Strony WWW

Przedstawiamy cenniki projektowania responsywnych serwisów internetowych
Prawidłowo zaprojektowana strona internetowa firmy musi dobrze komunikować się z klientem oraz wpływać na podjęcie decyzji zakupowych. Dobra komunikacja to przede wszystkim czytelna nawigacja na stronie oraz dostarczenie wszystkich ważnych informacji o usługach, produktach oraz o firmie.
 

CENNIK TWORZENIA STRON INTERNETOWYCH

Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)


Nie wiesz co wybrać dla swojej firmy? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami

 


Kadra Soluma realizowała różnego typu projekty dla / współpracuje z:

Zdjęcie główne #1462 - Asus
Zdjęcie główne #1463 - microsoft
Zdjęcie główne #1464 - intel
Zdjęcie główne #1465 - mbank
Zdjęcie główne #1466 - nestle
Zdjęcie główne #1467 - avans

Dane Eurostatu są miażdżące dla polskich przedsiębiorstw. Wynika z nich, że stronę internetową ma tylko 67% rodzimych firm. To znacznie mniej niż średnia dla całej Unii Europejskiej. Brak firmowej witryny bezpośrednio działa na szkodę biznesu i blokuje możliwości jego rozwoju. Czas najwyższy to sobie uświadomić. Przedsiębiorcy często rezygnują ze strony internetowej, bo podejrzewają, że jej produkcja jest bardzo droga. Soluma Interactive udowadnia, że można mieć profesjonalną witrynę firmową i nie wydać na to majątku. Sprawdź nasz cennik tworzenia stron www i zacznij rozwijać swój biznes na poważnie.

Od czego zależy cena firmowej strony www?

Kluczowym kryterium wyceny strony internetowej są oczekiwania zamawiającego, które zostają opisane w briefie dla agencji interaktywnej. Na podstawie analizy Twoich potrzeb, specyfiki biznesu oraz sytuacji w branży, proponujemy jedno z dostępnych rozwiązań. W Soluma Interactive rozumiemy, że nie wszystkich przedsiębiorców stać na witrynę najwyższej jakości. Jednocześnie wiemy, że żaden biznes nie może sobie pozwolić na brak strony, bo w dzisiejszych realiach prędzej czy później doprowadzi to do zniknięcia firmy z rynku.

Dlatego stworzyliśmy cennik tworzenia stron www, który obejmuje produkty dla najbardziej wymagających Klientów, jak i dla firm, które póki co nie mogą zainwestować w witrynę klasy Premium.

Bez ukrytych kosztów

Jako jedna z nielicznych agencji interaktywnych na rynku otwarcie informujemy o wszystkich elementach, jakie zawiera witryna internetowa w wybranym wariancie cenowym. Chcesz bardzo tanią stronę www dla firmy, która stanie się wartościową wizytówką Twojego biznesu? Możesz ją mieć za jedyne 149 złotych netto, co jest bezkonkurencyjną ofertą.

Oczekujesz w 100% indywidualnego projektu i maksymalnej funkcjonalności? Wybierz pakiet Pofesionalna strona www, który dedykujemy Klientom szukającym bezkompromisowej jakości, budującym markę z potencjałem zdobycia pozycji branżowego lidera.

Zwróć uwagę, że podana cena firmowej strony internetowej jest bardzo dokładnie uzasadniona. Zamawiając witrynę w Soluma Interactive nie musisz się obawiać jakichkolwiek ukrytych kosztów. To bardzo komfortowa sytuacja, gdy od początku wiesz, ile i za co właściwie zapłacisz.

Zapoznaj się z naszym cennikiem tworzenia stron www, wybierz pakiet mieszczący się w Twoim budżecie, a jeśli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości, skontaktuj się z nami. Nasz project manager dokładnie objaśni Ci zasady współpracy oraz pomoże w wybraniu optymalnego rozwiązania.

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.