Opracowanie szablonu języka komunikacji

Termin realizacji: 14 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Czy wiesz, że używając zwrotów typu: „Teraz będę z Panem szczery” lub „Nasz produkt jest najtańszy” możesz stracić klienta jeszcze zanim na dobre zapozna się on z Twoją ofertą? To typowy błąd popełniany przez przedsiębiorców, którzy bagatelizują znaczenie prawidłowej komunikacji językowej z klientami. Tymczasem język, jakiego używasz w ofertach, na stronie internetowej czy w materiałach reklamowych, jest jednym z kluczowych elementów budowania zaufania do marki.

W ramach usługi opracowania szablonu języka komunikacji przygotujemy dla Ciebie kompleksowy skrypt, który pozwoli Tobie i Twoim pracownikom używać prawidłowych sformułowań w kontaktach z klientami, a także dopracować treści umieszczone na stronie internetowej, w ofertach oraz wszelkich materiałach promocyjnych.

Specyfikacja:

  • Określenie preferencji językowych grupy docelowej Twojej marki;
  • Wskazanie zwrotów, jakich nie powinieneś używać w kontaktach z klientami (np. tanio, drogo, bezpiecznie, ryzykownie – opracujemy je na podstawie analizy grupy docelowej i charakteru marki);
  • Określenie rodzaju języka, jakim powinieneś komunikować się z klientami (oficjalny, urzędowy, patetyczny, luźny, humorystyczny etc.);
  • Praktyczne wskazówki, jak przy pomocy konkretnych zwrotów językowych przykuć uwagę klienta;


Zamów opracowanie szablonu języka komunikacji dla Twojej firmy. Zajmą się tym zawodowi copywriterzy Soluma Interactive, którzy dzięki dużemu doświadczeniu w tworzeniu ofert sprzedażowych wiedzą, w jaki sposób mówić do konkretnej grupy docelowej, by zdobyć jej zaufanie i zbudować w jej oczach profesjonalny wizerunek marki.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Tworzenie tekstów, naming