Blog firmowy

Cennik dla blogów firmowych. Dodatkowe opcje wyceniamy indywidualnie. Ceny netto.

Cennik:

Teksty opracowanie tekstów na bloga firmowego

89 PLN

Cena netto

WYBIERZ →

zyskaj  przewagę nad konkurencją poprzez zamieszczanie wpisów

Uruchom uruchomienie bloga firmowego

489 PLN

Cena netto

WYBIERZ →

skutecznie skieruj ruch z Google na swoją firmową z bloga

Blogowanie prowadzenie bloga firmowego

790 PLN

Cena netto

WYBIERZ →

prowadzenie bloga w imieniu klienta, 10 tekstów w cenie

 

Dodatkowe informacje, specyfikacje.

 

 

Uruchomienie bloga

cena netto z rabatem

489 PLN

ZAMÓW BLOG →

 


 


Uruchomienie bloga dla stron wyprodukowanych w Soluma (dołączenie bloga do strony firmowej), standardowe formatowanie. Inne rozwiązania są wyceniane indywidualnie (od 900 zł netto).

Dlaczego warto prowadzić bloga firmowego?

Lepsza pozycja w wyszukiwarce. Większa rozpoznawalność marki.

Wciąż nie prowadzisz bloga firmowego? Jak najszybciej napraw ten błąd, bo za chwilę stracony dystans będzie już bardzo trudny do odrobienia. Twoja konkurencja bloguje i czerpie z tego konkretne korzyści. Skorzystaj z naszej oferty uruchomienia bloga na Twojej stronie firmowej lub zewnętrznej domenie. To jedna z najlepszych decyzji, jakie możesz podjąć dysponując ograniczonym budżetem na promocję.

Blogowanie to najskuteczniejsze wsparcie dla SEO

Na pewno dobrze wiesz, jak ważne dla sukcesu Twojej firmy jest zdobycie wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Nie ufaj tym, którzy mówią, że to tylko kwestia wykupienia kilkuset linków i spamowania na forach internetowych. Podstawą skutecznego SEO jest dziś stałe tworzenie i publikowanie wartościowych tekstów na stronie internetowej. Najlepiej nadaje się do tego właśnie blog firmowy.

Na blogu możesz umieszczać treści poradnikowe, które odpowiadają na pytania nurtujące Twoich klientów, a więc często wpisywane w wyszukiwarkę. W ten sposób sukcesywnie zdobędziesz zaufanie Google, dzięki czemu Twoja strona zacznie piąć się w górę w indeksie. Naturalnie, bez żadnych sztuczek i co ważne – z trwałym skutkiem.

Blogując nie tylko poprawiasz pozycję strony w wyszukiwarce, ale także skutecznie budujesz rozpoznawalną, ekspercką markę. Wyróżniasz się na tle konkurencji i dajesz klientom mocny powód, by Ci zaufali. To inwestycja, która zawsze się opłaci.

ZAMÓW URUCHOMIENIE BLOGA  →

 

 

 

Prowadzenie bloga

cena netto z rabatem

790 PLN

ZAMÓW →

 


 

Kompleksowe prowadzenie bloga:

 • opracowanie tekstu - 10 szt,
 • publikacja + dobór foto (z darmowych stocków) + moderacja
 • cena netto za miesiąc
 • umowa na minimum 3 miesiące

Zaniedbany blog jest jak kula u nogi. Zmienimy to.

Regularne tworzenie artykułów na blog jest czasochłonne, żmudne i znacznie obciąża właściciela czy pracowników. Nieuchronnie spowoduje to spadek jakości tekstów i ich coraz rzadszą publikację. Możesz tego uniknąć zlecając prowadzenie bloga kadrze Soluma. To zagwarantuje Ci czerpanie prawdziwych korzyści z tej formy promocji marki.

