Zwiększenie sprzedaży

Termin realizacji: do uzgodnienia
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Cel: zwiększenie sprzedaży w perspektywie krótkofalowej lub długofalowej

Specyfikacja:

  • Propozycja strategii sprzedaży w Internecie
  • Propozycje dotyczące usprawnienia / ulepszenia wizerunku oraz narzędzi sprzedażowych
  • W cenie 4 godziny pracy analityka
  • Wywiad z klientem
  • Analiza obecnej strategii oraz narzędzi sprzedażowych
  • Analiza wizerunku marki
  • Analiza branży
  • Analiza potrzeb grupy docelowej
  • Rozliczenie godzinowe

Ilość godzin niezbędna do opracowania strategii jest uzależniona od specyfiki przedsiębiorstwa oraz dostępnych materiałów niezbędnych do analiz.
Zalecamy zakup minimum 12h.

 


 

Celem każdego biznesu jest osiągnięcie jak najwyższych zysków. Ci, którzy twierdzą inaczej, albo kłamią, albo już zdążyli zarobić tyle, że teraz mogą się skupić na piękniejszych ideałach. Zakładamy, że Ty jesteś w nieco innej sytuacji. Martwisz się, bo słupki sprzedaży stoją w miejscu, koszty rosną, a żadne środki zaradcze nie działają. Zmienimy to! Skorzystaj z naszej usługi doradztwa w zakresie zwiększenia sprzedaży. Podpowiemy, jak to zrobić.

Pierwszym krokiem do tego, aby realnie podnieść sprzedaż w firmie, jest ustalenie źródła problemu. Na pewno popełniasz gdzieś błąd, przez co klienci nie chcą korzystać z Twojej oferty lub robią to w bardzo ograniczonym zakresie. Być może wina leży po stronie nieprawidłowych działań marketingowych? Może zbyt mocno skupiasz się na sprzedaży, zapominając o budowaniu marki? Jesteśmy po to, aby odpowiedzieć na te pytania.

Gdy już dowiemy się, co hamuje sprzedaż Twojej firmy, przyjdzie czas na jego zwolnienie. Wskażemy Ci najlepsze metody zwiększenia sprzedaży, ale bez konieczności obniżania cen. Tak, to naprawdę jest możliwe, a my Ci to udowodnimy!

Walka cenowa nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Bardziej opłaca się stawiać na jakość produktu i sprzedawać go drożej. Nie martw się, że klienci nie zechcą sięgnąć głębiej do kieszeni. Oni są na to gotowi, czego najlepiej dowodzi przykład firmy Apple – oferującej drogie produkty, ale niemającej problemu ze znalezieniem odbiorców.

Już teraz skontaktuj się z nami i zarezerwuj dla siebie konsultacje z naszym ekspertem od zwiększania sprzedaży w firmie. Poświęci Ci on tyle czasu, ile tylko potrzebujesz. Zdobyta wiedza zaprocentuje w przyszłości i przyniesie niemal natychmiastowe rezultaty.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Doradztwo