Termin realizacji: do 7 dni

Uruchomienie bloga firmowego

Cennik uruchomienia bloga internetowego na stronach z systemem Soluma CMS.

489 Sprawdź konfigurację lub dodaj opcje dodatkowe

Cena netto (+VAT 23%)

Opcje w cenie

Informacje

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Lepsza pozycja w wyszukiwarce. Większa rozpoznawalność marki.

Wciąż nie prowadzisz bloga firmowego? Jak najszybciej napraw ten błąd, bo za chwilę stracony dystans będzie już bardzo trudny do odrobienia. Twoja konkurencja bloguje i czerpie z tego konkretne korzyści. Skorzystaj z naszej oferty uruchomienia bloga na Twojej stronie firmowej lub zewnętrznej domenie. To jedna z najlepszych decyzji, jakie możesz podjąć dysponując ograniczonym budżetem na promocję.

Blogowanie to najskuteczniejsze wsparcie dla SEO

Na pewno dobrze wiesz, jak ważne dla sukcesu Twojej firmy jest zdobycie wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Nie ufaj tym, którzy mówią, że to tylko kwestia wykupienia kilkuset linków i spamowania na forach internetowych. Podstawą skutecznego SEO jest dziś stałe tworzenie i publikowanie wartościowych tekstów na stronie internetowej. Najlepiej nadaje się do tego właśnie blog firmowy.

Na blogu możesz umieszczać treści poradnikowe, które odpowiadają na pytania nurtujące Twoich klientów, a więc często wpisywane w wyszukiwarkę. W ten sposób sukcesywnie zdobędziesz zaufanie Google, dzięki czemu Twoja strona zacznie piąć się w górę w indeksie. Naturalnie, bez żadnych sztuczek i co ważne – z trwałym skutkiem.

Prowadząc bloga nie tylko poprawiasz pozycję strony w wyszukiwarce, ale także skutecznie budujesz rozpoznawalną, ekspercką markę. Wyróżniasz się na tle konkurencji i dajesz klientom mocny powód, by Ci zaufali. To inwestycja, która zawsze się opłaci.

489

Cena netto (+VAT 23%)

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.