Data wpisu: 23.11.2014

Content marketing - Soluma Content

Soluma Content – nowa marka w Grupie Soluma. 

Marketing treści to jedna z najbardziej skutecznych form promowania firmy w Internecie. Nasi Klienci mogą już z niej korzystać. Grupa Soluma oficjalnie uruchomiła nową markę, Soluma Content, która będzie dla Państwa tworzyć profesjonalne treści sprzedażowe, marketingowe, specjalistyczne, pod pozycjonowanie oraz zwiększające zasięg promocyjny.

Oferta Solumy Content jest jedną z najbardziej kompleksowych na rynku – każdy Klient, który chce promować się poprzez wartościową treść, znajdzie pełne wsparcie w zespole Solumy Content.

Content marketing ma olbrzymi wpływ na budowanie świadomości marki w sieci i w tradycyjnym odbiorze. Firmy, które np. stawiają na własne blogi, mogą dużo łatwiej dotrzeć do potencjalnych Klientów i zainteresować ich swoją ofertą w ciekawy, merytoryczny sposób. Z kolei świetne, perswazyjne treści umieszczane na firmowych stronach internetowych, świadczą o profesjonalizmie firmy i zwiększają skuteczność jej przekazu. Dobry content jest po prostu niezbędny do aktywnej promocji w Internecie. Soluma Content potrafi ten trend wykorzystać.

Zapraszamy na stronę internetową nowej marki Grupy Soluma.


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiSoluma Interactive

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz cennik

Przewiń do góry