Soluma Interactive (agencja interaktywna)

Jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych agencji interaktywnych przez firmy z sektora MŚP. Cieszymy się świetną reputacją, co jest efektem rzeczowego podejścia do potrzeb klienta oraz proponowania wyłącznie skutecznych rozwiązań marketingowych.


Grzegorz Wiśniewski
CEO Soluma Group

Twarde dane o Soluma Interactive

Zrealizowaliśmy tysiące projektów i setki kampanii dla takich firm, jak Twoja. Ambitnych, niezadowalających się przeciętnością, walczących o pozycję lidera w swojej branży. To dla nich robimy mądry i skuteczny marketing.

Zadowoleni klienci

ponad 5k

zadowolonych klientów
Ilość projektów

ponad120k

projektów i realizacji
Doświadczenie

ponad 20

lat doświadczenia

Najszersza oferta marketingowa na polskim rynku

Wiemy, że szukasz agencji marketingowej, która zajmie się marketingiem Twojej firmy od A do Z. To najwygodniejsze i najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie, które eliminuje ryzyko błędów, opóźnień i przerzucania odpowiedzialności za projekt. Dlatego stworzyliśmy zespół ekspertów z zakresu budowania silnej marki przedsiębiorstwa na każdym poziomie tego procesu:

Realne efekty

Przygotowując strategię marketingową czy realizując pojedyncze projekty zawsze skupiamy się na efektach, jakie chce osiągnąć klient. Przypadkowe działania to prosty przepis na zmarnowanie każdego budżetu. Marketing jest po to, aby firma rosła, więcej zarabiała i dzięki silnej marce była odporna na przyszłe kryzysy. Właśnie dlatego robimy go #Mądrze.

 

 

 

Zdjęcie główne #1666 - Akcje społeczne

Akcje społeczne

Na co dzień zarabiamy pieniądze na budowaniu rozpoznawalności firm naszych klientów i zwiększaniu ich udziałów w rynku. Nie zapominamy jednak, że biznes to tylko biznes i zauważamy wokół siebie rzeczy, które trzeba naprawić. Jedną z nich jest dramatyczny los bezdomnych zwierzaków.

Więcej o akcji

Dla kogo pracowaliśmy?

Nasi zadowoleni klienci. Poznaj klientów Soluma Group

microsoft
Asus
mbank
loreal
nestle
gerda
avans
o2
lirene
rols
koleje
iglotex
inter
polimex
intel
Next
Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry