Masz pomysł na artykuł? Napiszemy go BEZPŁATNIE!

Data wpisu: 08.01.2018

Soluma to nie tylko agencja interaktywna, ale także wydawca jednego z największych w Polsce portali tematycznych. Wortale.net to ogromna baza wiedzy z różnych dziedzin, z której każdego miesiąca korzystają dziesiątki tysięcy Czytelników. Właśnie uruchomiliśmy nową funkcję, która powinna przypaść do gustu aktywnym użytkownikom. Każdy Czytelnik Wortale.net może podsunąć nam pomysł na artykuł – stworzymy go i opublikujemy BEZPŁATNIE.

Przeczytaj artykuł na wymyślony przez siebie temat!

Nowa opcja jest odpowiedzią na potrzeby Czytelników, którzy regularnie zwracają się do naszej redakcji z prośbą o stworzenie artykułu na interesujący ich temat. Od teraz zamawianie takich treści jest o wiele łatwiejsze. Wystarczy wypełnić krótki formularz, a informacja trafi bezpośrednio do naszych redaktorów.

Dzięki tej funkcji Czytelnicy mogą mieć poczucie, że biorą aktywny udział w tworzeniu portalu. Możliwość przeczytania inspirowanego przez siebie artykułu daje sporą satysfakcję.

Opcja dla firm

Jednocześnie uruchomiliśmy bardzo prosty system zamawiania artykułów sponsorowanych i specjalistycznych. Każda firma może zlecić nam stworzenie takiego tekstu, ze wskazaniem konkretnej tematyki i oczekiwań.

Jest to oczywiście usługa płatna, jednak ten fakt nie ma wpływu na wartość merytoryczną artykułu – bardzo dbamy o to, by każdy tekst publikowany na Wortale.net był ciekawy, przekazywał cenną wiedzę i odnosił się do wiarygodnych źródeł.

Masz pomysł na artykuł i chcesz przeczytać go na Wortale.net? Nie czekaj i już teraz zgłoś swoją propozycję!

Autor wpisu: Soluma Interactive, Grzegorz Wiśniewski