Data wpisu: 29.03.2022

Content marketing + SEO + reklama. Zostań mecenasem i odbierz pakiet marketingowy dla Twojej firmy!

Soluma Interactive wprowadza nowe, bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla firm. Zostań mecenasem naszego dowolnego portalu, bloga lub działu tematycznego, a w ramach tej jednej inwestycji połączysz korzyści z content marketingu, SEO oraz reklamy internetowej.

Na czym to polega?

W ramach mecenatu dostarczasz nam minimum 4 merytoryczne artykuły w miesiącu. My publikujemy je na wybranym przez Ciebie portalu/dziale tematycznym lub blogu i dajemy Ci pakiet konkretnych korzyści marketingowych (czytaj dalej).

Sprawdź pełną listę portali, działów tematycznych i blogów, które możesz objąć mecenatem tutaj (ponad 50 portali i blogów).

Artykuły nie mogą być kryptoreklamą. Stawiamy na wysokiej jakości content. Dobra jakość i wartość merytoryczna to splendor dla Twojej marki. Każdy chce kupować od ekspertów, dlatego artykuły są świetną okazją, by pokazać się potencjalnym klientom od jak najlepszej strony.

Co zyskujesz?

Każdy mecenas w zamian za publikacje oraz opłatę (ustalana indywidualnie, od min. 200 zł netto /1mc) dostaje reklamę na wybranym portalu/blogu/dziale tematycznym wraz z informacją o mecenacie.

Warunki ustalamy indywidualnie – będą tym lepsze, im więcej publikacji dostarczysz. Aktywni mecenasi (np. dostarczający/zamawiający duże ilości artykułów) mogą liczyć na znacznie lepsze warunki reklamy oraz zwiększony zasięg marki w Internecie.

Mecenas ma również możliwość bezpłatnego publikowania artykułów sponsorowanych na naszych portalach/działach tematycznych. To korzyść o znacznej wartości. Mecenas nic nie płaci.

Pozostałe korzyści wynikają z uruchomienia kampanii content marketingowej dla Twojej firmy. W jej ramach zyskujesz:

  • Mocne linki prowadzące do Twojej strony www (dopalacz dla SEO = wyższa pozycja w Google).
  • Wartościowy content, z którym zapoznają się setki Twoich potencjalnych klientów (budowanie eksperckiego wizerunku marki = wzrost zaufania do firmy i większy prestiż).

Nie masz czasu na pisanie artykułów? Zostaw to nam

Jeśli nie możesz dostarczać artykułów napisanych przez Ciebie czy Twoich pracowników, to w ramach mecenatu zamów usługę kompleksową. Stworzymy publikacje o świetnej jakości merytorycznej i językowej (do akceptacji) oraz opublikujemy je w uzgodnionym miejscu.

Usługa napisania artykułów jest dodatkowo płatna, natomiast oszczędzi Ci dużo czasu i pozwoli zautomatyzować mecenat. Nie musisz się osobiście angażować, a i tak odnosisz opisane wyżej korzyści. Nie ma łatwiejszego i tańszego sposobu na uruchomienie kampanii content marketingowej!

Wszystkie dostarczone lub napisane przez nas artykuły stają się własnością Soluma Interactive (wraz z majątkowymi prawami autorskimi do nich). Zostaną opublikowane wyłącznie na naszych portalach/działach tematycznych lub blogach i nie mogą być udostępniane innym podmiotom.

Już teraz zostań mecenasem lub skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty.


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiSoluma Interactive

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz cennik

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry