Doradztwo w doborze sprzętu (IT) i oprogramowania

Termin realizacji: 0
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Cel: wybór optymalnych cenowo i funkcjonalnie rozwiązań dla firmy

Specyfikacja:

  • W cenie: 1h doradztwa
  • Doradztwo doborze sprzętu IT: komputery, notebooki, serwery, urządzenia peryferyjne – dobór rozwiązań do potrzeb przedsiębiorstwa
  • Doradztwo w doborze oprogramowania: dobór rozwiązań do potrzeb przedsiębiorstwa
  • Rozliczenie godzinowe  

Czas niezbędny na analizę dobór rozwiązań jest zależny od potrzeb przedsiębiorstwa i jest dopasowywany indywidualnie.

 


 

Firmy mają różne cele i środki do ich osiągnięcia. Wszystkie biznesy łączy jednak to, że nie mogłyby funkcjonować bez dostępu do szeroko pojętej infrastruktury IT. Ten tekst czytasz na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego. W zasobach Twojego przedsiębiorstwa znajduje się przeróżny sprzęt komputerowy. Ty i Twoi pracownicy korzystacie ze specjalistycznego oprogramowania. Jeśli widzisz, że obecna infrastruktura nie zaspokaja już potrzeb firmy, przyszedł czas na jej wymianę.  Skorzystaj z naszego doradztwa w doborze sprzętu IT i oprogramowania.

Przy całej liście zalet i korzyści, sprzęt IT ma jedną zasadniczą wadę: jest drogi. W przypadku firmy w grę wchodzi zakup wielu urządzeń w jednym czasie, co oczywiście wiąże się z niebagatelnym kosztem i będzie stanowić spore obciążenie dla budżetu przedsiębiorstwa. Tym bardziej warto unikać błędów w doborze sprzętu i oprogramowania. Należy postawić na rozwiązania, które na 100% sprawdzą się w danej firmie i otworzą jej autostradę do dalszego rozwoju.

Oferujemy Ci pomoc w zakresie doboru sprzętu IT oraz oprogramowania ściśle pod kątem potrzeb Twojego biznesu. Nie jest sztuką wydać mnóstwo pieniędzy na technologie z najwyższej półki, których potencjał nigdy nie zostanie wykorzystany. Naszym celem jest znalezienie takich rozwiązań, które z jednej strony idealnie mieszczą się w Twoim budżecie, a z drugiej realnie poprawią wydajność pracy przedsiębiorstwa.

Doradzamy w wyborze:

  • Sprzętu komputerowego (laptopy, netbooki, desktopy)
  • Peryferiów (drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, monitory)
  • Urządzeń mobilnych
  • Oprogramowania biurowego i specjalistycznego (do kosztorysowania, fakturowania, projektowania)
  • Elementów sieci teleinformatycznej;

Nasze doradztwo pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy na niepotrzebnych czy nietrafionych zakupach. Pomożemy Ci także w negocjowaniu najlepszych cen z producentami i dostawcami poszczególnych rozwiązań.

Już teraz skontaktuj się z nami i zarezerwuj dla siebie konsultacje z naszym ekspertem od doboru sprzętu IT i oprogramowania!


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Doradztwo