PLN

Facebook to świetne narzędzie promocji dla każdej firmy. Wybierz pakiet Fanpage Premium i pozwól nam budować społeczność wokół Twojej marki!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • Wiesz, że rezygnując z obecności na Facebooku znacznie ograniczasz swój zasięg promocyjny
 • Zdajesz sobie sprawę, że na Facebooku nie wystarczy być. Trzeba się tam jeszcze dobrze prezentować
 • Wizja poświęcania kilkunastu godzin tygodniowo na obsługę fanpage'a lekko Cię przeraża
 • Chcesz prowadzić profesjonalną komunikację z klientami za pośrednictwem najpopularniejszego portalu na świecie

Opis usługi:

Czy warto mieć profil marki na Facebooku? To zależy. Od czego? Od jakości prowadzenia tego profilu. Uwierz – trzeba na to poświęcić mnóstwo czasu, ale korzyści są tego warte. Facebook to potęga. Ogromne źródło informacji, ale przede wszystkim medium łączące ludzi wokół czegoś. Tym czymś nie muszą być same znajomości, ale np. inspirujące wydarzenia czy działania podejmowane przez komercyjne marki. Firmy wykorzystują to od lat. Pora na Twoją.

Fanpage Premium to kompleksowy pakiet profesjonalnej obsługi marki w zakresie działań na Facebooku.

Specyfikacja:

 • Stworzenie lub ulepszenie profilu (w tym opracowanie grafiki) + 450 PLN
 • Zamieszczanie dostarczonych grafik i treści
 • Tworzenie projektów graficznych / za 1 szt. + od 80 PLN
 • Tworzenie tekstów + od 75 PLN
 • Opracowywanie wydarzeń związanych z działalnością klienta
 • Wyszukiwanie ciekawostek branżowych w internecie
 • Pozyskiwanie fanów
 • Zamieszczanie postów na fanpage tygodniowo - 8
 • Obsługa konkursów / miesięcznie - 2szt
 • Działania reklamowe (zakup reklamy) – budżet do ustalenia
 • Minimalny czas trwania umowy: 12 miesięcy
 • Cena netto za 1 mc.

Twoja firma może pozyskiwać klientów bezpośrednio z Facebooka, jednak najważniejsze jest tworzenie pozytywnego przekazu i budowanie zaufania do marki. To największa siła social media. Fanpage umożliwia Ci komunikowanie się z ludźmi, którzy być może nigdy nie słyszeli o Twojej firmie, ale dzięki temu, że dajesz im wartościowy content, są o krok od zostania Twoimi klientami.

Szukasz czegoś mniej zaawansowanego? Sprawdź nasze pozostałe pakiety Standard i Mini

ZAMÓW PROWADZENIE FANPAGE  →


 


Informacje o usłudze pozycjonowania: W związku z poważnymi zmianami w algorytmach Google, które mają na celu wyeliminowanie z wyników wyszukiwania stron o niskiej jakości – wszystkie firmy zajmujące się pozycjonowaniem zostały zmuszone do znacznej zmiany w prowadzonych działaniach.

 

 

Pozycjonowanie w Google

cena netto z rabatem

300 PLN

ZAMÓW →

 

 

 

Pozycjonowanie w Google przez content marketing
 od 300,00 PLN

Działania nastawione na długofalowe efekty w tym budowę marki w internecie. Wycena i zakres działań jest dokonywana indywidualnie. Strategia zakłada przede wszystkim budowanie marki w internecie a nie skupianie się na budowie adresu internetowego i obejmuje między innymi:

 • Tworzenie treści wysokiej jakości nastawionej na odbiorców - [1] publikacja na stronach marki oraz [2] pozyskiwanie miejsc publikacji.
 • Tworzenie specjalistycznych serwisów tematycznych. Uruchomienie portalu lub bloga, tworzenie contentu i zarządzanie serwisem w imieniu klienta.

