Prowadzenie bloga

Termin realizacji: do uzgodnienia
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Kompleksowe prowadzenie bloga:

  • opracowanie tekstu (do 3000 znaków) - 2 szt,
  • publikacja na blogu + dobór fotografii (z darmowych stocków)
  • cena netto za miesiąc
  • umowa na minimum 6 miesięcy (cena bez umowy: +60 zł / 1mc)

 


 

Zaniedbany blog jest jak kula u nogi. Zmienimy to.

Regularne tworzenie artykułów na blog jest czasochłonne, żmudne i znacznie obciąża właściciela czy pracowników. Nieuchronnie spowoduje to spadek jakości tekstów i ich coraz rzadszą publikację. Możesz tego uniknąć zlecając prowadzenie bloga kadrze Soluma. To zagwarantuje Ci czerpanie prawdziwych korzyści z tej formy promocji marki.

SEO jest ważne. Rozpoznawalność ważniejsza

Twierdzenie, że blog służy tylko pozycjonowaniu strony, jest z założenia błędne. Nadrzędnym celem blogowania jest udowodnienie klientom, że firma prezentuje wysoki poziom fachowości i jest branżowym ekspertem. Jeśli wprowadzasz na rynek nową firmę, to nie możesz liczyć na to, że klienci od razu jej zaufają. Nie masz bowiem tego, co nazywamy marką.

Publikując świetne artykuły branżowe, szczególnie poradniki, krok po kroku zaczniesz budować markę, czyli zyskiwać rozpoznawalność w Internecie. Użytkownicy będą udostępniać artykuły w mediach społecznościowych, co oznacza darmową i niezwykle wartościową promocję. Te treści będą także dowodem na to, że Twoja firma jest godna zaufania, bo dzieli się z klientami poszukiwaną wiedzą.

Nasi copywriterzy będą pisać artykuły interesujące Twoich klientów, merytoryczne, znakomite stylistycznie i zoptymalizowane pod kątem SEO. Zawsze na czas, w dowolnej liczbie, z opcjonalną publikacją i dodaniem zdjęć. Ty będziesz mógł skupić się tylko na rozwoju swojego biznesu.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Blog firmowy