Data wpisu: 28.11.2022

Soluma Interactive laureatem konkursu „e-Gazele Biznesu 2022”

Takie wyróżnienia zawsze cieszą. Agencja interaktywna Soluma Interactive znalazła się w gronie laureatów tegorocznej edycji konkursu „e-Gazele Biznesu” organizowanego przez prestiżowy dziennik gospodarczy „Puls Biznesu”. Kapituła konkursu uznała naszą agencję za jedną z najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm z branży e-commerce.

gazele biznesu

To już dziewiąta edycja rankingu doceniającego przedsiębiorstwa, które działają w szeroko rozumianym sektorze e-biznesu – stanowiącym coraz ważniejszą gałąź polskiej gospodarki, już dziś mającym szacowaną wartość około 100 miliardów złotych.

Soluma Interactive konsekwentnie inwestuje w swój rozwój, czego efektem w ostatnich latach był m.in. kompleksowy rebranding oraz uruchomienie zupełnie nowej strony internetowej z unikalną w skali całej branży możliwością zamówienia usług i narzędzi marketingowych całkowicie online, z poziomu koszyka zakupowego.

Soluma Interactive specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych, projektowaniu grafiki, tworzeniu wysokiej jakości treści na potrzeby content marketingu oraz planowaniu, wdrażaniu i prowadzeniu kompleksowych kampanii marketingowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Kapitule konkursu „e-Gazele Biznesu 2022” bardzo dziękujemy za wyróżnienie – wierzymy, że ta nagroda będzie kolejnym argumentem przekonującym naszych potencjalnych klientów do nawiązania współpracy z Soluma Interactive.

gazele biznesu soluma interactive


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiSoluma Interactive

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz cennik

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry