Branding i rebranding

Orientacyjna cena netto za 1h pracy specjalisty.

Termin realizacji: do uzgodnienia
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Specyfikacja:

  • 1 godzina pracy specjalisty
  • Minimalny pakiet godzin na start: 10
  • Zakres prac jest ustalany indywidualnie

 

Przykładowy zakres podejmowanych działań:

  • Analiza biznesu, grupy docelowej
  • Pozycjonowanie marki na rynku
  • Naming
  • Opracowanie identyfikacji wizualnej
  • Projekt strony internetowej
  • Projekty materiałów reklamowych


Opis usługi

Branding i rebranding to dwie strategie, które umożliwiają wprowadzenie na rynek atrakcyjnej dla konsumentów marki i znaczne zwiększenie jej znaczenia w branży. Opracowujemy spójną identyfikację wizualną, tworzymy nazwę i slogan, wyodrębniamy wartości marki, które będziemy podkreślać w komunikacji marketingowej. To fundament, na którym zbudujesz finansowy sukces Twojej firmy.

Cel

Zyskanie kompleksowo zaprojektowanej marki, gotowej do debiutu lub ponownego startu. Wyróżnienie marki na tle konkurencji, zyskanie zaufania konsumentów, wyrwanie się z zaklętego kręgu walki o klienta najniższą ceną.

Dla kogo?

Branding: dla przedsiębiorców startujących w biznesie i chcących zrobić to porządnie, bez ryzykowania, że produkt czy usługa nie przyjmą się na rynku.

Rebranding: dla właścicieli firm funkcjonujących na rynku od dłuższego czasu, ale zauważających, że konkurencja już dawno ich wyprzedziła, a klienci zaczynają się wykruszać. Rebranding zahamuje to niekorzystne zjawisko oraz pozwoli Twojej firmie odzyskać atrakcyjny wizerunek.

Co zyskujesz?

Zyskasz komplet niezbędnych narzędzi do zbudowania zaufanego, wiarygodnego biznesu. Przygotujemy Twoją markę do wejścia na rynek (branding) lub odświeżymy jej wizerunek (rebranding). Zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, bo nie wydasz środków na nieefektywne kampanie reklamowe.

Branding i rebranding to zdecydowanie najlepsze inwestycje, jakie możesz poczynić w tym kluczowym dla Twojej firmy momencie. Zamów usługę ściśle dopasowaną do Twojego biznesu lub skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Marketing, reklama