Pozycjonowanie

Cennik pozycjonowania w wyszukiwarce Google

1 000,00
Lub zapytaj o produkt
Termin realizacji: do uzgodnienia
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Jeśli Twoja strona nie jest widoczna w Google, to tak, jakby w ogóle jej nie było. Powalcz o wysoką pozycję w wyszukiwarce i zwiększ liczbę odwiedzających witrynę nawet o kilkaset procent!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Wiesz, że wysoka pozycja strony w Google gwarantuje wzrost liczby odwiedzin, a tym samym zapytań ofertowych
  • Słyszałeś, że 90% internautów odwiedza wyłącznie strony z TOP 10 Google
  • Dysponujesz ograniczonym budżetem i musisz wybrać jedną, ale skuteczną strategię promocji w sieci
  • Szukasz wiarygodnej firmy, która nie obieca Ci gruszek na wierzbie, ale rzetelną pracę i osiągnięcie doskonałych efektów w rozsądnym czasie


Opis usługi:

Pozycjonowanie w Google poprzez content marketing jest jednym z trzech najskuteczniejszych sposobów promocji firmy w sieci (obok reklamy AdWords). Prędzej czy później musisz w to zainwestować. W przeciwnym razie klienci, którzy coraz częściej szukają usług i produktów wyłącznie w sieci, nie będą w stanie odnaleźć Twojej oferty. Nie licz na to, że komuś będzie się chciało przeglądać wyszukiwarkę do 5-6 strony. Zdecydowana większość poprzestaje na pierwszej stronie. Nie ma tam linku do Twojej witryny? Cóż – zapomnij o skutecznej sprzedaży przez Internet.

Osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce jest gwarancją, że Twoją stronę będzie odwiedzać zdecydowanie więcej osób. Oczywiście, nie każda z nich złoży zamówienie – jednak pomyśl: łatwiej jest znaleźć nabywcę w grupie 1000 osób czy 10 osób? Odpowiedź jest oczywista.

Specyfikacja:

Przed wyceną usługi pozycjonowania należy przeprowadzić analizę fraz kluczowych.Po wyborze fraz kluczowych oraz podaniu budżetu zaplanujemy strategię dla pozycjonowania. Jeśli klient zdecyduje się na pozycjonowanie kolejnym krokiem będzie optymalizacja witryny.
 
W cenie:
  • Opracowanie strategii (po badaniu fraz kluczowych)
  • Wybór portali i blogów na których odbędzie się emisja artykułów z linkami
  • Opracowanie artykułów do emisji na portalach i blogach powiązanych tematycznie z branża klienta - 5 szt
  • Emisja artykułów (opłaty za emisje artykułów nie są ujęte w cenie)


Podana cena jest minimalnym miesięcznym budżetem na pozycjonowanie w Google.

Nie zadawaj sobie pytania, czy warto pozycjonować stronę w Google? Jest źle postawione. Chodzi o to, aby pozycjonować witrynę w sposób rzetelny, może nieco dłuższy, za to bezpieczny i gwarantujący długotrwałe utrzymanie wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Wiemy, jak to zrobić. Kup naszą usługę i zacznij promować swój biznes na poważnie.

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Pozycjonowanie w Google