Termin realizacji: do 30 dni

Tworzenie oprogramowania

Opracowanie dokumentacji funkcjonalnej. Cena za 20h pracy analityka.

5 000 Sprawdź konfigurację lub dodaj opcje dodatkowe

Cena netto (+VAT 23%)

Opcje w cenie

 • Informacje

  Tworzenie dokumentacji. Przed przystąpieniem do produkcji dowolnego oprogramowania /systemu webowego / portalu internetowego niezbędne jest opracowanie dokumentacji opisującej funkcjonalność tego systemu. Na podstawie opracowanej dokumentacji tworzony jest harmonogram prac oraz wycena. Jeśli już mają Państwo opracowaną dokumentację prosimy skorzystać z usługi wyceny oprogramowania.

  Tworzymy oprogramowanie na dowolne potrzeby w tym: portale internetowe, sklepy internetowe, systemy ERP/CRM, aplikacja mobilne, systemy webowe, gry 2D i 3D, inne dowolne oprogramowanie (zobacz również: tworzenie oprogramowania)

 • Przebieg procesu

  Na spotkaniach (Skype lub telefonicznie) Analityk omawia z Klientem krok po kroku wyczekiwaną przez klienta funkcjonalność.

  Następnie Analityk przystępuje do analizy zebranych informacji, uprządkowania ich i na tej podstawie tworzy dokumentację opisującą poszczególne funkcje systemu oraz zależności miedzy nimi.

  Po zakończeniu tego etapu przygotowuje listę pytań dla klienta na kolejne spotkanie.

  Spotkania i tworzenie dokumentacji są kontynowanie do momentu opisania wszystkich funkcjonalności systemu.

 • Cena i rozliczanie

  Cena obejmuje 20 godzin pracy analityka (godziny pracy obejmują zarówno omawianie systemu z klientem, analizę wskazanego systemu jak i sam proces tworzenia dokumentów). Naliczanie godzin: specyfikacja i opis.

  Czas poświęcony na wykonanie dokumentacji lub wyceny zależy od objętości dokumentacji / funkcjonalności systemu / złożoności systemu.

  Cena za 1h pracy - 250 zł netto

  Minimalne zamówienie na pierwszy etap: 20h pracy analityka (następne zamówienie pakiety po 10h). Opłata za niewykorzystane godziny nie podlega zwrotowi.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Dlaczego warto zamówić opracowanie dokumentacji?

W biznesie nie ma miejsca na ślepe strzały. Zamów opracowanie dokumentacji funkcjonalnej dowolnego rozwiązania z naszej oferty (strona firmowa, portal internetowy, sklep internetowy, system klasy ERP) i miej pełną wiedzę na temat swojego projektu!

Opracowanie dokumentacji funkcjonalnej jest bardzo przydatne przed przystąpieniem do prac nad budową strony internetowej, portalu, sklepu czy jakiegokolwiek systemu informatycznego. Dzięki temu dowiesz się, które rozwiązania są niezbędne, a z których można bez żalu zrezygnować. Dokumentacja jest mapą drogową stanowiącą punkt wyjścia do dalszych prac. Eliminuje ryzyko pomyłek, a tym samym oszczędza mnóstwo czasu i pieniędzy.

Chcesz kupić ten produkt, bo:

Lubisz wiedzieć, na czym stoisz i nie chcesz, aby zaskoczyły Cię nieprzewidziane koszty

Jesteś pragmatykiem, prowadzisz biznes w oparciu o wiedzę, a nie domysły

Nie udajesz, że znasz się na wszystkim. Doceniasz pomoc ekspertów

Zastanawiasz się nad podjęciem współpracy z nami i chcesz wiedzieć, ile Cię to będzie kosztować

Dlaczego warto zamówić opracowanie dokumentacji funkcjonalnej właśnie u nas?

Ponieważ dokładnie wiemy, jak przebiega proces tworzenia dowolnego projektu związanego z budową i wdrożeniem narzędzi internetowych. W dodatku sami prowadzimy biznes, dlatego wybieramy rozwiązania, które naprawdę mogą wpłynąć na zwiększenie efektywności pracy Twojej firmy i poprawienie jej wizerunku.

Dokumentacja jest produktem dla osób, które cenią sobie rzetelne informacje i przed podjęciem decyzji chcą dokładnie zapoznać się z dostępnymi możliwościami. Wierzymy, że Twoim kolejnym krokiem będzie nawiązanie współpracy z nami.

Umowa NDA
Wzór umowy o zachowaniu poufności (NDA):

5 000

Cena netto (+VAT 23%)

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.