Strona WWW

Cennik projektu graficznego strony internetowej.

Gotowe strony internetowe od 299 zł netto →
 

 

 

Projekt graficzny

Strona internetowa (projekt graficzny)

cena netto z rabatem, od

1999 PLN

ZAMÓW  →

 

 


Strona internetowa to przede wszystkim wizytówka firmy. To oczywiste, że powinna być bardzo efektowna i świetnie dopasowana wizualnie do charakteru marki. Zamów projekt graficzny strony internetowej u profesjonalistów!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Wiesz, jak ważne jest zrobienie pozytywnego pierwszego wrażenia
  • Podobają Ci się nasze realizacje i chcesz, aby Twoja strona także wyglądała świetnie
  • Masz już warstwę programistyczną strony, ale bezskutecznie szukasz dobrego layoutu
  • Gotowe skórki do Ciebie nie przemawiają

Opis usługi:

Projekt graficzny strony internetowej jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, które mają już stronę internetową, ale są świadome, że layout nie spełnia już współczesnych standardów. Nie chcą jednak decydować się na całkowitą zmianę witryny z uwagi na specyficzne funkcjonalności lub po prostu ograniczony budżet. W takiej sytuacji nowa oprawa graficzna znacznie poprawi wygląd strony.

Dlaczego warto kupić nasz projekt graficzny?

Ponieważ projektowanie stron internetowych jest naszą specjalnością. Doskonale orientujemy się we współczesnych trendach, dzięki czemu potrafimy tchnąć nowe życie w nawet bardzo wiekową witrynę. W naszym zespole pracują znakomici graficy i webmasterzy, którzy dostosują layout strony do charakteru Twojej marki i oczekiwań grupy docelowej. Gwarantujemy terminowość, szczegółową analizę Twoich potrzeb i przede wszystkim znakomity efekt wizualny.

W cenie otrzymasz:

  • Projekt graficzny strony internetowej (strona główna + 1 typ podstrony)
  • 1 propozycję + do 2 poprawek
  • Plik PSD gotowy do wdrożenia

Jeśli jeszcze nie masz strony internetowej lub myślisz nad zupełnie nowym projektem, sprawdź naszą ofertę kompleksowego stworzenia witryny w wersji Professional lub Standard.

ZAMÓW PROJEKT  →

 

Cenniki

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.