Projektowanie graficzne

Cennik pracy studia graficznego Soluma Interactive. Cennik wybranych projektów graficznych, wszystkie ceny netto. Ceny nie zawierają kosztów zakupu zdjęć, innych materiałów. Ceny obejmują opracowanie koncepcji graficznej wg wytycznych klienta. Przykładowe realizacje: portfolio. Warunki realizacji projektów graficznych: tutaj.

 

CENNIK PROJEKTOWANIA GRAFIKI

Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)


Nie wiesz co wybrać dla swojej firmy? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami

 


Kadra Soluma realizowała różnego typu projekty dla / współpracuje z:

Zdjęcie główne #1462 - Asus
Zdjęcie główne #1463 - microsoft
Zdjęcie główne #1464 - intel
Zdjęcie główne #1465 - mbank
Zdjęcie główne #1466 - nestle
Zdjęcie główne #1467 - avans

Nie ważne, czy stoisz na czele wielkiej korporacji, prowadzisz średni biznes czy lokalny sklep warzywny. Twoja działalność musi mieć identyfikację wizualną. Elementy graficzne, takie jak logo, wizytówki czy papier firmowy, wyróżniają firmę na rynku i są z nią bezpośrednio kojarzone. Na pewno się zgodzisz, że w dobrze pojętym interesie przedsiębiorcy jest prezentowanie się klientom z jak najatrakcyjniejszej strony internetowej. Właśnie dlatego potrzebujesz profesjonalnych projektów graficznych, w których tworzeniu specjalizuje się Soluma Interactive. Sprawdź nasz cennik projektowania graficznego i przekonaj się, że stać Cię na bardzo wysoką jakość.

Jak myślisz: co ma największy wpływ na decyzję zakupową konsumentów?

Masz rację, wciąż jest to cena produktu. Żaden biznes nie może się jednak opierać wyłącznie na ciągłym obniżaniu cen. Jest ogromna grupa klientów, dla których głównym kryterium wyboru produktu czy usługi jest zaufanie do marki. Ci kupujący są skłonni zapłacić znacznie więcej, bo liczy się dla nich prestiż, jakość oraz pozytywne doświadczenia. Na tym schemacie swój sukces zbudowały najcenniejsze marki świata.

Gdyby o zakupie decydowała wyłącznie cena, nikt nie inwestowałby w rozpoznawalność biznesu. A jednak jest zupełnie inaczej. W każdej branży, także w Twojej, niezwykle ważne jest to, aby przekonać grupę docelową, że powinna wybrać akurat ten produkt, bo stoi za nim wiarygodna, atrakcyjna marka. Odwołujemy się tutaj do emocji, ale to one tak naprawdę motywują nas do wydawania pieniędzy.

Nie ma mowy o zbudowaniu marki, która nie posiada rozpoznawalnej dobrze zaprojektowanej identyfikacji wizualnej. Biznes, który jest powszechnie kojarzony i lubiany przez konsumentów, ma znacznie większe szanse na oparcie się kryzysom i nigdy nie będzie zmuszony do wyniszczającej walki na niskie ceny.

Kompleksowa oferta projektów graficznych dla biznesu w najlepszych cenach na rynku

Pomimo ogromnej konkurencji panującej w praktycznie każdej branży, wciąż wielu przedsiębiorców nie przywiązuje szczególnej wagi do wizerunku swoich biznesów. To poważny błąd, zwykle będący główną przyczyną rynkowego niepowodzenia. Pokutuje przekonanie, że stworzenie projektu graficznego jest banalnie proste. W efekcie firmy kupują tanie projekty np. na Allegro, płacąc za nie śmieszne pieniądze i później zadając sobie pytanie: „Dlaczego nikt nie chce u nas kupować/zamawiać?”

Cennik projektowania grafiki Soluma Interactive jasno dowodzi, że świetne, profesjonalne projekty graficzne wcale nie muszą być drogie. Dysponujemy własnym studiem graficznym, nie korzystamy z usług podwykonawców, co pozwoliło nam maksymalnie ograniczyć koszty, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości.

Projektujemy wszelkie elementy identyfikacji wizualnej. Specjalizujemy się w tworzeniu logo, layoutów stron www, papeterii firmowej oraz grafik reklamowych. Mamy najlepsze ceny w relacji do gwarantowanej jakości. Zrealizowaliśmy tysiące projektów – niektóre z nich znajdziesz w naszym portfolio.

Pamiętaj o jednym: cena logo czy jakiegokolwiek innego projektu graficznego nie może być jedynym kryterium wyboru wykonawcy. W naszej branży obowiązuje prosta zasada, że taniocha zawsze jest równoznaczna tandecie. Chyba nie chcesz, aby Twój biznes tak właśnie był odbierany przez klientów?

Zamów projekt graficzny dla Twojej firmy w świetnej cenie lub skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnego, fachowego doradztwa marketingowego.
 Opcja dodatkowa dla cennika: praca przy projektach działu kreatywnego - od 120 zł /1h, czytaj o dziale kreatywnym →

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.