Tworzenie oprogramowania

Tworzenie dokumentacji. Przed przystąpieniem do produkcji dowolnego oprogramowania /systemu webowego / portalu internetowego niezbędne jest opracowanie dokumentacji opisującej funkcjonalność tego systemu. Na podstawie opracowanej dokumentacji tworzony jest harmonogram prac oraz wycena. Jeśli już mają Państwo opracowaną dokumentację prosimy skorzystać z usługi wyceny oprogramowania.

Tworzymy oprogramowanie na dowolne potrzeby w tym: portale internetowe, sklepy internetowe, systemy ERP/CRM, aplikacja mobilne, systemy webowe, gry 2D i 3D, inne dowolne oprogramowanie (zobacz również: tworzenie oprogramowania)

Kadra Soluma realizowała różnego typu projekty dla / współpracuje z:

   więcej →

 

 

Opracowanie dokumentacji

cena netto z rabatem

150 PLN

ZAMÓW USŁUGĘ →

 

 


Sposób tworzenia dokumentacji:

 • Spotkania z klientem Skype lub telefoniczne:
  na spotkaniach omawia się krok po kroku wyczekiwaną przez klienta funkcjonalność (Inna możliwa opcja: Klient wskazuje system/serwis internetowy, którego funkcjonalność mamy odwzorować. Analityk przystępuje do analizy, testowania i opisu systemu.)
 • Tworzenie dokumentacji
  po zebraniu informacji od klienta, analityk tworzy dokumentację opisującą poszczególne funkcje systemu oraz zależności miedzy nimi.

Specyfikacja i cena:

 • Cena  150 zł netto obejmuje 1 godzinę pracy analityka (godziny pracy obejmują zarówno omawianie systemu z klientem, analizę wskazanego systemu jak i sam proces tworzenia dokumentów). Naliczanie godzin: liczona jest każda rozpoczęta godzina pracy.
 • Czas poświęcony na wykonanie dokumentacji lub wyceny zależy od objętości dokumentacji / funkcjonalności systemu / złożoności systemu.

Zalecamy zamówienie na początek minimum 30h pracy analityka


Dlaczego warto zamówić opracowanie dokumentacji?

W biznesie nie ma miejsca na ślepe strzały. Zamów opracowanie dokumentacji funkcjonalnej dowolnego rozwiązania z naszej oferty (strona firmowa, portal internetowy, sklep internetowy, system klasy ERP…) i miej pełną wiedzę na temat swojego projektu!

Opracowanie dokumentacji funkcjonalnej jest bardzo przydatne przed przystąpieniem do prac nad budową strony internetowej, portalu, sklepu czy jakiegokolwiek systemu informatycznegoi. Dzięki temu dowiesz się, które rozwiązania są niezbędne, a z których można bez żalu zrezygnować. Dokumentacja jest mapą drogową stanowiącą punkt wyjścia do dalszych prac. Eliminuje ryzyko pomyłek, a tym samym oszczędza mnóstwo czasu i pieniędzy.

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • Lubisz wiedzieć, na czym stoisz i nie chcesz, aby zaskoczyły Cię nieprzewidziane koszty
 • Jesteś pragmatykiem, prowadzisz biznes w oparciu o wiedzę, a nie domysły
 • Nie udajesz, że znasz się na wszystkim. Doceniasz pomoc ekspertów
 • Zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z nami i chcesz wiedzieć, ile Cię to będzie kosztować

Dlaczego warto zamówić opracowanie dokumentacji funkcjonalnej właśnie u nas?

Ponieważ dokładnie wiemy, jak przebiega proces tworzenia dowolnego projektu związanego z budową i wdrożeniem narzędzi internetowych. W dodatku sami prowadzimy biznes, dlatego wybieramy rozwiązania, które naprawdę mogą wpłynąć na zwiększenie efektywności pracy Twojej firmy i poprawienie jej wizerunku.

Dokumentacja jest produktem dla osób, które cenią sobie rzetelne informacje i przed podjęciem decyzji chcą dokładnie zapoznać się z dostępnymi możliwościami. Wierzymy, że Twoim kolejnym krokiem będzie nawiązanie współpracy z nami.

Zamów opracowanie dokumentacji funkcjonalnej.

Oddajemy do Twojej dyspozycji wysokiej klasy analityka, który dokładnie zapozna się z Twoimi wymaganiami i przygotuje dokumentację skrojoną na miarę potrzeb Twojego biznesu.

ZAMÓW OPRACOWANIE DOKUMENTACJI →


 Umowa NDA
Wzór umowy o zachowaniu poufności (NDA): Pobierz (plik PDF)→

Cenniki