Strona archiwalna.

Sprawdź aktualny cennik stron WWW. Skonfiguruj własną stronę internetową.

cennik stron www
Termin realizacji: do 14 dni

Strona WWW Mikro

Proste rozwiązanie w świetnej cenie, tania strona www dla mikro firm.

299 Sprawdź konfigurację lub dodaj opcje dodatkowe

Cena netto (+VAT 23%)

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

SPECYFIKACJA USŁUGI:

Startujesz z niewielkim biznesem i nie masz dużego budżetu na promocję? Doskonale to rozumiemy! Z myślą o przedsiębiorcach, takich jak Ty, przygotowaliśmy najlepszą na rynku ofertę stworzenia profesjonalnej strony internetowej w standardzie Mikro. W cenie zaledwie 299 złotych netto otrzymasz gotową witrynę, która od razu będzie pracować na wizerunek Twojej firmy i pozwoli Ci pozyskiwać klientów za pośrednictwem Internetu.
 

DOMENA

Konfiguracja subdomeny internetowej. Subdomena firma.specok.pl lub firma.yes24.pl.


PROJEKT GRAFICZNY

Projekt graficzny witryny internetowej wg opracowanego szablonu graficznego, przykłady wdrożenia:


witryna intwernetowawitryna internetowa

witryna internetowa

 

SYSTEM CMS

Profesjonalny system do zarządzania stronami internetowymi: CMS Soluma Firma. System instalowany na serwerach Soluma (Licencja systemu CMS). Dostęp do systemu CMS przez Klienta: brak dostepu (możliwość dokupienia dostępu w dowolnej chwili cena 599 zł netto).


WDROŻENIE

Cena obejmuje: wdrożenie funkcjonalności CMS oraz implementacja szaty graficznej (WWW w pełni responsywna - dostosowana do urządzeń mobilnych). Umieszczenie treści na 4 podstronach oraz zamieszczenie 5 zdjęć (materiały przygotowane przez klienta) - jest wykonywane nieodpłatnie. Wdrożenie zgodnie z briefem


UTRZYMANIE

Utrzymanie serwisu internetowego. Utrzymanie strony oraz kont e-mail na serwerach Soluma, , według cennika usługi - serwery do wyboru, specyfikacja i opłaty tutaj


REKLAMA TWOJEJ FIRMY W INTERNECIE 

Informacja o Twojej stronie internetowej na serwisie internetowych skupiającym specjalistów z różnych branż: www.specok.pl (Statystyki strony SpecOK, październik 2017: ponad 756 000 wywołań).


INNE:

Warunki usług dla www

 


 

Zalety tego rozwiązania:

Proste rozwiązania są lepsze niż żadne

Wielu drobnych przedsiębiorców popełnia duży błąd zwlekając z uruchomieniem własnej strony internetowej. Sądzą, że lepiej jest poczekać z promocją wizerunku marki, aż pojawią się pierwsze poważne zlecenia. Warto sobie jednak zadać pytanie: jak klienci mają się dowiedzieć o istnieniu firmy, skoro ta nie funkcjonuje w sieci, nie pojawia się w wyszukiwarce Google, nie dzieli się informacjami o sobie w najbardziej oczekiwany sposób, czyli za pośrednictwem Internetu?

Efekt zwlekania bardzo często jest taki sam: firma nie pozyskuje klientów, przedsiębiorcę dotyka frustracja, pojawiają się problemy finansowe, aż w końcu biznes znika z rynku.

Dlaczego strona Mikro to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie?

Wybierając tę ofertę osiągasz podwójną korzyść: nie angażujesz dużych środków, a jednocześnie od razu zaczynasz funkcjonować w Internecie, czyli tam, skąd firmy najczęściej pozyskują dziś klientów. Zapomnij o systemie poleceń i szczęściu – to nie działa. Od początku prowadzenia działalności, nawet bardzo małej, musisz dbać o rozpoznawalność i widoczność marki w sieci.

Wybierz stronę Mikro, jeśli:

  • Nie masz dużego budżetu na stworzenie strony internetowej,
  • Masz świadomość, że brak strony internetowej znacznie utrudni Ci pozyskiwanie klientów,
  • Lubisz proste rozwiązania, które nie wymagają od Ciebie zbyt dużego zaangażowania,
  • Chcesz, aby Twoja strona internetowa była maksymalnie profesjonalna w ramach minimalnego budżetu.


Strona Mikro to także świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy w przyszłości planujesz rozbudować swoją witrynę o dodatkowe funkcjonalności, bez konieczności tworzenia wszystkiego od nowa i ponoszenia z tego tytułu znacznie wyższych kosztów.

Interesuje Państwa bardziej rozbudowana wersja strony internetowej? Prosimy skorzystać z tej oferty →