Opracowanie tekstów na bloga firmowego

Cennik opracowania tekstu.

Termin realizacji: do 14 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Blogowanie to znakomity sposób na budowanie wiarygodności i profesjonalizmu marki. Przyciągaj użytkowników z wyszukiwarki i zamieniaj ich w klientów!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Wiesz, że blogowanie się opłaca, ale nie masz czasu na samodzielne pisanie tekstów
  • Brakuje Ci inwencji, nie wiesz, o czym chcą czytać Twoi potencjalni klienci
  • Zdajesz sobie sprawę, że korzyści przynosi wyłącznie blog wypełniony profesjonalnymi, interesującymi i merytorycznymi tekstami
  • Potrzebujesz regularnie dostarczanych tekstów, zawsze w terminie i w najwyższej jakości


Opis usługi:

Prowadzenie bloga firmowego jest jednym z najważniejszych i najefektywniejszych elementów content marketingu. Daje to firmie możliwość nawiązania bliższego kontaktu z klientami i udowodnienia im swojej fachowości. Dzieląc się wartościową wiedzą przyciągniesz wielu użytkowników wyszukiwarki Google, którzy być może nigdy nie zainteresowaliby się Twoją ofertą, gdyby nie ciekawy wpis na blogu.

Warto pamiętać, że użytkownicy Internetu szukają w Google przede wszystkim informacji – dopiero w dalszej kolejności ofert zakupowych. Posiadanie regularnie aktualizowanego bloga da Ci dużą przewagę nad konkurencją i pomoże Ci w stworzeniu rozpoznawalnej marki, do której klienci będą mieć zaufanie.

Największym problemem w przypadku blogowania jest oczywiście tworzenie interesujących, merytorycznych wpisów. Zajmuje to dużo czasu, co zniechęca wiele firm. My zrobimy to za Ciebie!

SPECYFIKACJA

  • Napisanie 1 tekstu w stylu blogowym o objętości do 3500 znaków ze spacjami z samodzielnym zebraniem informacji merytorycznych
  • Temat wpisu opracowuje zlecający
  • Pełna korekta stylistyczna, ortograficzna i gramatyczna tekstu – 100% bezbłędności!
  • Do 3 poprawek w warstwie merytorycznej tekstu
  • Cena nie zawiera publikacji tekstu ani fotografii


Zamów tekst na blog, który pomoże Ci zbudować ekspercką pozycję w branży i przyciągnąć wartościowy ruch z wyszukiwarki. Jesteśmy pewni, że zamówisz ich znacznie więcej.
Zobacz również: cennik tworzenia tekstów →

 


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Blog firmowy