Wycena

Wycena portali internetowych, systemów webowych, rozbudowanych sklepów internetowych lub witryn firmowych. Uwaga: produkcja portali pod indywidualne zamówienie od 30 000 zł netto (inne rozwiązania: gotowe portale internetowe od 1950 zł tutaj).

Orientacyjną wycenę (cena od) mogą Państwo uzyskać korzystając z usługi "Warsztaty z klientem" -> "Analiza i doprecyzowanie wymagań"

wybierz

 

By określić dokładną cenę oraz termin realizacji, niezbędny jest szczegółowy opis funkcjonalności (dokumentacja funkcjonalna). W celu uzyskania dokładnej wyceny prosimy wybrać jedną z opcji:
 
OPCJA 1

Nie posiadam dokumentacji portalu / sklepu / systemu.

Opis i cena procedury utworzenia dokumentacji:

wybierz

 


 

OPCJA 2

Posiadam dokumentację portalu / sklepu / systemu i chcę ją przesłać do wyceny.

Opis i cena wyceny na podstawie przesłanej dokumentacji przez klienta:

wybierz

 


 

OPCJA  3

Chcę wykonać portal /sklep / system na podstawie innego portalu / sklepu / systemu.

Opis i cena wyceny na podstawie wskazanego rozwiązania:

wybierz

 


 

Portal internetowy to jedna z najlepszych opcji na zarabianie poważnych pieniędzy w sieci. Pod warunkiem, że jest innowacyjny i profesjonalnie zbudowany. Masz pomysł? My go zrealizujemy!

Twój pomysł i nasza realizacja to gwarancja, że w Internecie pojawi się portal, który przyciągnie czytelników, a wraz z nimi reklamodawców. Portal internetowy według koncepcji klienta pozwala Ci stworzyć dokładnie to, o czym myślisz od dawna, ale nie wiesz, jak się za to zabrać.

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Masz pomysł na własny portal i potrzebujesz profesjonalnego wykonania
  • Nie chcesz oszczędzać na funkcjonalności i wyglądzie portalu, bo wiesz, że musi się on wyróżnić na rynku
  • Chcesz mieć pewność, że wybrana firma zrealizuje Twój pomysł od A do Z ściśle według wytycznych
  • Lubisz wiedzieć, za co płacisz i nie lubisz umów z gwiazdkami


Dlaczego warto zamówić portal właśnie u nas?

Mamy wieloletnie doświadczenie w tego typu realizacjach i potrafimy ocenić, które rozwiązania rzeczywiście mają sens, a z których lepiej zrezygnować. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, aby na końcu otrzymać portal skrojony na miarę Twoich oczekiwań i gotowy do podboju Internetu.

Do realizacji podchodzimy w sposób kompleksowy. Najpierw organizujemy spotkanie (w najwygodniejszej dla Ciebie formie), aby dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Następnie tworzymy dokumentację, która będzie punktem wyjścia do dalszych prac. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że portal będzie w 100% zgodny z ustaleniami i Twoimi kryteriami.

Możesz także wskazać nam portal, którego funkcjonalność i wygląd są dla Ciebie wzorcowe, a my odtworzymy go z zachowaniem indywidualnego stylu.
Zamów portal internetowy według koncepcji Swojej i nie martw się żadnymi ograniczeniami. To będzie Twoje narzędzie do zarabiania w Internecie.

Przewiń do góry