Strony WWW

Przedstawiamy cenniki projektowania responsywnych serwisów www. Prawidłowo zaprojektowana strona internetowa firmy musi dobrze komunikować się z klientem oraz wpływać na podjęcie decyzji zakupowych. Dobra komunikacja to przede wszystkim czytelna nawigacja na stronie oraz dostarczenie wszystkich ważnych informacji o usługach i firmie.

Cennik tworzenia stron internetowych
wybierz wersję strony dla Twojej firmy, polecamy:

Biznes  (PROMO!) strona internetowa, optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy

1399 PLN

Cena netto (należy doliczyć VAT 23%).

WYBIERZ →

Profesjonalny szablon graficzny z opcjami do wyboru, system CMS Soluma, własna domena, 8 podstron w cenie.

Standard strona internetowa, idealne rozwiązanie dla małej firmy

899 PLN

Cena netto (należy doliczyć VAT 23%).

WYBIERZ →

Szablon graficzny, system CMS, własna domena, 6 podstron w cenie - zamieszczenie materiałów za klienta.

Professional strona internetowa, rozwiązanie dla wymagających klientów

6240 PLN

Cena netto (należy doliczyć VAT 23%).

WYBIERZ →

Unikatowa oprawa graficzna całego serwisu, system CMS, własna domena, 10 podstron w cenie.

Mini strona internetowa, dobre rozwiązanie dla małej firmy

499 PLN

Cena netto (należy doliczyć VAT 23%).

WYBIERZ →

Szablon graficzny z opcjami do wyboru, własna domena, 5 podstron w cenie.

Mikro strona internetowa, proste rozwiązanie dla mikro firmy

299 PLN

Cena netto (należy doliczyć VAT 23%).

WYBIERZ →

Szablon graficzny, system CMS, subdomena,  4 podstrony w cenie.

 

Kadra Soluma realizowała różnego typu projekty dla / współpracuje z:

   więcej →


Cenniki budowy stron internetowych / witryn internetowych / serwisów internetowych dla firm, cena końcowa zależy od wybranych opcji. Na podjęcie decyzji zakupowych mają wpływ takie kluczowe elementy jak: sposób prezentacji Twojej oferty i marki (oprawa graficzna strony internetowej) oraz dostarczenie czytelnych informacji o sposobie zakupu Twoich usług lub produktów (ścieżka zakupowa). Te wszystkie cele realizują kompleksowo produkowane przez nas strony internetowe.

Dobierz rozwiązanie do swoich potrzeb i możliwości.

Ile kosztuje stworzenie profesjonalnej strony internetowej? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Soluma, jako jedna z nielicznych agencji interaktywnych na polskim rynku, oferuje rozwiązania w 100% dopasowane do możliwości finansowych przedsiębiorców. W cenie już od 299 złotych netto otrzymasz od nas nowoczesną, responsywną stronę internetową, która wyróżni Twój biznes i pozwoli Ci komunikować się z klientami, przekonując ich do podjęcia decyzji zakupowej. Nasze strony wyróżnia przejrzystość, funkcjonalność i skupienie na atrakcyjnym przedstawieniu oferty zgodnie z oczekiwaniami grupy docelowej.

Wybierz stronę dla Twojej firmy:

Skąd tak duże różnice w cenach? Każdy z podanych wariantów różni się stopniem zaawansowania. W najtańszych opcjach korzystamy z nowoczesnych szablonów, dzięki czemu gwarantujemy bardzo krótki czas realizacji i niski koszt. Droższe warianty są przeznaczone dla przedsiębiorców, którym zależy na unikalnej prezentacji oferty i bardziej zaawansowanych rozwiązaniach.

Nie ukrywamy żadnych kosztów. Każda oferta jest szczegółowo opisana, dzięki czemu dokładnie wiesz, co kupujesz i możesz z łatwością podjąć decyzję o wyborze najlepszej opcji dla Twojej firmy.

Pamiętaj, że strona internetowa jest najważniejszym elementem wizerunkowym Twojej marki. Bez niej nie możesz nawet marzyć o biznesowym sukcesie. Na szczęście nie musisz posiadać wysokiego budżetu, by móc zaistnieć w Internecie. Zamów stronę, na którą Cię stać, z gwarancją najwyższej jakości i terminowej realizacji.
 

