Brand Hero

Cennik opracowania postaci brand hero.

4 900,00
Lub zapytaj o produkt
Termin realizacji: do 21 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

There goes my hero! Zamów koncepcję bohatera Twojej marki i zyskaj rewelacyjne narzędzie promocyjne, które ułatwi Ci późniejsze prowadzenie działań reklamowych i znacznie zwiększy ich skuteczność.

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Myśląc o dawnym monopoliście rynku usług telefonicznych od razu stają Ci przed oczami „Serce i Rozum”
  • Chcesz budować koncepcję promocyjną marki wokół jednego, bardzo sugestywnego symbolu
  • Chcesz znacznie wyróżnić swoją firmę w branży i zyskać ogromną przewagę nad konkurencją
  • Rozumiesz, że klienci mają coraz większy problem z odróżnieniem firm od siebie i nie chcesz, aby dotyczyło to także Twojej marki

W podanej cenie otrzymasz:

  • Opracowanie koncepcji Brand Hero – 2-3 propozycje wstępne do akceptacji
  • Projekt graficzny Brand Hero (1 sztuka)


To najlepsza oferta na rynku. W cenie standardowych i powtarzalnych działań reklamowych otrzymasz bardzo oryginalny element promocyjny, dzięki któremu Twoja marka od razu się wyróżni.

Opis usługi:

Brand Hero, czyli bohater marki, to najczęściej jedna postać, wokół której budowana jest cała komunikacja produktu. Cel jest prosty: klienci mają zacząć utożsamiać markę z czymś łatwym do zapamiętania, sympatycznym, poprawiającym im humor. Jako pierwsze zaczęły z tego korzystać wielkie korporacje, które musiały znaleźć sposób na zerwanie łatki bezdusznych i krwiożerczych molochów. Obecnie swojego Brand Hero mogą mieć wszystkie firmy, którym zależy na wyróżnieniu swojej oferty na rynku i zdobyciu sympatii klientów – zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Dlaczego warto zamówić koncepcję Brand Hero właśnie u nas?

Znasz powiedzenie o szewcu, który chodzi bez butów. Nas to nie dotyczy. Jako jedna z nielicznych agencji reklamowych naprawdę rozumiemy koncepcję Brand Hero. Dlaczego? Ponieważ mamy własnego bohatera marki.

projektowanie brand hero

Zamawiając tę usługę masz gwarancję, że przygotujemy całościową koncepcję Brand Hero dla Twojej firmy: od analizy charakteru i idei marki aż po realizację projektu graficznego. Nasza praca nie będzie dziełem przypadku i pokazem fantazji. Oprzemy się na silnych przesłankach, które staną u podstaw stworzenia bohatera marki.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Projektowanie graficzne