Tekst sprzedażowy

Cennik opracowania tekstu sprzedażowego.

Termin realizacji: do 14 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Ty uważasz, że Twoja oferta jest świetna, ale klient tego nie wie. Trzeba mu o tym jasno powiedzieć i przekonać go do zakupu. Wiemy, jak to zrobić. Stworzymy dla Ciebie świetny tekst sprzedażowy, który wpłynie na zwiększenie przychodów!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Wprowadzasz na rynek nowy produkt/usługę i oczekujesz szybkiego sukcesu sprzedażowego
  • Nie masz głowy do samodzielnego tworzenia ofert, a tym bardziej tekstów perswazyjnych
  • Chcesz, aby oferta została stworzona szybko, rzetelnie i z zachowaniem najważniejszych zasad skuteczności
  • Twój produkt wciąż się nie sprzedaje, a Ty nie wiesz, dlaczego obecna oferta jest nieskuteczna


Opis usługi:

Na pewno słyszałeś, że dobra oferta potrafi sprzedać produkt. To truizm, ale oparty na faktach. W dobie Internetu trzeba bardzo uważnie analizować oczekiwania klientów. Nie wystarczy już posługiwanie się utartymi sloganami. Liczy się element zaskoczenia, a przede wszystkim ukazanie prawdziwych korzyści, jakie klient osiągnie decydując się na daną ofertę. Samochód nie ma być „ładny” - ma „sprawić, że sąsiad padnie z wrażenia”. To oczywiście przerysowany przykład, ale pokazuje kierunek, w jakim należy podążać tworząc oferty.

Napisanie sugestywnego tekstu sprzedażowego to bardzo trudne zadanie. Nawet drobne szczegóły mogą zaważyć na tym, że oferta okaże się nieskuteczna. Trzeba poświęcić dużo czasu na stworzenie nagłówka, który przykuje uwagę czytelnika. Pamiętaj, że Twój klient codziennie jest atakowany dziesiątkami ofert – dlaczego ma poświęcić czas na przeczytanie właśnie Twojej? Znamy odpowiedź na to pytanie. Chętnie Ci ją przedstawimy.

Specyfikacja:

  • Stworzenie tekstu sprzedażowego
  • Dostarczenie materiałów niezbędnych do stworzenia oferty po stronie zamawiającego
  • Pełna korekta stylistyczna, ortograficzna i gramatyczna z gwarancją bezbłędności
  • Gwarancja terminowego dostarczenia tekstu
  • Tekst do 2500 znaków


Opcja:

  • Tekst sprzedażowy profesjonalny: opracowanie: haseł reklamowych, nagłówków i struktury treści. Do 4000 znaków, cena od 269 PLN

Zamów profesjonalny tekst sprzedażowy i przekonaj się, że właśnie tego brakowało Ci do zwiększenia przychodów. Twój produkt jest dobry – pora przekonać o tym klientów!


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Tworzenie tekstów, naming