Koncepcja kampanii reklamowej

Cennik opracowania koncepcji kampanii reklamowej.

Termin realizacji: do 14 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Każdy sukces zaczyna się od idei i wprowadzenia jej w życie według starannie nakreślonego planu. Zostaw to nam i zamów koncepcję kampanii reklamowej dla Twojej firmy!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Lubisz wiedzieć, na czym stoisz
  • Dysponujesz określonym budżetem, ale nie wiesz, na co możesz sobie w jego ramach pozwolić
  • Potrzebujesz profesjonalnej koncepcji przygotowanej przez doświadczoną agencję reklamową, która zna rynkowe realia i potrafi wskazać optymalne rozwiązania bez przekraczania budżetu
  • Chcesz wprowadzić na rynek nową markę i mieć pewność, że klienci dowiedzą się o jej istnieniu


Opis usługi:

Kampania reklamowa to bardzo szerokie pojęcie. W zależności od budżetu może to być reklama w wyszukiwarce, działania content marketingowe, reklama outdoorowa, telewizyjna, radiowa, prasowa – możliwości jest wiele. Firmie, która wprowadza markę na rynek, trudno jest się w tym odnaleźć. Wszystkie agencje przekonują, że „podejmą skuteczne działania” - ale co to właściwie oznacza?

Zamawiając koncepcję kampanii reklamowej będziesz wiedzieć, na czym stoisz. Zapoznasz się z naszymi propozycjami i wybierzesz te, które najbardziej Ci odpowiadają. Ogromnym atutem tego rozwiązania jest to, że obracamy się w ramach założonego budżetu. Jesteśmy rozsądni i nie zaproponujemy spotów telewizyjnych firmie, która może wydać np. 5000 złotych. Kluczem jest opracowanie takiej koncepcji, która przyniesie korzyści nawet przy minimalnym budżecie.

Usługa obejmuje:

  • Kompleksowe opracowanie koncepcji kampanii reklamowej zgodnej z ustalonym budżetem
  • Podana cena to minimalny koszt opracowania koncepcji (od 20% budżetu reklamowego podanego przez Zamawiającego).
  • W cenie 4h pracy

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Marketing, reklama