Data wpisu: 15.01.2018

Strona internetowa Biznes – nowa usługa w ofercie Agencji Interaktywnej Soluma

Produkcja stron internetowych jest kołem zamachowym naszej agencji. Od pewnego czasu obserwujemy ciekawy trend. Rośnie grupa potencjalnych klientów, którzy niekoniecznie mają środki na stworzenie rozbudowanej witryny, ale nie chcą też „iść po bandzie” i zamawiać produktu „stronopodobnego”, marnej jakości i wtórnego koncepcyjnie. Rozpoczęliśmy więc poszukiwanie złotego środka i nareszcie się udało. W ofercie Agencji Interaktywnej Soluma pojawił się nowy produkt: strona internetowa w wariancie Biznes. Wyróżnia ją świetna relacja ceny do jakości.

Dla kogo?

Strona internetowa w wariancie Biznes jest produktem adresowanym przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy startują z firmą lub po latach postanowili odświeżyć jej markę. Nie mają przy tym funduszy na to, by zainwestować w nasze topowe produkcje.

Kompleksowe wykonanie strony kosztuje tylko 1899 złotych netto. Jest to zdecydowanie najlepsza oferta na rynku, oczywiście biorąc pod uwagę jakość, proponowany termin oraz pełne wsparcie opiekuna projektu.

Przedsiębiorca otrzymuje stronę „na gotowo” – może od razu kierować na nią ruch z wyszukiwarki lub też skorzystać z naszych usług dodatkowych: przygotowania profesjonalnych tekstów, rozpoczęcia działań SEO, reklamy AdWords czy stworzenia całościowej strategii marketingowej.

Już teraz zamów stronę internetową w wariancie Biznes →

Jeśli jesteś:

  • Początkującym przedsiębiorcą.
  • Przedsiębiorcą z dużym doświadczeniem, który ma wrażenie, że konkurencja znalazła się daleko z przodu.

zamów stronę internetową Biznes i zawalcz o mocniejszą pozycję na rynku. To pierwszy i najważniejszy krok do tego, by móc pozyskiwać klientów z Internetu – czyli głównego kanału sprzedaży w XXI wieku. Sprawdź szczegóły naszej oferty bez żadnych gwiazdek i dowiedz się, co jeszcze dostaniesz za jedyne 1899 złotych netto.


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiSoluma Interactive

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz cennik

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry