W czym możemy pomóc?

Wycena utworzenia portalu internetowego

Codziennie otrzymujemy od Klientów wiele zapytań o cenę za stworzenie portalu internetowego. Klienci najczęściej piszą: „proszę o wycenę portalu podobnego do ….” i tu podają adres www portalu.

By dokonać dokładnej wyceny budowy portalu internetowego niezbędna jest dokumentacja dokładnie opisująca funkcjonalność . Dlatego Klienci do wyceny muszą:

Projektowanie i produkcja portalu internetowego to koszt od 990 zł netto - portal tematyczny na szablonie Soluma. W przypadku produkcji portalu opartego na indywidualnej specyfikacji to koszt początkowy wynosi od 15 000 zł netto. Wstępna cena obejmuje: opracowanie koncepcji portalu, projekt graficzny, system zarządzania treścią na portalu oraz jego wdrożenie.
 Przykład cennika portalu: 

  • Koncepcja portalu (prace koncepcyjne, propozycje rozwiązań ) - od 1000 zł netto
  • Projekt logo dla portalu – od 1099 zł netto
  • Projekt graficzny strony głównej oraz jednego typu podstrony – od 5000 zł netto
  • Dodatkowy typ podstrony portalu (projekt graficzny) – od 450 zł netto
  • System CMS do zarządzania portalem (podstawowa funkcjonalność ) – od 3000 zł netto
  • Dodatkowa funkcjonalność (oczekiwana przez klienta – do wyceny
  • Wdrożenie i implementacja portalu – od 5 000 zł netto
  • Szkolenie z obsługi systemu CMS – do uzgodnienia
  • Optymalizacja portalu pod wyszukiwarkę Google – do uzgodnienia

Zatem koszt utworzenia  portalu opartego o dedykowaną specyfikację rozpoczyna się od kwoty około 15 000 netto. Wraz z dodaniem nowych funkcjonalności lub zamawianiem kolejnych usług - cena będzie wzrastać o ich wartość.
Wstępna funkcjonalność systemu CMS obejmuje: moduł zarządzania kontem administratora i użytkowników, zarządzanie i edycja stronami oraz multimediami (zdjęcia, filmy, pliki), moduł newslettera oraz moduł zarządzania banerami reklamowymi.
Do tej wstępnej funkcjonalności klient może zlecić dodanie dowolnej funkcjonalności. Po dostarczeniu lub przygotowaniu opisu funkcjonalności – zostaje określona dokładna cena portalu oraz termin jego wdrożenia.

Powiązane artykuły

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry