Warunki usług dla stron internetowych


Warunki dla zamawianych serwisów internetowych (strony www, sklepy, portale). Warunki są akceptowane przez zamawiającego poprzez złożenie zamówienia i nie wymagają oddzielnej akceptacji.

1. Wszystkie ceny netto, należy doliczyć podatek VAT 23%. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Obowiązują warunki zamówienia i płatności opisane tutaj. Cena końcowa może ulec zmianie po przekazaniu przez klienta szczegółowych/dodatkowych wytycznych (brief dla klienta) lub wymagań.

2. Ceny przy poszczególnych usługach są promocyjne, obowiązują tylko przy zakupie konfiguracji dostępnych w naszym cenniku. W przypadku zakupu poszczególnych usług w innych konfiguracjach – ceny są ustalane indywidualnie. Podane ceny nie obejmują: zakupu zdjęć, zakupu lub zaprojektowania ikon, dodatkowych grafik niezbędnych do wykonania projektu, tekstów, szkolenia z obsługi strony www, wprowadzania zmian na www / cms - chyba, że zaznaczono inaczej w specyfikacji. Podana cena za usługę obejmuje wyszczególnione usługi w sekcji „Opcje w cenie”, w tym 1 zł netto za system CMS oraz 1 zł netto za szablon graficzny, pozostała kwota za usługę (cena minus 2 zł) to cena za wdrożenie strony www/ systemu CMS.

3. W podanych cenach mieści się jednorazowe zamieszczenie materiałów przesłanych przez klienta (jeśli jest to uwzględnione w specyfikacji usługi). Każda zmiana jest dodatkowo płatna (rozliczenia za godziny pracy). Utworzenie jednej podstrony obejmuje: zamieszczenie treści na podstronie do 2500 znaków, 1 zdjęcie. Usługa jest wykonywana jednorazowo, poprawki lub zmiany: według cennika usług aktualizacji stron www. Zapis "dowolna ilość podstron" oznacza możliwość utworzenia w systemie CMS do 10 000 podstron pod warunkiem dostępności miejsca na serwerze, które zależy od wykupionego planu hostingowego.

4. Gwarancja jest udzielana na okres 12 miesięcy pod warunkiem posiadania przez stronę certyfikatu SSL, gwarancja nie obejmuje aktualizacji CMS.

5. System CMS. Klient otrzymuje wdrożenie systemu CMS w wersji 5.0 z większą liczbą funkcjonalności, niż ta widoczna w zamówieniu i specyfikacji (dzięki temu Klient ma możliwość zapoznać się z szerszą funkcjonalnością CMS). Pomoc techniczna i wsparcie oraz gwarancja są udzielone wyłącznie w zakresie funkcjonalności wyszczególnionej w specyfikacji zamawianej usługi. Licencja systemu CMS Soluma: tutaj

6. W trakcie wdrożenia strony WWW / CMS następuje implementacja usług firm zewnętrznych, w zależności od zamówionej wersji strony np.:  Mapy Google, Google reCapatcha, edytor WYSIWG dla systemu CMS. Soluma Interactive nie udziela gwarancji na ich prawidłowe funkcjonowanie. Podane rozwiązania można zastąpić płatnymi odpowiednikami z gwarancją udzielaną przez dostawcę rozwiązania. Koszty implementacji oraz licencji na takie rozwiązania są ustalane indywidualnie. Uwaga: brak modułu umożliwiającego wgrywanie zdjęć w treści - implementacja i wybór tego modułu jest ustalany indywidualnie.

7. Podane ceny serwisów internetowych (strony, portale, sklepy, blogi, systemy webowe, etc.) obejmują wdrożenie strony na serwerach Soluma i umieszczenie w stopce logo wykonawcy wraz z dowolną częścią opisową (np.: Profesjonalne strony internetowe - agencja reklamowa Soluma Interactive  + linki).

8. Szablony graficzne stron www dostępnych w naszej ofercie są objęte licencją Soluma Interactive. Ich użytkowanie jest dozwolone tylko w przypadku korzystania z systemu Soluma CMS oraz usług hostingowych Soluma.

9. Podane ceny obejmują testowanie serwisu internetowego w przeglądarce Chrome na: komputerze z Windows 10/11. Zgodność / poprawność działania serwisu obejmuje podaną przeglądarkę w podanej konfiguracji.

10. Cennik usług jest dostępny tutaj: cennik usług serwisowych oraz tutaj: cennik aktualizacji www.

11. Promocyjna cena rejestracji domeny obejmuje utrzymanie domeny przez 1 rok. Do skorzystania z rejestracji domeny w promocyjnej cenie (lub bezpłatnie) wymagana jest opłata za domenę za kolejny rok wg aktualnego cennika domen (dostępny w dziale handlowym)

12. Konsultacje / informacje o produktach: bezpłatne wsparcie poprzez mail. Osobno płatne w innej formie: telefoniczne, spotkania osobiste, itd.

13. Wsparcie techniczne (pomoc dla CMS, obsługa WWW, i podobne) jest w formie bezpłatnej instrukcji online: w tej wersji. Wsparcie techniczne w innej formie: płatne za godziny pracy. Wydanie danych do CMS jest bezpłatne dwukrotnie, każdy kolejny raz wydania danych jest odpłatny, zgodnie z cennikiem usług (rozliczenie za godziny pracy). 

Wsparcie techniczne – specyfikacja:

  • Zaawansowaną wielostopniową kopie zapasową - oznacza: kopie zgodnie z parametrami utrzymania serwisu internetowego (hostingu),
  • Rozbudowa strony o dodatkowe dowolne opcje i funkcjonalności (niewyszczególnione w cenniku) - oznacza: możliwość, która jest realizowana zgodnie z cennikiem usług (rozliczenie za godziny pracy).

14. Hosting. Regulamin usług hostingowych tutaj. Wsparcie techniczne (usługi hostingowe, domeny, e-mail, itp.): bezpłatne wsparcie poprzez mail lub pomoc online. Wsparcie techniczne w innej formie: płatne za godziny pracy.

 

Zalecamy:

Dla skuteczniejszego osiągnięcia założeń marketingowych zalecamy prowadzenie kampanii marketingowych w internecie (social media, reklama w internecie, pozycjonowanie, etc.)
 

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry