Marketing, reklama

Cennik usług marketingowych, kampanii i działań reklamowych, brandingu, strategii marketingowej na rok 2024. Zapoznaj się z naszymi cennikami i wybierz rozwiązania dla siebie. Oferujemy m.in. content marketing, doradztwo w zakresie marketingu, kampanie reklamowe, pozycjonowanie w Google...

Cennik usług marketingowych 

Wszystko w zakresie e-marketingu - promocji i marketingu w Internecie. Masz dodatkowe pytania? Chętnie udzielimy na nie szczegółowej odpowiedzi. Zobacz również:  Plan wprowadzenia marki na rynek.

Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Dla kogo pracowaliśmy?

Nasi zadowoleni klienci. Poznaj klientów Soluma Group

microsoft
Asus
mbank
loreal
nestle
gerda
avans
o2
lirene
rols
koleje
iglotex
inter
polimex
intel
Next

Trudno wyobrazić sobie efektywny biznes, który nie wykorzystuje narzędzi marketingu i reklamy. Można mieć najlepszy produkt świata i zbankrutować, gdy nikt się nie dowie o jego istnieniu. Jeśli zakładasz, że sam poradzisz sobie z prowadzeniem działań marketingowych, to już teraz możemy Ci powiedzieć: to na pewno się nie uda. Daruj sobie nieudane i kosztowne eksperymenty. Od początku zaufaj ekspertom – stać Cię na to! Sprawdź nasz cennik prowadzenia działań marketingowych i reklamowych .

Agencja reklamowa Soluma Interactive od kilkunastu lat wspiera przedsiębiorców w walce o jak najsilniejszą pozycję na rynku. Wyróżnia nas nie tylko duże doświadczenie, ale także bardzo korzystne ceny poszczególnych usług marketingowych i reklamowych. Oferujemy kompleksowe działania, począwszy od opracowania koncepcji kampanii reklamowych, aż po wdrożenie konkretnych narzędzi promocji marki.

Nasz zespół ma odpowiednie kompetencje do prowadzenia wszelkich działań marketingowych. Specjalizujemy się w reklamie internetowej, content marketingu oraz tworzeniu elementów identyfikacji wizualnej marki. Prowadzimy kampanie linków sponsorowanych, oferujemy także pozycjonowanie stron w świetnej cenie.

Szukając specjalistów, którym powierzysz marketing i reklamę Twojej firmy, nie skupiaj się wyłącznie na cenniku. Najważniejsze są efekty, a Soluma Interactive może Ci je zagwarantować. Planujemy kampanię zgodnie z budżetem klienta, nie naciskamy na wybór narzędzi, na które Cię nie stać lub nie są one konieczne dla budowania rozpoznawalności Twojej marki. Stawiamy na uczciwe zasady, dlatego w cennikach reklamy i marketingu podajemy szczegółowe informacje na temat tego, co otrzymasz zamawiając konkretną usługę.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry