Data wpisu: 27.07.2017

Najlepsi trzymają się razem, czyli Soluma Hosting oficjalnym Partnerem oprogramowania Bitdefender

W dzisiejszych czasach każdy powinien być świadomy, jak dużym zagrożeniem jest cyberprzestępczość. Nie ma tygodnia, byśmy nie dowiadywali się o kolejnych atakach hakerskich i co gorsza – nie są one skierowane już tylko przeciwko dużym instytucjom i bogatym korporacjom. Celem przestępców stali się zwykli ludzie, w tym drobni przedsiębiorcy. Aby ustrzec się przed katastrofą trzeba zabezpieczyć komputer i inne urządzenia podłączone do sieci przed złośliwym oprogramowaniem: wirusami, trojanami, robakami. Soluma Hosting rekomenduje produkty marki Bitdefender, której zostaliśmy oficjalnym Partnerem.

Ryzyko na każdym kroku

Szyfrowanie danych w celu uzyskania okupu, niszczenie zasobów, hakowanie stron internetowych, włamania do skrzynek e-mail i na profile w mediach społecznościowych – to codzienność, do której trzeba się przyzwyczaić. Jednak nie należy jej akceptować.

Naprawdę trudno zrozumieć, dlaczego wciąż tak wiele osób nie przejmuje się ryzykiem i nie korzysta z profesjonalnego oprogramowania antywirusowego. Jest to szczególnie zadziwiające w przypadku przedsiębiorców, dla których dane stanowią fundament działalności. Ich utrata może być nie tylko gigantycznym problemem na gruncie codziennej pracy, ale także potężnym ciosem wizerunkowym – czy klienci zaufają firmie, która nie dba o bezpieczeństwo?

Dumnie wspieramy markę Bitdefender

Soluma Hosting każdego dnia uświadamia swoich klientów, jak ważna jest zaawansowana ochrona antywirusowa. Trzeba ją sobie zapewnić niezależnie od tego, jakie działania podejmuje dostawca hostingu. Nikt nie będzie myśleć za Ciebie!

Szukając produktów, które możemy polecać klientom bez żadnych wątpliwości, postawiliśmy na oprogramowanie marki Bitdefender. Dlaczego? Z kilku powodów. Po pierwsze: sami z niego korzystamy i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze skuteczności w ochronie antywirusowej, jak i przejrzystości interfejsu oraz atrakcyjnie skonfigurowanej oferty cenowej. Po drugie: lubimy współpracować z najlepszymi. A Bitdefender jest najlepszy.

Detronizacja króla

Przez wiele lat berło króla programów antywirusowych dzierżyło oprogramowanie firmy Kaspersky. Wydawało się, że to długo nie ulegnie zmianie, a jednak! W tegorocznym wielkim teście pisma Komputer Świat na tron wskoczył Bitdefender. Nie ma mowy o żadnym przypadku, ponieważ test był niezwykle wręcz skrupulatny i obejmował m.in. blisko 50 tysięcy symulowanych ataków, które musiały odeprzeć najpopularniejsze programy antywirusowe.

Z zadaniem bezsprzecznie najlepiej poradził sobie właśnie Bitdefender, który pokonał produkty marki ESET i G DATA. Kaspersky spadł aż na 4 miejsce. Trzeba uczciwie przyznać, że różnice pomiędzy czołowymi antywirusami nie były duże, jednak w branży zabezpieczeń wszystko ma znaczenie – nawet drobna luka może przecież doprowadzić do katastrofy.

Test obalił także mit, jakoby wystarczającym zabezpieczeniem antywirusowym był program Windows Defender wbudowany w system operacyjny firmy Microsoft. WD wypadł bardzo blado i przepuszczał aż 20 razy więcej zagrożeń niż najlepsze programy w stawce!

Biorąc pod uwagę wyniki wspomnianego testu jesteśmy podwójnie dumni z tego, że udało nam się zostać oficjalnym Partnerem marki Bitdefender, której produkty zostały włączone do oferty Solumy Hosting i będą polecane naszym klientom. Także Tobie.

Aktualny cennik programu antywirusowego Bitdefender


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiCEO Soluma Group

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz ofertę

Przewiń do góry