Fakturowanie + CRM (online)

Termin realizacji: do 7 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Czas najwyższy uporządkować najważniejsze procesy w firmie! Wybierz nasz program SOLUMA CRM:  fakturowania i CRM online, aby wynieść swój biznes na wyższy poziom!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Dotychczasowe programy do wystawiania faktur nie spełniły Twoich oczekiwań lub są za drogie
  • Chcesz wysyłać faktury z profesjonalnego systemu, który będzie przypominać o terminach płatności – Tobie i Twoim klientom
  • Potrzebujesz „wirtualnej sekretarki”, która uporządkuje Twój kalendarz
  • Masz inne potrzeby, które mogą zostać zrealizowane w ramach tego oprogramowania

Opis usługi:


Toniesz w fakturach i męczy Cię ich wysyłanie do klientów? Masz problem z ogarnięciem swojego kalendarza, gubisz kontakty, a Twoja skrzynka mailowa jest wiecznie przepełniona? Sam chyba rozumiesz, że czas na zmiany.

W czym ten produkt może Ci pomóc?

Fakturowanie to podstawowy proces, jaki zachodzi w każdej firmie. Wraz z jej rozwojem rośnie liczba dokumentów do wystawiania i przechowywania. Ułatw sobie codzienną pracę i miej pewność, że żadna faktura już nigdy nie zaginie, a Ty nie będziesz mieć problemów podczas kontroli skarbowej.

Moduł CRM to z kolei zaawansowane narzędzie do codziennego zarządzania najważniejszymi procesami, jak ewidencja kosztów, tworzenie baz kontrahentów, zapisywanie kontaktów biznesowych, rozdzielanie zadań czy prowadzenie kalendarza spotkań. Wszystko jest dostępne w jednym miejscu. To znaczne ułatwienie, które pozwoli Ci skupić się na prowadzeniu firmy, a nie ciągłym odnajdywaniu się w dokumentach, kartkach i mailach.

Zamów moduł Fakturowanie + CRM Online firmy Soluma
Oferujemy zaawansowane, kompleksowe i funkcjonalne narzędzie w bardzo niskiej cenie. Istnieje możliwość jego rozbudowy o dodatkowe stanowiska i funkcjonalności – takie, jakich naprawdę potrzebujesz.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Oprogramowanie