SEO jest ważne. Rozpoznawalność ważniejsza

Twierdzenie, że blog służy tylko pozycjonowaniu strony, jest z założenia błędne. Nadrzędnym celem blogowania jest udowodnienie klientom, że firma prezentuje wysoki poziom fachowości i jest branżowym ekspertem. Jeśli wprowadzasz na rynek nową firmę, to nie możesz liczyć na to, że klienci od razu jej zaufają. Nie masz bowiem tego, co nazywamy marką.

Publikując świetne artykuły branżowe, szczególnie poradniki, krok po kroku zaczniesz budować markę, czyli zyskiwać rozpoznawalność w Internecie. Użytkownicy będą udostępniać artykuły w mediach społecznościowych, co oznacza darmową i niezwykle wartościową promocję. Te treści będą także dowodem na to, że Twoja firma jest godna zaufania, bo dzieli się z klientami poszukiwaną wiedzą.

Nasi copywriterzy będą pisać artykuły interesujące Twoich klientów, merytoryczne, znakomite stylistycznie i zoptymalizowane pod kątem SEO. Zawsze na czas, w dowolnej liczbie, z opcjonalną publikacją i dodaniem zdjęć. Ty będziesz mógł skupić się tylko na rozwoju swojego biznesu.

ZAMÓW PROWADZENIE BLOGA  →

 

 

 

Opracowanie tekstów na bloga

cena netto z rabatem

89 PLN

ZAMÓW TEKSTY →

 


 


Blogowanie to znakomity sposób na budowanie wiarygodności i profesjonalizmu marki. Przyciągaj użytkowników z wyszukiwarki i zamieniaj ich w klientów!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • Wiesz, że blogowanie się opłaca, ale nie masz czasu na samodzielne pisanie tekstów
 • Brakuje Ci inwencji, nie wiesz, o czym chcą czytać Twoi potencjalni klienci
 • Zdajesz sobie sprawę, że korzyści przynosi wyłącznie blog wypełniony profesjonalnymi, interesującymi i merytorycznymi tekstami
 • Potrzebujesz regularnie dostarczanych tekstów, zawsze w terminie i w najwyższej jakości

Opis usługi:

Prowadzenie bloga firmowego jest jednym z najważniejszych i najefektywniejszych elementów content marketingu. Daje to firmie możliwość nawiązania bliższego kontaktu z klientami i udowodnienia im swojej fachowości. Dzieląc się wartościową wiedzą przyciągniesz wielu użytkowników wyszukiwarki Google, którzy być może nigdy nie zainteresowaliby się Twoją ofertą, gdyby nie ciekawy wpis na blogu.

Warto pamiętać, że użytkownicy Internetu szukają w Google przede wszystkim informacji – dopiero w dalszej kolejności ofert zakupowych. Posiadanie regularnie aktualizowanego bloga da Ci dużą przewagę nad konkurencją i pomoże Ci w stworzeniu rozpoznawalnej marki, do której klienci będą mieć zaufanie.

Największym problemem w przypadku blogowania jest oczywiście tworzenie interesujących, merytorycznych wpisów. Zajmuje to dużo czasu, co zniechęca wiele firm. My zrobimy to za Ciebie!

Specyfikacja:

 • Napisanie 1 tekstu w stylu blogowym o objętości do 3500 znaków ze spacjami z samodzielnym zebraniem informacji merytorycznych
 • Temat wpisu opracowuje zlecający
 • Pełną korektę stylistyczną, ortograficzną i gramatyczną tekstu – 100% bezbłędności!
 • Do 3 poprawek w warstwie merytorycznej tekstu
 • Cena nie zawiera publikacji tekstu ani fotografii
 • Przy większych zamówieniach możliwe upusty. Cena netto,

Zamów tekst na blog, który pomoże Ci zbudować ekspercką pozycję w branży i przyciągnąć wartościowy ruch z wyszukiwarki. Jesteśmy pewni, że zamówisz ich znacznie więcej.
Zobacz również: cennik tworzenia tekstów →

ZAMÓW TEKSTY NA BLOGA  →

 

Cenniki