 

 

Strona internetowa Mikro

cena 299 PLN

 • SUDOMENA. Subdomena firma.specok.pl lub firma.yes24.pl
 • PROJEKT GRAFICZNY.  Projekt graficzny witryny firmowej wg szablonu Soluma.
 • WDROŻENIE. Cena obejmuje: wdrożenie funkcjonalności CMS oraz implementacje szaty graficznej, 4 podstony.
 • UTRZYMANIE  Utrzymanie serwisu internetowego. Abonament mikro: cena 40,00 PLN/1mc.
 • REKLAMA TWOJEJ FIRMY W INTERNECIE  Bezpłatna reklama firmy w internecie.

PEŁNA SPECYFIKACJA →

W sam raz na start!

Początki w biznesie nie są łatwe, szczególnie jeśli nie dysponujesz pokaźnym budżetem i nie chcesz się zapożyczać. Możesz wiele osiągnąć samą ciężką pracą, jednak na pewno nie unikniesz choćby podstawowych inwestycji. Jedną z nich jest strona internetowa. Twoja firma od początku musi być obecna w Internecie, bo tutaj będą jej szukać klienci. Boisz się, że nie wystarczy Ci pieniędzy na dobrą stronę? Mamy świetne rozwiązanie. To strona www w wariancie Mikro.

Tanio, ale z klasą

Strona internetowa w wariancie Mikro to najtańsza oferta na rynku, stworzona specjalnie z myślą o małych firmach, w szczególności jednoosobowych działalnościach gospodarczych. Wiemy, że tacy przedsiębiorcy mają mnóstwo wydatków i na początku z trudem zarabiają na koszty, dlatego nie mogą sobie pozwolić na bardziej zaawansowany projekt.

W ramach oferty otrzymasz od nas nowoczesną, w pełni funkcjonalną stronę internetową, która od razu pozwoli Ci pozyskiwać klientów z Internetu i budować rozpoznawalność w branży. Będzie to Twoja wirtualna wizytówka oraz świetny sposób na przedstawienie oferty w atrakcyjny sposób.

Strona internetowa Mikro jest pierwszym krokiem. W przyszłości możesz ją bez problemu rozbudować, wzbogacić o nowe rozwiązania czy dopasować do charakteru rozwijającego się biznesu. To o wiele lepszy wybór niż chociażby profil firmy na Facebooku. Twórz profesjonalny wizerunek przedsiębiorstwa już od początku. Zdobądź zaufanie klientów.

PEŁNA SPECYFIKACJA →

 

 

 

Strona internetowa Mini

cena 499 PLN

 • DOMENA. Konfiguracja domeny internetowej.
 • PROJEKT GRAFICZNY.  Projekt graficzny witryny firmowej wg szablonu Soluma.
 • WDROŻENIE. Wdrożenie funkcjonalności CMS oraz implementacje szaty graficznej, 5 podstron w cenie.
 • UTRZYMANIE  Utrzymanie serwisu internetowego. Abonament mini: cena 40,00 PLN/1mc.
 • REKLAMA TWOJEJ FIRMY W INTERNECIE  Bezpłatna reklama firmy w internecie.

PEŁNA SPECYFIKACJA →

Rozwiązanie dla smart firmy.

Czy wiesz, że firmy, które nie mają strony internetowej, są odbierane przez klientów jako nieprofesjonalne i niegodne zaufania? Nie dopuść do tego, aby taka opinia ciągnęła się za Twoim biznesem. Już na starcie zainwestuj w nowoczesną stronę www w wariancie Mini. To oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy wybierają niedrogie rozwiązania, ale oczekują od nich maksymalnej skuteczności.

Mądry wybór za rozsądną cenę

Strona internetowa w wariancie Mini to wszystkie najważniejsze funkcjonalności wsparte nowoczesną, atrakcyjną grafiką. Twoja nowa witryna zostanie stworzona zgodnie z najnowszymi trendami i pozwoli Ci wyróżnić biznes na tle konkurencji oraz od razu zacząć pozyskiwanie klientów z Internetu. To wszystko w najniższej cenie na rynku w relacji do gwarantowanej jakości.

Ta oferta została przygotowana specjalnie pod kątem oczekiwań i możliwości drobnych przedsiębiorców, których nie stać na większe inwestycje, ale jednocześnie zdają sobie sprawę z konieczności posiadania strony internetowej. Udowadniamy, że nie trzeba dysponować ogromnym budżetem, by móc skutecznie promować markę w Internecie.

Strona internetowa Mini zostanie idealnie dopasowana do charakteru Twojej firmy, pozwoli Ci zaprezentować pełną ofertę i umożliwi komunikowanie się z klientami. Co ważne, stworzymy ją w taki sposób, aby w przyszłości było możliwe bezproblemowe i niedrogie rozbudowanie jej o dodatkowe funkcjonalności. Musisz przyznać, że to uczciwa propozycja.

PEŁNA SPECYFIKACJA →

 

 

 

Strona internetowa Standard

cena 899 PLN

 • DOMENA. Rejestracja / konfiguracja domeny internetowej. Subdomena firma.specok.pl oraz domena EU (utrzymanie za darmo) lub domena własna klienta.
 • PROJEKT GRAFICZNY.  Projekt graficzny witryny firmowej wg szablonu Soluma.
 • SYSTEM CMS.  Profesjonalny system do zarządzania stronami internetowymi.
 • WDROŻENIE. Cena obejmuje: wdrożenie funkcjonalności CMS oraz implementacje szaty graficznej, 10 podstron w cenie.
 • UTRZYMANIE  Utrzymanie serwisu internetowego. Abonament: cena 40,00 PLN/1mc.
 • REKLAMA TWOJEJ FIRMY W INTERNECIE  Bezpłatna reklama firmy w internecie.

PEŁNA SPECYFIKACJA →

Nowoczesne, proste rozwiązanie dla Twojej firmy!

Twoja firma nie ma jeszcze strony internetowej? Nie zwlekaj z tą inwestycją, bo lada moment stracisz z oczu konkurencję. Nie ma żadnej możliwości prowadzenia dochodowego biznesu bez obecności w Internecie. Twoi klienci w pierwszej kolejności będą szukać Cię w sieci, także za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Czas najwyższy się obudzić! Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji i bardzo atrakcyjnej cenie, wybierz stronę internetową w wariancie Standard.

Buduj profesjonalny wizerunek firmy

Strona internetowa w wariancie Standard jest specjalną ofertą dla firm, które jeszcze nie funkcjonują w Internecie lub ograniczają swoją aktywność do prowadzenia profilu na Facebooku. To zdecydowanie za mało. Każdego dnia tracisz klientów, którzy mogliby skorzystać z Twoich usług, ale nie dajesz im takiej szansy.

Ta oferta została stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy stawiają na sprawdzone rozwiązania, ale nie chcą przepłacać. W najlepszej cenie na rynku otrzymasz profesjonalną, funkcjonalną i nowoczesną stronę www, która stanie się fundamentem Twojej marki i pozwoli Ci zaistnieć w przestrzeni Internetu, a docelowo osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarce Google.

Strona internetowa Standard jest najlepszym dowodem na to, że nie musisz inwestować dużych pieniędzy, by zyskać naprawdę skuteczne narzędzie promocji i budowania wizerunku. Nawet w ramach mocno ograniczonego budżetu możesz skorzystać z usługi doświadczonej agencji interaktywnej, która gwarantuje najwyższą jakość wykonania i pełne wsparcie opiekuna projektu. Potrzebujesz krótkiego terminu realizacji? Ta oferta jest w sam raz dla Ciebie!

PEŁNA SPECYFIKACJA →

 

 


POLECAMY

Strona internetowa Biznes

cena 1899 PLN

 • DOMENA. Rejestracja lub konfiguracja domeny internetowej. Utrzymanie gratis subdomeny firma.specok.pl lub firma.yes24.pl lub domeny EU.
 • SYSTEM CMS. Profesjonalny system do zarządzania stronami internetowymi Soluma CMS.
 • WDROŻENIE. Cena obejmuje: wdrożenie funkcjonalności CMS oraz implementacje szaty graficznej, 8 podstron w cenie.
 • UTRZYMANIE  Utrzymanie serwisu internetowego i kont e-mail. Abonament: cena 30,00 PLN/1mc.
 • REKLAMA TWOJEJ FIRMY W INTERNECIE  Bezpłatna reklama firmy w internecie.

PEŁNA SPECYFIKACJA →

Przyspiesz z promocją Twojej firmy.

Skuteczne prowadzenie biznesu wiąże się z podejmowaniem mądrych inwestycji. Jedną z nich bez wątpienia jest strona internetowa. Na pewno masz świadomość, jak trudno jest dziś pozyskiwać klientów bez funkcjonowania w przestrzeni Internetu. Sama obecność w sieci to jednak za mało. Musisz również zadbać o profesjonalny wizerunek, który jest podstawą zaufania do marki. Strona www w wariancie Biznes to nasza propozycja dla Ciebie. Łączy w sobie świetną cenę z najwyższą jakością wykonania.

Profesjonalna strona to większe zaufanie do biznesu

Strona internetowa w wariancie Biznes jest ofertą skierowaną przede wszystkim do firm z sektora MŚP, ale też do każdego przedsiębiorcy, który rozumie potrzebę dbania o profesjonalny wizerunek w sieci. Wygląd i funkcjonalność witryny firmy jest jednym z kryteriów, jakimi kierują się klienci. Jeśli prezentujesz swoją ofertę w sposób niechlujny, to nie masz co liczyć na rozwój i zwiększenie dochodów.

