Sklep internetowy

Cennik profesjonalnych, responsywnych sklepów internetowych (opis ogólny usługi tutaj: sklepy internetowe). Dokładnie wiemy, jak powinien wyglądać nowoczesny sklep online, który z miejsca przyciągnie klientów i pozwoli im czerpać satysfakcję z robienia zakupów. To z kolei ma bezpośrednie przełożenie na Twój sukces biznesowy.


CENNIK TWORZENIA SKLEPÓW INTERNETOWYCH


Nie wiesz co wybrać dla swojej firmy? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami

 


Kadra Soluma realizowała różnego typu projekty dla / współpracuje z:

Zdjęcie główne #1462 - Asus
Zdjęcie główne #1463 - microsoft
Zdjęcie główne #1464 - intel
Zdjęcie główne #1465 - mbank
Zdjęcie główne #1466 - nestle
Zdjęcie główne #1467 - avans

Sklep internetowy to przewrotny biznes. Może przynieść milion złotych dochodu lub setki tysięcy straty. Którą opcję wybierasz? Jesteśmy przekonani, że chcesz wejść do branży e-commerce z przytupem i zbudować potężną, świetnie odbieraną przez klientów markę. Dlatego cena stworzenia sklepu internetowego nie powinna być dla Ciebie kluczowym kryterium.

Soluma Interactive ma wieloletnie doświadczenie w produkcji sklepów internetowych, opartych zarówno na własnej platformie Soluma Shop, jak i narzędziach zewnętrznych, w tym PrestaShop.

Zapoznaj się z naszym cennikiem tworzenia sklepów internetowych. Przygotowaliśmy opcje na każdą kieszeń, by umożliwić rozpoczęcie kariery e-sprzedawcy także przedsiębiorcom dysponującym ograniczonym budżetem.

Cena stworzenia sklepu internetowego zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od unikalności szaty graficznej, a także pożądanych funkcjonalności. Jeśli jesteś bardzo wymagającym klientem, wybierz utworzenie Sklepu internetowego Premium.

Z kolei Sklep Biznes Start i Sklep Biznes Active to świetne propozycje dla przedsiębiorców oczekujących idealnego stosunku ceny do jakości.

Masz mniejsze potrzeby, jeszcze nie wiesz, czy branża e-commerce będzie tym, na czym się skupisz? Nie ryzykuj dużego budżetu i wybierz pakiet Sklep Basic.

Jeśli natomiast cenisz sobie rozwiązania PrestaShop, to zamów sklep internetowy oparty na tym module w najlepszej cenie na rynku! To nasz absolutny bestseller.

Pamiętaj: cena stworzenia sklepu internetowego to tylko jeden z elementów, który musisz wziąć pod uwagę planując swój e-biznes. Znacznie ważniejsze jest to, aby sklep internetowy został idealnie dopasowany do Twojej marki i oczekiwań grupy docelowej. Dajemy Ci na to 100% gwarancję!

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci szczegółowych informacji o ofercie.

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.