Przygotowanie strategii reklamy:

 • od 150 zł netto (na portale, blogi Soluma)
 • od 20% budżetu, nie mniej niż 200 zł netto (portale, blogi dowolne)

więcej informacji: content marketing

 

Pozycjonowanie w Google
od 500,00 PLN

Pozycjonowanie

Jeśli Twoja strona nie jest widoczna w Google, to tak, jakby w ogóle jej nie było. Powalcz o wysoką pozycję w wyszukiwarce i zwiększ liczbę odwiedzających witrynę nawet o kilkaset procent!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • Wiesz, że wysoka pozycja strony w Google gwarantuje wzrost liczby odwiedzin, a tym samym zapytań ofertowych
 • Słyszałeś, że 90% internautów odwiedza wyłącznie strony z TOP 10 Google
 • Dysponujesz ograniczonym budżetem i musisz wybrać jedną, ale skuteczną strategię promocji w sieci
 • Szukasz wiarygodnej firmy, która nie obieca Ci gruszek na wierzbie, ale rzetelną pracę i osiągnięcie doskonałych efektów w rozsądnym czasie

Opis usługi:

Pozycjonowanie w Google jest jednym z trzech najskuteczniejszych sposobów promocji firmy w sieci (obok reklamy AdWords i content marketingu). Prędzej czy później musisz w to zainwestować. W przeciwnym razie klienci, którzy coraz częściej szukają usług i produktów wyłącznie w sieci, nie będą w stanie odnaleźć Twojej oferty. Nie licz na to, że komuś będzie się chciało przeglądać wyszukiwarkę do 5-6 strony. Zdecydowana większość poprzestaje na pierwszej stronie. Nie ma tam linku do Twojej witryny? Cóż – zapomnij o skutecznej sprzedaży przez Internet.

Osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce jest gwarancją, że Twoją stronę będzie odwiedzać zdecydowanie więcej osób. Oczywiście, nie każda z nich złoży zamówienie – jednak pomyśl: łatwiej jest znaleźć nabywcę w grupie 1000 osób czy 10 osób? Odpowiedź jest oczywista.

Specyfikacja:

Przed wyceną usługi pozycjonowania należy przeprowadzić analizę fraz kluczowych. Po analizie fraz zostanie przedstawiona lista propozycji słów kluczowych z której należy wybrać ok 20-30 pozycji.
Po wyborze fraz kluczowych dokonamy wyceny pozycjonowania. Jeśli klient zdecyduje się na pozycjonowanie kolejnym krokiem będzie optymalizacja witryny.
 
 • Krok 1: Analiza słów kluczowych
  Propozycja słów kluczowych dla wybranego adresu URL: 149zł + VAT
 • Krok 2: Optymalizacja witryny
  Cena od 500 zł netto (optymalizacja strony głównej). Optymalizacja podstron: Optymalizacja 1 URL, cena od 55 zł netto (optymalizacja tekstów klienta), od 149 zł netto (opracowanie tekstów i optymalizacja).
 • Krok 3: Pozycjonowanie
  Cena od 500 zł netto za 1 mc. Dokładna wycena i opis strategii po badaniu fraz kluczowych.

Usługa obejmuje:

 • szczegółowy audyt strony Klienta i stron konkurencji,
 • przygotowanie list słów kluczowych i ocena ruchu na poszczególne słowa,
 • analiza i selekcja kluczowych (współpraca z Klientem)
 • pogrupowanie list na frazy generyczne oraz „Long Tail”,
 • analiza konkurencyjności słów kluczowych i wycena OZE,
 • wybór odpowiednich pakietów linków wraz z wyceną i harmonogramem realizacji,
 • przypisanie wybranych słów kluczowych do konkretnych podstron,
 • uzupełnienie konkretnych podstron w treść zawierającą najważniejsze słowa, które pozycjonujemy.

Podana cena (500 zł) jest minimalnym miesięcznym budżetem na pozycjonowanie w Google. Dokładnej wyceny dokonujemy po przeprowadzeniu badania fraz kluczowych.

Nie zadawaj sobie pytania, czy warto pozycjonować stronę w Google? Jest źle postawione. Chodzi o to, aby pozycjonować witrynę w sposób rzetelny, może nieco dłuższy, za to bezpieczny i gwarantujący długotrwałe utrzymanie wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Wiemy, jak to zrobić. Kup naszą usługę i zacznij promować swój biznes na poważnie.
 

Optymalizacja strony 1 URL

Zainwestowałeś mnóstwo pieniędzy w pozycjonowanie witryny, a efektów brak? Być może ktoś zapomniał o optymalizacji strony. Szybko napraw ten błąd i kup naszą usługę!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • Twoja strona nie może się przebić nawet do TOP 100 Google na najważniejsze dla Ciebie frazy
 • Masz dość wydawania pieniędzy na pozycjonowanie, które nie przynosi żadnych efektów
 • Nie możesz znaleźć swojej strony w Google
 • Zależy Ci na szybkim i rzetelnym wykonaniu usługi, bo już straciłeś dość czasu

Opis usługi:

Optymalizacja strony internetowej jest niezbędna, aby móc przeprowadzić skuteczne pozycjonowanie witryny w Google. Roboty wyszukiwarki znajdują tylko te strony, które są dla nich przyjazne, czyli po prostu widoczne. W tym celu konieczne jest zadbanie m. in. o dobrej jakości treść, prawidłowe nagłówki i dodanie słów kluczowych.

