Sklepy internetowe

Cennik tworzenia profesjonalnych, responsywnych sklepów internetowych (opis ogólny usługi tutaj: sklepy internetowe). Cennik projektowania sklepów na 2024 rok.

Zdjęcie główne #902 - Sklep internetowy

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Dla kogo pracowaliśmy?

Nasi zadowoleni klienci. Poznaj klientów Soluma Group

microsoft
Asus
mbank
loreal
nestle
gerda
avans
o2
lirene
rols
koleje
iglotex
inter
polimex
intel
Next

Sklep internetowy to przewrotny biznes. Może przynieść milion złotych dochodu lub setki tysięcy straty. Którą opcję wybierasz? Jesteśmy przekonani, że chcesz wejść do branży e-commerce z przytupem i zbudować potężną, świetnie odbieraną przez klientów markę. Dlatego cena stworzenia sklepu internetowego nie powinna być dla Ciebie kluczowym kryterium.

Soluma Interactive ma wieloletnie doświadczenie w produkcji sklepów internetowych, opartych zarówno na własnej platformie Soluma Shop, jak i narzędziach zewnętrznych, w tym PrestaShop.

Zapoznaj się z naszym cennikiem tworzenia sklepów internetowych. Przygotowaliśmy opcje na każdą kieszeń, by umożliwić rozpoczęcie kariery e-sprzedawcy także przedsiębiorcom dysponującym ograniczonym budżetem.

Cena stworzenia sklepu internetowego zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od unikalności szaty graficznej, a także pożądanych funkcjonalności. Jeśli jesteś bardzo wymagającym klientem, wybierz utworzenie Sklepu internetowego Pro.

Z kolei Sklep Eco i Sklep Biz to świetne propozycje dla przedsiębiorców oczekujących idealnego stosunku ceny do jakości.

Masz mniejsze potrzeby, jeszcze nie wiesz, czy branża e-commerce będzie tym, na czym się skupisz? Nie ryzykuj dużego budżetu i wybierz pakiet Sklep Eco.

Jeśli natomiast cenisz sobie bardziej profesjonalne rozwiązania, to zamów sklep internetowy z unikatowa szatą graficzną w najlepszej cenie na rynku! To nasz absolutny bestseller.

Pamiętaj: cena stworzenia sklepu internetowego to tylko jeden z elementów, który musisz wziąć pod uwagę planując swój e-biznes. Znacznie ważniejsze jest to, aby sklep internetowy został idealnie dopasowany do Twojej marki i oczekiwań grupy docelowej. Dajemy Ci na to 100% gwarancję!

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci szczegółowych informacji o ofercie.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry