Strona WWW Mikro

Proste rozwiązanie w świetnej cenie, tania strona www dla mikro firm.

Termin realizacji: do 14 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

SPECYFIKACJA USŁUGI:

Startujesz z niewielkim biznesem i nie masz dużego budżetu na promocję? Doskonale to rozumiemy! Z myślą o przedsiębiorcach, takich jak Ty, przygotowaliśmy najlepszą na rynku ofertę stworzenia profesjonalnej strony internetowej w standardzie Mikro. W cenie zaledwie 299 złotych netto otrzymasz gotową witrynę, która od razu będzie pracować na wizerunek Twojej firmy i pozwoli Ci pozyskiwać klientów za pośrednictwem Internetu.
 

DOMENA
Cena od 0,00  PLN

Konfiguracja subdomeny internetowej. Subdomena firma.specok.pl lub firma.yes24.pl.


PROJEKT GRAFICZNY
Cena od 0,00 

Projekt graficzny witryny internetowej wg opracowanego szablonu graficznego, przykłady wdrożenia:


witryna intwernetowawitryna internetowa

witryna internetowa

 

SYSTEM CMS
Cena od 0,00 PLN

Profesjonalny system do zarządzania stronami internetowymi: CMS Soluma Firma. System instalowany na serwerach Soluma (Licencja systemu CMS). Dostęp do systemu CMS przez Klienta: brak dostepu (możliwość dokupienia dostępu w dowolnej chwili cena 599 zł netto).


WDROŻENIE
Cena od 299,00 PLN

Cena obejmuje: wdrożenie funkcjonalności CMS oraz implementacja szaty graficznej (WWW w pełni responsywna - dostosowana do urządzeń mobilnych). Umieszczenie treści na 4 podstronach oraz zamieszczenie 5 zdjęć (materiały przygotowane przez klienta) - jest wykonywane nieodpłatnie. W cenie: dobór zdjęć (2 szt.) i kolorystyki projektu


UTRZYMANIE
Utrzymanie serwisu internetowego. Utrzymanie strony oraz kont e-mail na serwerach Soluma, , według cennika usługi - serwery do wyboru, specyfikacja i opłaty tutaj


REKLAMA TWOJEJ FIRMY W INTERNECIE 
Cena  0,00 PLN

Informacja o Twojej stronie internetowej na serwisie internetowych skupiającym specjalistów z różnych branż: www.specok.pl (Statystyki strony SpecOK, październik 2017: ponad 756 000 wywołań).

ZALECANE OPCJE DODATKOWE (OSOBNO PŁATNE):

  • Teksty na stronę: 250,00 PLN - opracowanie tekstów na stronę
  • Projekt logo: Indywidualny projekt logo od 499 PLN: zobacz ofertę na logo.


INNE:

Warunki usług dla www

 


 

Zalety tego rozwiązania:

Proste rozwiązania są lepsze niż żadne

Wielu drobnych przedsiębiorców popełnia duży błąd zwlekając z uruchomieniem własnej strony internetowej. Sądzą, że lepiej jest poczekać z promocją wizerunku marki, aż pojawią się pierwsze poważne zlecenia. Warto sobie jednak zadać pytanie: jak klienci mają się dowiedzieć o istnieniu firmy, skoro ta nie funkcjonuje w sieci, nie pojawia się w wyszukiwarce Google, nie dzieli się informacjami o sobie w najbardziej oczekiwany sposób, czyli za pośrednictwem Internetu?

Efekt zwlekania bardzo często jest taki sam: firma nie pozyskuje klientów, przedsiębiorcę dotyka frustracja, pojawiają się problemy finansowe, aż w końcu biznes znika z rynku.

Dlaczego strona Mikro to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie?

Wybierając tę ofertę osiągasz podwójną korzyść: nie angażujesz dużych środków, a jednocześnie od razu zaczynasz funkcjonować w Internecie, czyli tam, skąd firmy najczęściej pozyskują dziś klientów. Zapomnij o systemie poleceń i szczęściu – to nie działa. Od początku prowadzenia działalności, nawet bardzo małej, musisz dbać o rozpoznawalność i widoczność marki w sieci.

Wybierz stronę Mikro, jeśli:

  • Nie masz dużego budżetu na stworzenie strony internetowej,
  • Masz świadomość, że brak strony internetowej znacznie utrudni Ci pozyskiwanie klientów,
  • Lubisz proste rozwiązania, które nie wymagają od Ciebie zbyt dużego zaangażowania,
  • Chcesz, aby Twoja strona internetowa była maksymalnie profesjonalna w ramach minimalnego budżetu.


Strona Mikro to także świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy w przyszłości planujesz rozbudować swoją witrynę o dodatkowe funkcjonalności, bez konieczności tworzenia wszystkiego od nowa i ponoszenia z tego tytułu znacznie wyższych kosztów.

Interesuje Państwa bardziej rozbudowana wersja strony internetowej? Prosimy skorzystać z tej oferty →

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Strony WWW