Nasza oferta w 100% odpowiada na potrzeby firm szukających nowoczesnej, atrakcyjnej i funkcjonalnej strony za rozsądną cenę. Otrzymasz od nas gotową witrynę,  responsywną i zoptymalizowaną pod kątem wymagań Google oraz z opcją uzupełnienia jej o skuteczne treści.

Strona internetowa Biznes to wygodne rozwiązanie dla każdej firmy, która nie chce tracić czasu i pieniędzy na kupowanie kota w worku. Zapewnimy Ci indywidualną obsługę ze strony opiekuna projektu oraz zagwarantujemy krótki czas realizacji. Bez kruczków i gwiazdek.

PEŁNA SPECYFIKACJA →

 

 

 

Strona internetowa Professional

cena 5240 PLN

 • DOMENA. Rejestracja lub konfiguracja domeny internetowej.
 • KONCEPCJA. Koncepcja witryny internetowej dla 2 kategorii podstron.
 • PROJEKT GRAFICZNY. Unikatowa oprawa graficzna serwisu internetowego.
 • SYSTEM CMS. Profesjonalny system do zarządzania stronami internetowymi.
 • WDROŻENIE. Wdrożenie ustalonej funkcjonalności systemu CMS oraz implementacja szaty graficznej zaprojektowanego serwisu internetowego.
 • HOSTING. utrzymanie strony oraz kont e-mail na serwerze wirtualnym Pro.
 • SEO. Optymalizacja automatyczna witryny pod Google
 • BONUSY

PEŁNA SPECYFIKACJA  →

Bezcenne narzędzie promocji firmy w Internecie.

Prowadząc biznes zwracasz uwagę na szczegóły. Dopinasz wszystkie sprawy na ostatni guzik, bo wiesz, że sukces nie jest kwestią przypadku, ale sumą podjętych działań. Świetnie! W takim razie nasza oferta jest dla Ciebie. Zamów stronę www w wariancie Pro i daj sobie spokój z półśrodkami. Twoja firma potrzebuje tego, co najlepsze.

Rozwiązania dopasowane ściśle do potrzeb

Strona internetowa w wariancie Pro jest jak garnitur uszyty na miarę. Idealnie dopasowana do biznesu, podkreślająca jego atuty i sprawiająca, że cała uwaga skupia się tylko na nim. Stworzyliśmy ofertę dla najbardziej wymagających przedsiębiorców, którzy nie tolerują przeciętności. Chcą mieć to, co najlepsze. Tu i teraz.

To oferta skierowana do świadomych przedsiębiorców. Rozumiejących, jak ważna jest ochrona profesjonalnego wizerunku na każdym polu, szczególnie w Internecie. Otrzymasz od nas rozwiązania z najwyższej półki, po które sięgają czołowe korporacje i najwięksi gracze w Twojej branży.

Strona internetowa Pro jest najlepszym wyborem dla firm szukających wykonawstwa all inclusive. Takich, które nie chcą zamawiać poszczególnych usług w innych agencjach, bo nie mają na to ani czasu, ani ochoty. Oczekują pełnego profesjonalizmu na każdym etapie realizacji i chcą współpracować wyłącznie z doświadczonymi, renomowanymi partnerami.

PEŁNA SPECYFIKACJA  →

 

 

 

Strona internetowa Premium

cena 15 300 PLN

 • DOMENA. Rejestracja / konfiguracja domeny internetowej.
 • KONCEPCJA. Koncepcja witryny internetowej dla witryn z 5 kategoriami podstron.
 • PROJEKT GRAFICZNY.  Projekt graficzny witryny internetowej: strony głównej i czterech typów podstrony.
 • SYSTEM CMS. Profesjonalny system do zarządzania stronami internetowymi: CMS Soluma Firma.
 • WDROŻENIE. Wdrożenie ustalonej funkcjonalności systemu CMS oraz implementacja szaty graficznej zaprojektowanego serwisu internetowego.
 • HOSTING. Usługa obejmuje utrzymanie strony oraz kont e-mail na serwerze wirtualnym Pro, w usłudze Soluma Hosting.
 • CERTYFIKAT SSL. Zakup i instalacja certyfikatu SSL (ochrona domeny głównej, 1 adres).
 • SEO. Optymalizacja automatyczna witryny pod Google - dane pobierane z podstron: treści i tytuły.
 • BONUSY

PEŁNA SPECYFIKACJA →