O firmie

Dzień dobry. Ruszamy z budową Twojej marki?


2 lata wystarczą, aby zweryfikować dowolny pomysł na biznes. Najwięcej firm w Polsce upada  właśnie w ciągu pierwszych 24 miesięcy działalności. Dlaczego? Powody są różne, ale bardzo często jest to efekt nieudolnej promocji produktu czy usługi. Wciąż wielu przedsiębiorców, również tych doświadczonych, nie rozumie potrzeby budowania marki, która jest odporna na okresowe spadki zainteresowania ze strony klientów. Tego nie da się zrobić bez wsparcia ekspertów od marketingu internetowego. Agencja interaktywna Soluma Interactive pomoże Twojej firmie zaistnieć na rynku i zyskać wyraźną przewagę nad konkurencją. Poznaj nas bliżej.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm, które nie chcą być średniakami.

Marka to nie tylko nazwa firmy, logo czy fajny slogan. Przede wszystkim jest to szczegółowo zaplanowany sposób komunikowania się z klientami, co prowadzi do wzrostu świadomości brandu i zwiększenia zaufania do niego. Obie te korzyści są bezcenne. Biznes, który ma silną markę, jest znacznie mniej podatny na kryzysy. Przynosi o wiele większe dochody, przy stopniowej redukcji kosztów marketingowych.

W ciągu kilkunastu lat działalności obsługiwaliśmy zarówno przedsiębiorców, którzy to rozumieją, jak i tych, którzy uparcie twierdzili, że marka do niczego nie jest im potrzebna. To nie przypadek, że wielu przedstawicieli tej drugiej grupy nie ma już w biznesie. Dobrze się zastanów, do którego obozu dołączysz.

W zakresie kompetencji zespołu Soluma Interactive znajdują się wszelkie zagadnienia związane z marketingiem online i offline, a także szeroko pojętym środowiskiem digitalowym. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu strategii marketingowej ściśle dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta, w tym:

 • Opracowywaniu kompleksowego brandingu (naming, design);
   
 • Projektowaniu nowoczesnych, funkcjonalnych stron internetowych, sklepów internetowych, portali internetowych (dysponujemy własnymi systemami CMS);
   
 • Opracowywaniu i prowadzeniu kampanii marketingowych;
   

Zastanawiasz się, dlaczego wybrać właśnie Soluma Interactive?

Oto najważniejsze argumenty!

 • Jesteśmy praktykami marketingu - doskonale znamy środowisko Internetu, dlatego nie proponujemy rozwiązań, które „może zadziałają”, ale tylko te, które realnie przyczynią się do wzrostu świadomości marki klienta;
   
 • Nie gadamy o jakości, ale ją udowadniamy – jako jedna z nielicznych agencji interaktywnych oficjalnie publikujemy nasze portfolio. Dzięki temu możesz ocenić nasze standardy i podjąć dobrą decyzję dla Twojego biznesu;
   
 • Nie chowamy głowy w piasek – nam też czasami coś nie wychodzi, ale potrafimy się do tego przyznać i zawsze proponujemy klientom satysfakcjonujące ich rozwiązania. Pozytywne opinie o Soluma Interactive nie biorą się z powietrza;
   
 • Dzielimy się wiedzą – i robimy to zupełnie za darmo. Poświęcamy mnóstwo czasu na edukowanie klientów, dzięki czemu mogą oni lepiej zrozumieć specyfikę branży reklamowej, a także wybrać dla siebie najlepsze rozwiązania. Prawdopodobnie jesteśmy najaktywniejszą agencją interaktywną w Polsce pod względem publikowania poradników, które znajdziesz na naszym blogu czy portalu poświęconym tematyce marketingu;
   

Poza tym jesteśmy po prostu całkiem fajnymi ludźmi, którzy nie traktują klienta z góry, nie udają, że pozjadali wszystkie rozumy i nie używają skomplikowanego języka, by ukryć swoją niewiedzę. Jesteśmy agencją wrażliwą społecznie, wspieramy organizacje pozarządowe, sami natomiast prowadzimy akcję niesienia pomocy „Dobre Serce”.

Soluma Interactive jest jedną z marek Soluma Group: związku utworzonego przez kilkanaście firm świadczących usługi na rzecz biznesu. Dzięki tak wartościowemu zapleczu jesteśmy w stanie realizować bardzo ambitne projekty, także wykraczające poza standardową ofertę naszej agencji.

Wiesz już o nas całkiem sporo. Jeśli podzielasz nasze wartości i podoba Ci się sposób, w jaki komunikujemy się z klientami, będziesz zadowolony z naszych usług. Lubimy pracować z ludźmi ambitnymi, rozumiejącymi konieczność budowania marki. Nie marnujmy czasu. Zacznijmy robić coś dobrego dla Twojego biznesu.

Więcej informacji:

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry