Termin realizacji: do 7 dni

Fakturowanie + CRM (online)

System fakturowania online, cena netto za 1 miesiąc / 2 użytkowników systemu.

Opcje w cenie

  • Fakturowanie online

    • Opłata za 1 miesiąc /za 2 użytkowników (dodatkowy użytkownik: 20 zł netto/1mc)
    • Minimalny okres rozliczeniowy: 12 miesięcy
    • Moduł finanse
    • Moduł CRM

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Czas najwyższy uporządkować najważniejsze procesy w firmie! Wybierz nasz program SOLUMA CRM:  fakturowania i CRM online, aby wynieść swój biznes na wyższy poziom!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

Dotychczasowe programy do wystawiania faktur nie spełniły Twoich oczekiwań lub są za drogie

Chcesz wysyłać faktury z profesjonalnego systemu, który będzie przypominać o terminach płatności – Tobie i Twoim klientom

Potrzebujesz „wirtualnej sekretarki”, która uporządkuje Twój kalendarz

Masz inne potrzeby, które mogą zostać zrealizowane w ramach tego oprogramowania

Toniesz w fakturach i męczy Cię ich wysyłanie do klientów? Masz problem z ogarnięciem swojego kalendarza, gubisz kontakty, a Twoja skrzynka mailowa jest wiecznie przepełniona? Sam chyba rozumiesz, że czas na zmiany.

W czym ten produkt może Ci pomóc?

Fakturowanie to podstawowy proces, jaki zachodzi w każdej firmie. Wraz z jej rozwojem rośnie liczba dokumentów do wystawiania i przechowywania. Ułatw sobie codzienną pracę i miej pewność, że żadna faktura już nigdy nie zaginie, a Ty nie będziesz mieć problemów podczas kontroli skarbowej.

Moduł CRM to z kolei zaawansowane narzędzie do codziennego zarządzania najważniejszymi procesami, jak ewidencja kosztów, tworzenie baz kontrahentów, zapisywanie kontaktów biznesowych, rozdzielanie zadań czy prowadzenie kalendarza spotkań. Wszystko jest dostępne w jednym miejscu. To znaczne ułatwienie, które pozwoli Ci skupić się na prowadzeniu firmy, a nie ciągłym odnajdywaniu się w dokumentach, kartkach i mailach.

Zamów moduł Fakturowanie + CRM Online firmy Soluma
Oferujemy zaawansowane, kompleksowe i funkcjonalne narzędzie w bardzo niskiej cenie. Istnieje możliwość jego rozbudowy o dodatkowe stanowiska i funkcjonalności – takie, jakich naprawdę potrzebujesz.

30

Cena netto (+VAT 23%)

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.