System CMS-Edit

Analizując potrzeby użytkowników stworzyliśmy autorskie rozwiązanie systemu CMS. Nasz produkt (System CMS Edit) wyróżnia możliwość zarządzania witryną przez bezpośrednią prace na niej. Nie jest stosowany żaden odrębny panel. Takie rozwiązanie sprawia, iż CMS-Edit obsługuje się intuicyjnie. To właśnie prostota obsługi spowodowała takie zainteresowanie naszym produktem - w ciągu pierwszego roku od wprowadzenia systemu na rynek - sprzedaliśmy ponad 200 licencji systemu CMS Edit. Prostota obsługi strony WWW przy użyciu CMS Edit a jednocześnie zaawansowane możliwości stały się powodem jego sukcesu rynkowego....


System CMS Edit,
wersje systemu najczęściej kupowane:

System CMS Edit PLUS
Zalecamy: proste strony www
cena od 399 zł

System CMS Edit BIZNES
Zalecamy: witryny firmowe
cena od 999 zł
System CMS Edit PORTAL
Zalecamy: portale internetowe
cena od 3999 zł
zobacz wszystkie wersje systemu: system cms edit

Poznaj najlepszy system CMS na rynku: system CMS Edit - łatwe zarządzanie witryną firmową, portalem internetowym, blogiem... System CMS Edit: prosty w obsłudze, zaawansowany funkcjonalnie system zarządzania witryną internetową. System CMS Edit w liczbach: ponad 550 wdrożeń na witryny firmowe, ponad 80 wdrożeń na portale internetowe...

Rozwój systemu zakończony w roku 2012.

Aktualnie rozwijany system: CMS Soluma

Informacje bieżące, aktualności:
Szukacie dobrego klienta wykupującego reklamy? Zgłoście się do...

Plotki o kryzysie na rynku reklamy tradycyjnej okazały się być mocno przesadzone. W ubiegłym roku wiele firm znacznie zwiększyło swoje wydatki na promocję zewnętrzną , niektóre o... »»»

Nie oglądasz seriali? Ale robią to Twoi klienci

Śmiejemy się z głupiutkich scenariuszy i marnego podrabiania amerykańskich wzorców. Jednak seriale emitowane w polskich telewizjach znacznie napędzają sprzedaż produktów. Branża... »»»

Prace na sewerach

Pragniemy poinformować, że w nocy ze środy 11 marca na czwartek 12 marca 2015 r. przeprowadzimy aktualizację serwerów bazodanowych MySQL i PostgreSQL. W związku z tym nastąpi przerwa w... »»»

  • nasze rozwiązania

  • profesjonalne rozwiązania dla www: portale internetowe, strony firmowe, sklepy...

  • agencja reklamowa soluma


kom. 512 202 999  | formularz | soluma@soluma.pl
  • serwis i wsparcie


zgłoszenie serwisowe | najczęstsze pytania | cennik

Wszelkie prawa zastrzeżone © Agencja reklamy Soluma

Mapa strony


Wydruk pochodzi ze strony: https://soluma.pl/faq/system-cms/system-cms-edit