Soluma Interactive (agencja interaktywna)

Kreatywnie. Interaktywnie. Soluma.

Kim jesteśmy? Opisać można wszystko, a najtrudniej siebie. Podejrzewamy, że zapoznałeś się już z naszą ofertą i portfolio. Wiesz zatem, jak działa nasza agencja interaktywna. Jesteśmy świadomi swojego profesjonalizmu i nie mamy zamiaru się tego wstydzić.

agencja reklamowa Soluma

Świadczą o nas setki Klientów, dla których agencja reklamowa Soluma Interactive przygotowała najróżniejsze projekty z branży multimedialnej. Pod każdy projektem się podpisaliśmy. Z każdego jesteśmy dumni.

Prawdopodobnie wybierzesz nas, bo możemy Ci zaoferować najbardziej kompleksową opiekę marketingową na rynku. Wiemy, jak robić biznes. Sami przez to przeszliśmy. Promocja Twoich usług w Internecie i w każdej innej sferze naszej rzeczywistości, będzie dla nas... No właśnie, czym? Powinniśmy napisać – wyzwaniem. To brzmi tak mądrze, górnolotnie. Ale nam się nie podoba i nie do końca jest zgodne z prawdą. Nie wiemy bowiem, czego od nas oczekujesz:

Tak, możesz żądać czegokolwiek w granicach naszej wiedzy i zdolności. Przede wszystkim – efektów. Bo to one świadczą o naszej agencji reklamowej.

Na ścianach naszego biura nie wieszamy dyplomów i certyfikatów (choć mamy ich mnóstwo). Wolimy zdjęcia rodzin, zabawne cytaty, loga największych graczy na rynku. Wiesz dlaczego? Bo jesteśmy zadowoleni z życia. Bo wtedy czujemy, dlaczego założyliśmy agencję marketingową. Dla pieniędzy? Tak. Dla spełnienia własnych ambicji? Jak najbardziej. Ale przede wszystkim dlatego, że kochamy Internet i wszelkie środowiska multimedialne. Ty i Twoja firma możecie tylko na tym skorzystać. Po prostu – zaufaj.

Zapraszamy do współpracy,
Soluma Interactive.

Soluma Interactive