Strategia marketingowa

Orientacyjna cena netto za 1h pracy analityka.

Termin realizacji: do uzgodnienia
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Specyfikacja:

  • 1 godzina pracy analityka
  • Minimalny pakiet godzin na start: 10


Przykładowy zakres podejmowanych działań:

  • Analiza grupy docelowej marki
  • Sprawdzenie potencjału rynkowego marki i ewentualnie zaproponowanie rebrandingu
  • Wskazanie konkretnych, najkorzystniejszych dla danej marki narzędzi marketingowych (liczba uzależniona od dostępnego budżetu) wraz z uzasadnieniem wyboru
  • Opracowanie planu działań na kolejne 6 lub 12 miesięcy
  • Zaproponowanie kreacji na potrzeby kampanii marketingowej (np. stworzenie projektów graficznych, opracowanie treści marketingowych etc.)
  • Wskazanie najlepszych kanałów promocji wraz z propozycją ich zakupu (np. publikacja artykułów sponsorowanych)

Opis usługi

Opracujemy szczegółową strategię marketingową dla Twojej marki, dopasowaną do budżetu, jakim dysponujesz, ale przede wszystkim do celu, jaki chcesz osiągnąć. Damy Ci konkretne rozwiązania, gotowe do wdrożenia od zaraz. Zaproponujemy kilka najlepszych narzędzi marketingowych, aby Twoja kampania była zrównoważona – to eliminuje ryzyko marnotrawienia budżetu.

Cel

Uruchomienie dobrze przemyślanej kampanii, która w realistycznie określonym terminie przełoży się na wzrost sprzedaży i poprawienie rozpoznawalności Twojej marki w grupie docelowej. Celem strategii marketingowej jest też ograniczenie kosztów promocji, bo każda złotówka, jaką zainwestujesz, będzie przekładać się na konkretne korzyści.

Dla kogo?

Dla każdego przedsiębiorcy, który lubi działać według planu, ale nie znosi marnować pieniędzy na bezsensowne kampanie. Chcesz mieć mocny fundament pod dalsze działania promujące Twój biznes? Ta usługa jest dla Ciebie.

Co zyskujesz?

Przestajesz działać po omacku. Nie zgadujesz, ale wiesz, że dana kampania w przybliżonym okresie przyniesie takie i takie rezultaty. Nie wydajesz pieniędzy na przypadkowe narzędzia reklamy, które mogą pomóc, ale mogą też okazać się całkowitą porażką. Kontrolujesz budżet marketingowy i lepiej rozumiesz potrzeby Twoich klientów.

Już teraz zamów usługę opracowania strategii marketingowej dla Twojej firmy – nie korzystamy z gotowców, każda strategię tworzymy od zera!


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Marketing, reklama