Brief

Do wykonania projektu graficznego niezbędne jest uzyskanie informacji od Klienta dotyczących jego szczegółowych oczekiwań. Prosimy pobrać poniższe dokumenty (zgodnie z rodzajem zamówienia) i po wypełnieniu przesłać na nasz e-mail: soluma@soluma.pl

W przypadku problemów z wypełnienie brief-u nasz dział handlowy służy niezbędną pomocą.

Brief-y (wytyczne do projektów):


STRONY WWW


PROJEKTY GRAFICZNE


COPYWRITING

  • OPRACOWANIE TEKSTÓW - pobierz brief
  • NAMING (nazwa firmy, hasła reklamowe) - pobierz brief
  • SCENARIUSZ SPOT RADIOWY - pobierz brief 
  • SCENARIUSZ SPOT VIDEO - pobierz brief 


MARKETING

 

Polecamy: Jak dobrze wypełnić brief dla agencji reklamowej? Najważniejsze zasady →

 Materiały do wykonania projektu graficznego

W przypadku wykonywania niektórych projektów graficznych, Klient dostarcza niezbędne materiały. Materiały należy przesłać na nasz e-mail (Uwaga: wysyłka plików powyżej 20MB: prosimy skorzystać z systemów do wysyłki plików, np.: wyslijto.pl ).

Logo (należy dostarczyć w wektorach)

Zdjęcia, dostępne możliwości: (1) zamówienie sesji zdjęciowej, (2) przesłanie zdjęć, które już są w posiadaniu Klienta, (3) zlecenie zakupu zdjęć przez naszą agencję (opłaty: cena za zakup zdjęcia, wyszukiwanie zdjęć wg wytycznych Klienta: od 30 zł netto/1h)

Treści, hasła reklamowe, dostępne możliwości:(1) przesłanie gotowych materiałów na nasz e-mail, (2) zlecenie naszej agencji opracowania treści i haseł reklamowych

 


 

Zgodnie z obowiązkiem informacyjnym oraz dobrymi praktykami podajemy informacje na temat przetwarzania danych, warunków współpracy oraz regulaminy. Wszystkie informacje lub odnośniki do nich są dostępne na  stronie: https://soluma.pl/faq/informacje/zamowienia-i-platnosci. Pobranie, wypełnienie lub przesłanie biretu jest równoznaczne z akceptacją tych wszystkich warunków.

 

Brief