Analiza i dobór słów kluczowych

Cena za analizę fraz kluczowych

Termin realizacji: do 7 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

W biznesie pewnie nie działasz po omacku. Nie rób tego pozycjonując swoją stronę internetową! Zacznij od analizy słów kluczowych, która pozwoli Ci obrać skuteczną strategię.

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Wiesz, że pozycjonowanie strony musi bazować na wybranych, najbardziej wartościowych dla Ciebie słowach kluczowych
  • Chcesz zyskać przewagę nad konkurencją pozycjonując stronę na mniej popularne, ale bardziej trafne słowa
  • Nie chcesz wydawać mnóstwa pieniędzy na walkę o pozycję na frazy, które od dawna są zajęte przez konkurencję i przez to bardzo drogie
  • Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób klienci wyszukują Twoje produkty i usługi


Opis usługi:

Analiza słów kluczowych daje wiedzę – a wiedza jest bardzo cenna. Znając słowa, które kierują użytkowników Internetu na oferowane przez Ciebie produkty i usługi, obierzesz skuteczną strategię pozycjonowania witryny. W pełni zapanujesz nad budżetem i będziesz wiedzieć, za co tak naprawdę płacisz.

Pewnie myślisz, że możesz samodzielnie wybrać najbardziej atrakcyjne słowa. To prawda – możesz. Ale czy powinieneś? Załóżmy, że sprzedajesz obuwie sportowe. Czy na pewno chcesz, aby do Twojego sklepu trafiały osoby szukające butów wizytowych, szpilek, butów roboczych i motocyklowych? To bez sensu – takie wyszukiwania będą generować pusty ruch, który w żaden sposób nie przełoży się na sprzedaż.

Dlatego tak ważne jest precyzyjne wybranie słów kluczowych, które jednocześnie będą konkurencyjne i jeszcze niezagarnięte przez Twoją konkurencję. Znajdziemy je, opracujemy szczegółowy raport z liczebnymi wynikami wyszukiwania, a na końcu podpowiemy Ci, które słowa naprawdę warto wybrać.

W cenie otrzymasz:

  • Propozycja słów kluczowych 
  • Analiza 1 adresu URL


Na podstawie wybranych słów kluczowych będziemy mogli rozpocząć proces pozycjonowania Twojej strony internetowej – sprawdź naszą ofertę optymalizacji strony i pozycjonowania w Google.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Pozycjonowanie w Google