Marketing, reklama

Cennik usług marketingowych, kampanii i działań reklamowych. Zapoznaj się z naszymi cennikami i wybierz rozwiązania dla siebie. Oferujemy m.in. content marketing, doradztwo w zakresie marketingu, kampanie reklamowe, prowadzenie fanpage, pozycjonowanie w Google, kampanie AdWords i pozycjonowanie marki na rynku. Wszystko w zakresie e-marketingu - promocji i marketingu w Internecie. Masz dodatkowe pytania? Chętnie udzielimy na nie szczegółowej odpowiedzi.

Zobacz również:  Plan wprowadzenia marki na rynek →

 

CENNIK USŁUG MARKETINGOWYCH

Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)


Nie wiesz co wybrać dla swojej firmy? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami

 


Kadra Soluma realizowała różnego typu projekty dla / współpracuje z:

Zdjęcie główne #1462 - Asus
Zdjęcie główne #1463 - microsoft
Zdjęcie główne #1464 - intel
Zdjęcie główne #1465 - mbank
Zdjęcie główne #1466 - nestle
Zdjęcie główne #1467 - avans

Trudno wyobrazić sobie efektywny biznes, który nie wykorzystuje narzędzi marketingu i reklamy. Można mieć najlepszy produkt świata i zbankrutować, gdy nikt się nie dowie o jego istnieniu. Jeśli zakładasz, że sam poradzisz sobie z prowadzeniem działań marketingowych, to już teraz możemy Ci powiedzieć: to na pewno się nie uda. Daruj sobie nieudane i kosztowne eksperymenty. Od początku zaufaj ekspertom – stać Cię na to! Sprawdź nasz cennik prowadzenia działań marketingowych i reklamowych .

Agencja reklamowa Soluma Interactive od kilkunastu lat wspiera przedsiębiorców w walce o jak najsilniejszą pozycję na rynku. Wyróżnia nas nie tylko duże doświadczenie, ale także bardzo korzystne ceny poszczególnych usług marketingowych i reklamowych. Oferujemy kompleksowe działania, począwszy od opracowania koncepcji kampanii, aż po wdrożenie konkretnych narzędzi promocji marki.

Nasz zespół ma odpowiednie kompetencje do prowadzenia wszelkich działań marketingowych. Specjalizujemy się w reklamie internetowej, content marketingu oraz tworzeniu elementów identyfikacji wizualnej marki. Prowadzimy kampanie linków sponsorowanych, oferujemy także pozycjonowanie stron w świetnej cenie.

Szukając specjalistów, którym powierzysz marketing i reklamę Twojej firmy, nie skupiaj się wyłącznie na cenniku. Najważniejsze są efekty, a Soluma Interactive może Ci je zagwarantować. Planujemy kampanię zgodnie z budżetem klienta, nie naciskamy na wybór narzędzi, na które Cię nie stać lub nie są one konieczne dla budowania rozpoznawalności Twojej marki. Stawiamy na uczciwe zasady, dlatego w cennikach reklamy i marketingu podajemy szczegółowe informacje na temat tego, co otrzymasz zamawiając konkretną usługę.

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.