Biznesplan dla Twojej firmy

Doradztwo w tworzeniu biznesplanu

2 000,00
Lub zapytaj o produkt
Termin realizacji: do 14 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Cel: utworzenie biznesplanu

Specyfikacja:

  • 10 godzin pracy specjalisty
  • Podczas rozmów z klientem (telefonicznie lub przez Skype) – doradca spisuje główne założenia dotyczące działalności, a następnie na tej podstawie przygotowuje dokumentacje. 
    Ilość niezbędnych godzin do wykonania pełnej dokumentacji zależy od wielkości przedsięwzięcia oraz zakresu zamówionej dokumentacji.
  • Naliczanie godzin

Kolejny pakiet godzin (zakup minimum 15h) – 100 zł netto /1h

 


 

Jeśli zacząłeś działalność bez biznesplanu, to jesteśmy w stanie się założyć, że prędzej czy później będziesz mieć poważne problemy. Biznesplan to nie zlepek wymyślonych liczb, ale rzetelna analiza pomysłu na działalność i perspektyw rozwijania firmy. Jego stworzenie nie jest taką prostą sprawą, zwłaszcza dla kogoś, kto nie ma większego doświadczenia w biznesie. Skorzystaj z pomocy praktyków. Przygotujemy biznesplan dla Twojej firmy, na którym będziesz mógł zbudować coś wielkiego.

Tworząc biznesplan zawsze musimy uwzględnić warunki rynkowe – zarówno te obecne, jak i prognozowane. Dzięki temu wiemy, czy przyjęty pomysł ma w ogóle jakiekolwiek szanse powodzenia. Jeśli zamierzasz wejść do bardzo konkurencyjnej branży, to musisz od razu wiedzieć, w jaki sposób wyróżnisz swoją ofertę i trafisz z nią do klientów.

Elementem biznesplanu jest również realistyczna analiza finansowa. Pozwoli ona ocenić, w jakim czasie firma zacznie przynosić dochody i ile pieniędzy trzeba zainwestować w osiągnięcie konkurencyjności. Jeśli nie będziesz tego wiedzieć, to zaczniesz wydawać środki kompletnie bez sensu, aż w końcu zobaczysz pustki na koncie i w panice zdecydujesz się na zamknięcie działalności.

Przygotowujemy biznesplany dla firm z każdej branży. Pomożemy Ci w opracowaniu biznesplanu dla banku, w którym zamierzasz zaciągnąć kredyt inwestycyjny. Nasze dokumentacje są również podstawą do uzyskania dofinansowania w ramach różnego rodzaju funduszy inwestycyjnych. Masz start-up? Pokażemy potencjalnemu inwestorowi, że przekazując Ci pieniądze nie ponosi wielkiego ryzyka!

Pamiętaj, że w biznesie nie ma miejsca na działanie po omacku. Zawsze lepiej jest wiedzieć, co się może wydarzyć, niż dać się zaskakiwać sytuacjom, na które nie jesteśmy przygotowani.

Już teraz skontaktuj się z nami i zarezerwuj dla siebie konsultacje z naszym ekspertem od tworzenia biznesplanów!


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Doradztwo