Pozycjonowanie (strategia)

Cennik pozycjonowania w wyszukiwarce Google

Termin realizacji: do uzgodnienia
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Jeśli Twoja strona nie jest widoczna w Google, to tak, jakby w ogóle jej nie było. Powalcz o wysoką pozycję w wyszukiwarce i zwiększ liczbę odwiedzających witrynę nawet o kilkaset procent!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • Wiesz, że wysoka pozycja strony w Google gwarantuje wzrost liczby odwiedzin, a tym samym zapytań ofertowych
 • Słyszałeś, że 90% internautów odwiedza wyłącznie strony z TOP 10 Google
 • Dysponujesz ograniczonym budżetem i musisz wybrać jedną, ale skuteczną strategię promocji w sieci
 • Szukasz wiarygodnej firmy, która nie obieca Ci gruszek na wierzbie, ale rzetelną pracę i osiągnięcie doskonałych efektów w rozsądnym czasie


Opis usługi:

Pozycjonowanie w Google  jest jednym z trzech najskuteczniejszych sposobów promocji firmy w sieci (obok reklamy AdWords). Prędzej czy później musisz w to zainwestować. W przeciwnym razie klienci, którzy coraz częściej szukają usług i produktów wyłącznie w sieci, nie będą w stanie odnaleźć Twojej oferty. Nie licz na to, że komuś będzie się chciało przeglądać wyszukiwarkę do 5-6 strony. Zdecydowana większość poprzestaje na pierwszej stronie. Nie ma tam linku do Twojej witryny? Cóż – zapomnij o skutecznej sprzedaży przez Internet.

Osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce jest gwarancją, że Twoją stronę będzie odwiedzać zdecydowanie więcej osób. Oczywiście, nie każda z nich złoży zamówienie – jednak pomyśl: łatwiej jest znaleźć nabywcę w grupie 1000 osób czy 10 osób? Odpowiedź jest oczywista.

SPECYFIKACJA

 • Opracowanie strategii działań (po badaniu fraz kluczowych)
 • Analizowanie danych
 • Bezpieczne pozyskiwanie linków (poprzez analizę)
 • Opłata za 1 miesiąc (3h pracy specjalisty)

Uwagi: Przed opracowanie strategii usługi pozycjonowania należy przeprowadzić analizę fraz kluczowychPo wyborze fraz kluczowych oraz podaniu budżetu zaplanujemy strategię. Jeśli klient zdecyduje się na pozycjonowanie kolejnym krokiem przed podjęciem działań będzie optymalizacja witryny.


Opcje:

 • Opłata za osiągnięcie pozycji w wyszukiwarce (dodatkowa opłata ustalana indywidualnie)
 • Budowa zaplecza linków (osobna opłata od 2500 zł netto)
 • Optymalizacja witryny (opłata ustalana indywidualnie)


Podana cena jest minimalnym miesięcznym budżetem na pozycjonowanie w Google.

Nie zadawaj sobie pytania, czy warto pozycjonować stronę w Google? Jest źle postawione. Chodzi o to, aby pozycjonować witrynę w sposób rzetelny, może nieco dłuższy, za to bezpieczny i gwarantujący długotrwałe utrzymanie wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Wiemy, jak to zrobić. Kup naszą usługę i zacznij promować swój biznes na poważnie.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Pozycjonowanie w Google