Uruchomienie bloga firmowego

Cennik uruchomienia bloga internetowego

Termin realizacji: do 7 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

SPECYFIKACJA

 Lepsza pozycja w wyszukiwarce. Większa rozpoznawalność marki.

Wciąż nie prowadzisz bloga firmowego? Jak najszybciej napraw ten błąd, bo za chwilę stracony dystans będzie już bardzo trudny do odrobienia. Twoja konkurencja bloguje i czerpie z tego konkretne korzyści. Skorzystaj z naszej oferty uruchomienia bloga na Twojej stronie firmowej lub zewnętrznej domenie. To jedna z najlepszych decyzji, jakie możesz podjąć dysponując ograniczonym budżetem na promocję.

Blogowanie to najskuteczniejsze wsparcie dla SEO

Na pewno dobrze wiesz, jak ważne dla sukcesu Twojej firmy jest zdobycie wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Nie ufaj tym, którzy mówią, że to tylko kwestia wykupienia kilkuset linków i spamowania na forach internetowych. Podstawą skutecznego SEO jest dziś stałe tworzenie i publikowanie wartościowych tekstów na stronie internetowej. Najlepiej nadaje się do tego właśnie blog firmowy.

Na blogu możesz umieszczać treści poradnikowe, które odpowiadają na pytania nurtujące Twoich klientów, a więc często wpisywane w wyszukiwarkę. W ten sposób sukcesywnie zdobędziesz zaufanie Google, dzięki czemu Twoja strona zacznie piąć się w górę w indeksie. Naturalnie, bez żadnych sztuczek i co ważne – z trwałym skutkiem.

Blogując nie tylko poprawiasz pozycję strony w wyszukiwarce, ale także skutecznie budujesz rozpoznawalną, ekspercką markę. Wyróżniasz się na tle konkurencji i dajesz klientom mocny powód, by Ci zaufali. To inwestycja, która zawsze się opłaci.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Blog firmowy