Wykonamy dla Ciebie profesjonalną optymalizację strony, po której przeprowadzeniu będziesz mógł rozpocząć pozycjonowanie witryny i mieć pewność, że nie wyrzucasz pieniędzy w błoto. Mamy bardzo duże doświadczenie w działaniach z zakresu SEO, a strony naszych klientów zawsze osiągały wysokie pozycje w wyszukiwarce.

W cenie 169 zł netto otrzymasz:

 • Optymalizację 1 adresu URL
 • Opracowanie i zamieszczenie tekstów dla 1 adresu URL

W biznesie nigdy nie zaczyna się od końca. Najpierw trzeba stworzyć solidne fundamenty. Dokładnie tak samo jest z pozycjonowaniem strony. Na początku zawsze jest prawidłowa optymalizacja witryny. Zamów ją u nas – z gwarancją profesjonalnego i szybkiego wykonania.

Interesuje Cię usługa kompleksowego pozycjonowania strony internetowej? Zapytaj nas o szczegóły!
 

Analiza słów kluczowych

W biznesie pewnie nie działasz po omacku. Nie rób tego pozycjonując swoją stronę internetową! Zacznij od analizy słów kluczowych, która pozwoli Ci obrać skuteczną strategię.

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • Wiesz, że pozycjonowanie strony musi bazować na wybranych, najbardziej wartościowych dla Ciebie słowach kluczowych
 • Chcesz zyskać przewagę nad konkurencją pozycjonując stronę na mniej popularne, ale bardziej trafne słowa
 • Nie chcesz wydawać mnóstwa pieniędzy na walkę o pozycję na frazy, które od dawna są zajęte przez konkurencję i przez to bardzo drogie
 • Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób klienci wyszukują Twoje produkty i usługi

Opis usługi:

Analiza słów kluczowych daje wiedzę – a wiedza jest bardzo cenna. Znając słowa, które kierują użytkowników Internetu na oferowane przez Ciebie produkty i usługi, obierzesz skuteczną strategię pozycjonowania witryny. W pełni zapanujesz nad budżetem i będziesz wiedzieć, za co tak naprawdę płacisz.

Pewnie myślisz, że możesz samodzielnie wybrać najbardziej atrakcyjne słowa. To prawda – możesz. Ale czy powinieneś? Załóżmy, że sprzedajesz obuwie sportowe. Czy na pewno chcesz, aby do Twojego sklepu trafiały osoby szukające butów wizytowych, szpilek, butów roboczych i motocyklowych? To bez sensu – takie wyszukiwania będą generować pusty ruch, który w żaden sposób nie przełoży się na sprzedaż.

Dlatego tak ważne jest precyzyjne wybranie słów kluczowych, które jednocześnie będą konkurencyjne i jeszcze niezagarnięte przez Twoją konkurencję. Znajdziemy je, opracujemy szczegółowy raport z liczebnymi wynikami wyszukiwania, a na końcu podpowiemy Ci, które słowa naprawdę warto wybrać.

W cenie 149 zł netto otrzymasz:

 • Propozycję słów kluczowych dla wskazanego przez Ciebie 1 adresu URL

Na podstawie wybranych słów kluczowych będziemy mogli rozpocząć proces pozycjonowania Twojej strony internetowej – sprawdź naszą ofertę Optymalizacji strony i Pozycjonowania w Google.

ZAMÓW POZYCJONOWANIE  →


 

 

 

Kampania Google AdWords

cena netto z rabatem

600 PLN

ZAMÓW  →

 

 


Krok 1: Analiza słów kluczowych
Propozycja słów kluczowych dla wybranego adresu URL: OD 169 zł + VAT

Krok 2: Optymalizacja (nieobowiązkowe)
Optymalizacja 1 URL, cena od 45 zł netto (optymalizacja tekstów klienta), od 120 zł netto (opracowanie tekstów i optymalizacja).

Krok 3: Prowadzenia kampanii AdWords
Cena: 25% budżetu, nie mniej niż 299 zł netto /mc. Uruchomienie kampanii przy budżetach mniej niż 1500 zł /mc/ 6 miesięcy – 180 zł netto.

ZAMÓW →

Cenniki