Analiza biznesowa: opis procesów biznesowych

5 000,00
Lub zapytaj o produkt
Termin realizacji: do uzgodnienia
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Cel: Stworzenie opisu sposobu działania biznesowej części organizacji na poziomie kluczowych jej składowych i realizacji między nimi.

Specyfikacja:

  • Opracowanie dokumentacji
  • W cenie 20 godzin pracy analityka
  • Podczas rozmów z klientem – doradca przygotowuje notatki, a następnie na tej podstawie przygotowuje dokumentacje. 
    Ilość niezbędnych godzin do wykonania pełnej dokumentacji zależy od specyfiki przedsiębiorstwa.
  • Rozliczenie godzinowe

 Sprzedaż, zakupy, marketing, księgowość, gromadzenie danych – to tylko kilka przykładowych procesów biznesowych, jakie zachodzą w praktycznie każdej firmie. Gdy idealnie ze sobą współpracują, przynosi do przedsiębiorstwu największe korzyści. Jednak w sytuacji, gdy choćby jeden z procesów nie działa tak, jak należy, cała organizacja będzie mieć z tego powodu poważne problemy. Dlatego skorzystaj z naszej usługi analizy biznesowej wraz z przygotowaniem szczegółowego opisu procesów biznesowych.

Na czym to właściwie polega? Nasz analityk bardzo dokładnie przyjrzy się funkcjonowaniu Twojej firmy, skupiając się na szukaniu problemów, które z jakiegoś powodu spowalniają rozwój przedsiębiorstwa lub narażają je na straty. Przykładem mogą być chociażby nieporozumienia na linii sprzedaż-magazyn. Aby je wyeliminować, możemy zaproponować stworzenie zaawansowanego narzędzia informatycznego klasy ERP do zarządzania pracą obu działów, dzięki czemu ten kluczowy proces biznesowy zacznie funkcjonować tak, jak powinien.

Analiza procesów biznesowych to bardzo czasochłonne zajęcie, które wymaga specjalistycznej wiedzy nie tylko z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, ale także informatyki. Trudno dziś bowiem mówić o efektywnym wdrażaniu jakichkolwiek działań w firmie bez wspierania się nowoczesnymi rozwiązaniami z dziedziny IT.

Efektem pracy naszego analityka będzie stworzenie dokładnego opisu wszystkich procesów zachodzących w Twojej firmie wraz z proponowanymi usprawnieniami. Ta dokumentacja będzie dla Ciebie podstawą do rozpoczęcia długofalowego, ale niezbędnego procesu wprowadzania zmian w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, na czym Twój biznes może wyłącznie zyskać.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Doradztwo