Logo, identyfikacja

Cennik opracowania profesjonalnego projektu logo/logotypu oraz kompleksowej identyfikacji wizualnej dla marki. Cennik na rok 2024, wszystkie ceny netto.

Zdjęcie główne #904 - Logo, identyfikacja

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Dla kogo pracowaliśmy?

Nasi zadowoleni klienci. Poznaj klientów Soluma Group

microsoft
Asus
mbank
loreal
nestle
gerda
avans
o2
lirene
rols
koleje
iglotex
inter
polimex
intel
Next

Dobre logo to wstęp do budowania wiarygodnego biznesu, który będzie atrakcyjny dla grupy docelowej. Innej drogi po prostu nie ma. Nie w czasach, gdy wizerunek firmy ma tak kolosalne znaczenie. Widzisz nadgryzione jabłko – myślisz Apple. Widzisz pomarańczowy prostokąt – myślisz Orange. Widzisz swój produkt – myślisz… No właśnie, co myślisz? Masz jakiekolwiek skojarzenia ze swoją marką? Jeśli nie, to nie oczekuj, że Twoi klienci będą bardziej kreatywni. To wyraźny sygnał, że pilnie potrzebujesz profesjonalnej identyfikacji wizualnej. Studio graficzne Soluma Interactive stworzy ją dla Ciebie, dając Ci tym samym potężną broń w walce z rynkową konkurencją.

Z logo marki jest tak, że albo jest naprawdę piekielnie dobre, albo tak słabe, że w ogóle nie powinno być nigdzie wykorzystywane. Nie ma żadnych stanów pośrednich. Znak graficzny to absolutnie najważniejszy element wizerunku marki. Określa jej kompetencje, zdradza wartości, mówi o niej niemal wszystko. Teraz pytanie do Ciebie: czy chcesz, aby Twoja firma była postrzegana przez pryzmat profesjonalizmu i świetnej jakości? A może wolisz, by była takim rynkowym szaraczkiem bez wyrazu lub wręcz obiektem kpin? Od tego, którą opcją wybierzesz, w największym stopniu zależy cena logo.

Studio graficzne Soluma Interactive specjalizuje się w projektowaniu znakomitych logotypów marek. Mamy na swoim koncie setki realizacji, z których zdecydowana większość do dziś funkcjonuje na rynku i przynosi naszym klientom wymierne korzyści.

Gdy już zapoznasz się z naszym cennikiem projektowania logo, szybko dojdziesz do wniosku, że mamy ofertę dla każdego przedsiębiorcy. I tych, którzy nie idą na żadne kompromisy, i tych, którzy dysponując skromnym budżetem chcą go mądrze wykorzystać. Świetny projekt logo marki wcale nie musi być drogi. Udowodnimy Ci to, jeśli tylko nam na to pozwolisz.

Jeśli wciąż masz wątpliwości, czy potrzebujesz znakomitego projektu logo, to pamiętaj o podstawowej zasadzie: znak graficzny musi przywoływać markę i być łatwy do zapamiętania. Stworzenie takiego logo nie jest proste, wymaga wiedzy, umiejętności i wyczucia biznesowego. To wszystko otrzymasz od nas w standardzie.

Zamów profesjonalne logo dla Twojej marki z gwarancją znakomitego efektu i perfekcyjnego dopasowania do charakteru działalności oraz oczekiwań grupy docelowej. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego pakietu lub też masz inne pytania, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci bezpłatnej, wartościowej porady.

Identyfikacja wizualna to nie tylko logo, ale wszystkie elementy graficzne kojarzone z konkretną marką. Mamy tutaj na myśli kolorystykę, wizytówki, papier firmowy, teczkę, a nawet takie drobiazgi, jak czcionka na stronie www czy stopka wiadomości e-mail. Uwierz, że te detale robią różnicę i sumarycznie potrafią zadecydować o stopniu rozpoznawalności marki w grupie docelowej.

Mnóstwo firm popełnia zasadniczy błąd, jakim jest bagatelizowanie znaczenia identyfikacji wizualnej. Nie kierują się żadnymi zasadami w doborze elementów wizerunkowych, co skutkuje tym, że stają się byle jakie, przezroczyste. Trudno oczekiwać od klienta, aby zaufał przedsiębiorstwu, które nie dba o swoją markę.

Studio graficzne Soluma Interactive stworzy dla Ciebie profesjonalną identyfikację wizualną, perfekcyjnie dopasowaną do charakteru marki i oczekiwań grupy docelowej. Specjalizujemy się w projektowaniu kluczowych elementów wizerunkowych, w tym wizytówek, teczek, papieru firmowego, ulotek, layoutów stron www oraz oczywiście logo.

Sprawdź ceny projektowania poszczególnych elementów identyfikacji wizualnej marki. Przekonaj się, że wysoka jakość i świetna obsługa klienta nie są domeną tylko warszawskich, bardzo drogich agencji reklamowych. Ty także możesz sobie pozwolić na identyfikację klasy Premium.

Masz pytania? Chcesz zapytać o szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji via mail lub telefonicznie.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry