Termin realizacji: do 14 dni

Opracowanie tekstów na bloga firmowego

Cennik opracowania tekstu na bloga firmowego. Wybierz ilośc i rodzaj tekstu.

Wybierz opcje

 • Opracowanie tekstu

  169
  szt.

  Napisanie 1 tekstu w stylu blogowym o objętości do 3000 znaków ze spacjami z samodzielnym zebraniem informacji merytorycznych

 • Opracowanie tekstu 5K

  289
  szt.

  Napisanie 1 tekstu w stylu blogowym o objętości do 5000 znaków ze spacjami z samodzielnym zebraniem informacji merytorycznych​

Informacje

 • Specyfikacja

  • Temat wpisu opracowuje zlecający
  • Cena nie zawiera publikacji tekstu ani fotografii
  • Pełna korekta stylistyczna, ortograficzna i gramatyczna tekstu – 100% bezbłędności!
  • Do 2 poprawek w warstwie merytorycznej tekstu

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Blogowanie to znakomity sposób na budowanie wiarygodności i profesjonalizmu marki. Przyciągaj użytkowników z wyszukiwarki i zamieniaj ich w klientów!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

Wiesz, że blogowanie się opłaca, ale nie masz czasu na samodzielne pisanie tekstów

Brakuje Ci inwencji, nie wiesz, o czym chcą czytać Twoi potencjalni klienci

Zdajesz sobie sprawę, że korzyści przynosi wyłącznie blog wypełniony profesjonalnymi, interesującymi i merytorycznymi tekstami

Potrzebujesz regularnie dostarczanych tekstów, zawsze w terminie i w najwyższej jakości

Prowadzenie bloga firmowego jest jednym z najważniejszych i najefektywniejszych elementów content marketingu. Daje to firmie możliwość nawiązania bliższego kontaktu z klientami i udowodnienia im swojej fachowości. Dzieląc się wartościową wiedzą przyciągniesz wielu użytkowników wyszukiwarki Google, którzy być może nigdy nie zainteresowaliby się Twoją ofertą, gdyby nie ciekawy wpis na blogu.

Warto pamiętać, że użytkownicy Internetu szukają w Google przede wszystkim informacji – dopiero w dalszej kolejności ofert zakupowych. Posiadanie regularnie aktualizowanego bloga da Ci dużą przewagę nad konkurencją i pomoże Ci w stworzeniu rozpoznawalnej marki, do której klienci będą mieć zaufanie.

Największym problemem w przypadku blogowania jest oczywiście tworzenie interesujących, merytorycznych wpisów. Zajmuje to dużo czasu, co zniechęca wiele firm. My zrobimy to za Ciebie!

Zamów tekst na blog, który pomoże Ci zbudować ekspercką pozycję w branży i przyciągnąć wartościowy ruch z wyszukiwarki. Jesteśmy pewni, że zamówisz ich znacznie więcej.

Zobacz również: cennik tworzenia tekstów →

 

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.