Promocja
Termin realizacji: do uzgodnienia

Strona internetowa Profesjonalna

Cennik profesjonalnej strony internetowej wraz z systemem cms oraz indywidualnie zaprojektowaną szatą graficzną.

3290 3 990 Sprawdź konfigurację lub dodaj opcje dodatkowe

Cena netto (+VAT 23%)

Strona WWW Standard Pro
Opcje w cenie

 • Koncepcja serwisu internetowego

  Koncepcja witryny internetowej. Projekt funkcjonalny witryny zgodny z web usability (ergonomii skupiającej się na intuicyjnej nawigacji oraz zapewnieniu zrozumiałej komunikacji dla użytkownika). Koncepcja ustalana po przeprowadzeniu wywiadu z klientem. Cena dla witryn z 2 kategoriami podstron.

 • System CMS

  Profesjonalny system do zarządzania stronami internetowymi: CMS Soluma Firma. System o funkcjonalności: zarządzanie podstronami, zarządzanie galeriami oraz plikami, ustawienia, formularz kontaktowy, mapa Google. Cena obejmuje szkolenie z obsługi systemu CMS, szkolenie odbywa się przez program Skype, czas szkolenia: 1h. Cena za licencję systemu instalowanego na serwerach Soluma (Licencja systemu CMS).

 • Domena

  Rejestracja / konfiguracja domeny internetowej. Doradztwo w zakresie wyboru domeny internetowej, rejestracja domeny, utrzymanie domeny przez 1 rok. Klient może również dysponować Swoją obecną domeną (konfiguracja domeny klienta).

 • Wdrożenie strony

  Wdrożenie ustalonej funkcjonalności systemu CMS oraz implementacja szaty graficznej zaprojektowanego serwisu www (jeśli nie wybrano inaczej wdrażany jest szablon graficzny professional). Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych (strona responsywna, RWD).  Cena obejmuje umieszczenie treści na 10 podstronach oraz zamieszczenie 10 zdjęć przygotowanych przez klienta. Na tym etapie następuje również uruchomienie i konfiguracja serwera wirtualnego oraz kont e-mail klienta.

 • Optymalizacja

  Optymalizacja automatyczna witryny pod Google. Podstrony: dane do tytułu, linki, opisy są pobierane z podstrony. Optymalizacja strony głównej (tytuł i opis strony).

Wybierz opcje

 • Wybierz szablon graficzny

 • Optymalizacja Pro

  250
  szt.

  Optymalizacja zaawansowana pod wyszukiwarkę Google. Usługa obejmuje działania specjalisty w zakresie:

  • Optymalizacja 1 podstrony (tytuł, opis, linkowanie, link podstrony)
  • Optymalizacja szybkości działania kategorii stron (1 typ strony)
 • Teksty na stronę WWW

  99
  szt.

  Opracowanie tekstów dostosowanych do wymagań grupy docelowej. Usługa obejmuje: opracowanie 1 tekstu na podstronę.

 • Certyfikat SSL + wdrożenie

  180
  Dodaj do konfiguracji

  Implementacja certyfikatu SSL, oraz opłata za 1 rok ważności certyfikatu - każdy kolejny rok: 99 zł netto. Certyfikat zalecany ze względu na pozycjonowanie oraz wymagania RODO.

 • Dodatkowa podstrona

  65
  szt.

  Utworzenie podstrony w tym: zamieszczenie i formatowanie tekstu na 1 podstronnie, zamieszczenie 1 zdjęcia. Wszystkie materiały dostarcza klient. Uwaga: system CMS umożliwia klientowi samodzielne tworzenie stron i zamieszanie informacji.

 • Prezentacja produktów / usług

  3 500
  Dodaj do konfiguracji

  Moduł prezentacji produktów. Katalog produktów online, dedykowane rozwiązanie w celu poprawy prezentacji oferty – zarówno dla produktów jak i usług. W cenie:

  • Projekt i wdrożenie strony widoku produktu
  • Projekt i wdrożenie strony widoku listy produktów

  Opcje dodatkowe:

  • Sklep internetowy (możliwość zakupu produktów lub tworzenia zapytań przez klientów) – od + 1500 zł netto
  • Tworzenie spersonalizowanych z ofert dla klientów (wymagany moduł sklepu) - od + 800 zł netto
Informacje

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Strona internetowa jest wizytówką każdej firmy i niezbędnym elementem wizerunkowym. Od jej wyglądu i funkcjonalności zależy to, czy klienci uwierzą w profesjonalizm firmy i wybiorą jej ofertę. Kupując tę profesjonalną stronę internetową masz pewność, że otrzymasz produkt w 100% odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Ta witryna pomoże zbudować pozytywny wizerunek Twojego biznesu i od razu wyróżnić się na tle konkurencji. Oferowana strona zawiera wszystkie kluczowe elementy, jak: projekt graficzny, zakup domeny, hosting, system CMS i optymalizacja pod SEO. Dzięki temu jest funkcjonalna, bezpieczna, a także w pełni przygotowana do walki o najwyższe pozycje w wyszukiwarce. Gwarantujemy krótki termin realizacji, dedykowanego opiekuna produktu oraz kompleksowe doradztwo na każdym etapie tworzenia strony. Co jeszcze Cię powstrzymuje przed podjęciem najlepszej decyzji dla Twojego biznesu?

Chcesz kupić profesjonalną stronę internetową bo: Cenisz sobie profesjonalny wizerunek, Wiesz, że większość klientów oceni Twoją firmę przez pryzmat strony internetowej, Oczekujesz doskonałej jakości i potrzebujesz strony na wysokim poziomie, Ufasz tylko doświadczonym wykonawcom, którzy mają na koncie setki realizacji, Oczekujesz profesjonalnego wsparcia i serwisu po zakończeniu produkcji strony.

3290 3 990

Cena netto (+VAT 23%)