Termin realizacji: do uzgodnienia

Prowadzenie bloga

Prowadzenie bloga firmowego w imieniu klienta. Optymalizacja wpisów oraz bloga.

Wybierz opcje

 • Prowadzenie bloga

  235
  szt.
  • opracowanie tekstu na bloga firmowego(do 3000 znaków) - 1 szt
  • publikacja tekstu na blogu - 1szt
  • dobór fotografii (z darmowych stocków) - 1szt
 • Optymalizacja / linkowanie

  55
  szt.

  Optymalizacja wpisów na blogu: linkowanie wewnętrzne, link artykułu / 1 artykuł.

 • Optymalizacja / teksty

  65
  szt.

  Optymalizacja wpisów na blogu: opracowanie tytułu wpisu (title), opracowanie opisu (description) / 1 artykuł.

 • Analiza

  180
  szt.

  Analiza bloga i wpisów pod kątem SEO, sporządzenie listy wytycznych do poprawy. Cena za 1 h pracy

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Zaniedbany blog jest jak kula u nogi. Zmienimy to.

Regularne tworzenie artykułów na blog jest czasochłonne, żmudne i znacznie obciąża właściciela czy pracowników. Nieuchronnie spowoduje to spadek jakości tekstów i ich coraz rzadszą publikację. Możesz tego uniknąć zlecając prowadzenie bloga kadrze Soluma. To zagwarantuje Ci czerpanie prawdziwych korzyści z tej formy promocji marki.

SEO jest ważne. Rozpoznawalność ważniejsza

Twierdzenie, że blog służy tylko pozycjonowaniu strony, jest z założenia błędne. Nadrzędnym celem blogowania jest udowodnienie klientom, że firma prezentuje wysoki poziom fachowości i jest branżowym ekspertem. Jeśli wprowadzasz na rynek nową firmę, to nie możesz liczyć na to, że klienci od razu jej zaufają. Nie masz bowiem tego, co nazywamy marką.

Publikując świetne artykuły branżowe, szczególnie poradniki, krok po kroku zaczniesz budować markę, czyli zyskiwać rozpoznawalność w Internecie. Użytkownicy będą udostępniać artykuły w mediach społecznościowych, co oznacza darmową i niezwykle wartościową promocję. Te treści będą także dowodem na to, że Twoja firma jest godna zaufania, bo dzieli się z klientami poszukiwaną wiedzą.

Nasi copywriterzy będą pisać artykuły interesujące Twoich klientów, merytoryczne, znakomite stylistycznie i zoptymalizowane pod kątem SEO. Zawsze na czas, w dowolnej liczbie, z opcjonalną publikacją i dodaniem zdjęć. Ty będziesz mógł skupić się tylko na rozwoju swojego biznesu.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.