Soluma Interactive agencja interaktywna

Kim jesteśmy? Opisać można wszystko, a najtrudniej siebie. Podejrzewamy, że zapoznałeś się już z naszą ofertą i portfolio. Wiesz zatem, jak działa nasza agencja interaktywna. Jesteśmy świadomi swojego profesjonalizmu i nie mamy zamiaru się tego wstydzić.


Grzegorz Wiśniewski
CEO Soluma Group

Liczby mówią za nas

Świadczą o nas setki Klientów, dla których agencja reklamowa Soluma Interactive przygotowała najróżniejsze projekty z na potrzeby marketingu i reklamy. Pod każdy projektem się podpisaliśmy. Z każdego jesteśmy dumni.

Zadowoleni klienci

ponad 2k

zadowolonych klientów
Ilość projektów

ponad90k

projektów i realizacji
Doświadczenie

ponad 20

lat doświadczenia

Najbardziej kompleksowa opieka marketingową na rynku

Wiemy, jak robić biznes. Sami przez to przeszliśmy. Promocja Twoich usług w Internecie i w każdej innej sferze naszej rzeczywistości, będzie dla nas... No właśnie, czym? Powinniśmy napisać – wyzwaniem. To brzmi tak mądrze, górnolotnie. Ale nam się nie podoba i nie do końca jest zgodne z prawdą. Nie wiemy bowiem, czego od nas oczekujesz:

Realne efekty

Tak, możesz żądać czegokolwiek w granicach naszej wiedzy i zdolności. Przede wszystkim – efektów. Bo to one świadczą o naszej agencji reklamowej.

Na ścianach naszego biura nie wieszamy dyplomów i certyfikatów (choć mamy ich mnóstwo). Wolimy zdjęcia rodzin, zabawne cytaty, loga największych graczy na rynku. Wiesz dlaczego? Bo jesteśmy zadowoleni z życia. Bo wtedy czujemy, dlaczego założyliśmy agencję marketingową. Dla pieniędzy? Tak. Dla spełnienia własnych ambicji? Jak najbardziej. Ale przede wszystkim dlatego, że kochamy Internet i wszelkie środowiska multimedialne. Ty i Twoja firma możecie tylko na tym skorzystać. Po prostu – zaufaj.

Zdjęcie główne #1666 - Akcje społeczne

Akcje społeczne

Na co dzień zarabiamy pieniądze na budowaniu rozpoznawalności firm naszych klientów i zwiększaniu ich udziałów w rynku. Nie zapominamy jednak, że biznes to tylko biznes i zauważamy wokół siebie rzeczy, które trzeba naprawić. Jedną z nich jest dramatyczny los bezdomnych zwierzaków.

Więcej o akcji

Dla kogo pracowaliśmy?

Nasi zadowoleni klienci. Poznaj klientów Soluma Group

microsoft
Asus
mbank
loreal
nestle
gerda
avans
o2
lirene
rols
koleje
iglotex
inter
polimex
intel
Next
Przewiń do góry